Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Adriatiq Labineca

Kod oferty: WAK608894
obiekt, basenobiektobiekt, plażabasenbasendla dziecipokójpokójpokójpokój, pokój z widokiem na morzebalkon / tarasbalkon / tarasdrink barrecepcja / lobbydrink barrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjakorty tenisoweplażaplażaplażaobiekt, plażaplażaplaża
obiekt, basen
obiekt
obiekt, plaża
basen
basen
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK608894
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Opinie dodane przez

9.5
GUMKAFORDON
Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
dużo miejsca przy barze nie ma problemu z miejscem ,dużo miejsca na stołówce fajne widoki podczas posiłków
Zaletybliskość do morza ,basen ,urozmaicone jedzenie zadowoli każdego

8.6
Kaja
Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
Mimo kilku wad, jak łazienki, czy czystość wokoło basenu hotel jest godny polecenia. Morze przy hotelu, gorące hity z głośników, wspaniali animatorzy, przemiła obsługa, smaczne jedzenie, codzienne sprzątane pokoje z wymianą ręczników. Ze względu na brak brodzika dla małych dzieci lepiej jechać do hotelu ze starszakami (basen 135-180cm). Miejscowość bajeczna. Żal było wyjeżdżać.
ZaletyPołożenie. Smaczne jedzenie. Zawsze uśmiechnięci animatorzy. Miła obsługa
WadyPrzestarzałe łazienki, brudno na basenie, drogi parking hotelowy, brak brodzika dla dzieci.

6.5
ANNA
Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
Ten hotel nie jest dla rodzin z dziećmi!!! W reklamie powinno być hotel dla nastolatków, którzy uwielbiają discotekowa muzykę. Przy basenie nie da się siedzieć!!!! Nieustająco łomot. To są wakacje, ja chciałam odpocząć od zgiełku miasta , a nie cały dzień słychać bardzo głośnej muzyki. Zaznaczam , ze ta sama muzyka jest puszczana na plaży w pobliżu hotelu. Animatorzy to porażka. Puszczać taką muzykę może recepcja. Nie trzeba komuś za to dodatkowo płacić!!!!!
ZaletyPolozenie
WadyGłośna muzyka!!!!!!

8.3
Artur Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2019Rodzina z dziećmi
Hotel dla dorosłych bez dzieci. Nasza opinia to 5/10
ZaletyHotel umiejscowiony jest naprawde pięknym wybrzeżu. Okolica jest bajkowa. Jeśli chodzi o personel również jesteśmy zadowoleni. Co dzień były wymieniane ręczniki, wyrzucane śmieci i posprzątany balkon. Jedzenie zależy jak dla kogo. Myślę że każdy mógł znaleźć coś dla siebie - również jesteśmy zadowoleni.
WadyNie polecam wypadu do tego hotelu z dziećmi. Basen w środku 1.80m głębokości - dla osób dorosłych, na zewnątrz od 1.30 do 1.80m. Czyli nie ma jakichkolwiek atrakcji dla małych dzieci. Animatorzy? Porażka tak jak wyglądają to tak są kreatywni. Aaa zapomniałem dla dzieci jest huśtawka zjeżdżalnia i konik. Poprostu Hotel dla dorosłych.

8.6
Daria
Pobyt - Lipiec 2017Para
Bardzo miły pobyt ze względu na lokalizację hotelu. Położenie stanowi swietną bazę wypadową rowerami - które można wypożyczyć w hotelu. Wieczory karaoke z polską muzyką - bywa śmiesznie :). Minus może taki, zważając na baaardzo dużą liczbę polaków w hotelu, obsługa powinna co nie co mówić w naszym języku jednak są nastawieni głównie na niemieckich turystów. Sugeruje wybierać pokoje od numeru 800- mają pełny widok na morze
ZaletyWidok z balkonu rekompensuje wszystkie wady. Przy samej plaży w centrum Gradac. Jedzenie dośc urozmaicone. Personel życzliwy pościele codziennie starannie poukładane, pokoje odkurzane świeże ręczniki codziennie, barek w pokoju codziennie był uzupełniany napojami lub alkoholem.
WadyMożna przyczepić się do łazienki. Typowe lata 80. Mała żeliwna wanna, i spłuczka na sznurek przy suficie :) . Do śniadania codzienna walka o croissanty- była tylko 1 patera . Kilka uszkodzonych płytek, ale umówmy się hotel swoje lata ma.

Mapa

Pogoda

22°C
12°C
17°C
8

Przed podróżą

Zgodnie z decyzją Państwowego Sztabu Ochrony Cywilnej Republiki Chorwacji z dnia 15 kwietnia 2021 roku zostały utrzymane następujące warunki przekraczania państwowej granicy Republiki Chorwacji, a dotyczące obywateli Unii Europejskiej: z obowiązku odbywania 10-dniowej kwarantanny zwolnione są m.in. osoby spełniające jedno z poniższych kryteriów:
- okażą negatywny wynik testu PCR lub szybkiego testu antygenowego (z listy testów zaakceptowanych przez państwa członkowskie UE, wykonanych w laboratorium) - nie starszy niż 48h. W przypadku szybkiego testu antygenowego i pobytu dłuższego niż 10 dni w Chorwacji, test należy powtórzyć w terminie do 10 dnia od daty wykonania pierwszego testu.
- lub zostały wyleczone z Covid-19 w okresie ostatnich 6 miesięcy (tzw. ozdrowieńcy) - potwierdzenie od lekarza o przebyciu choroby lub wynik pozytywnego testu PCR lub antygenowego (wykonany maksymalnie na 180 dni, ale minimum na 11 dni przed przekroczeniem granicy),
- lub zostały zaszczepione przeciwko Covid-19 (14 dni od zakończenia całego cyklu szczepień) - wymagane jest potwierdzenie,
- oraz dzieci do 7. roku życia podróżujące pod opieką rodziców/opiekunów spełniających powyższe kryteria.

Dodatkowo wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.