Adriatiq Labineca

Kod oferty: WAK293469
Nie czekaj do lata! Teraz ceny są najlepsze, a wybór ofert i pokoi - największy.
Lato 2022
Kod oferty: WAK293469
1/27
obiekt, basen
obiekt
obiekt, plaża
basen
basen

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: MarcoKod oferty: WAK293469

Region

Riwiera Makarska/ Gradac

Gradac

Gradac jest najbardziej na południe wysuniętą turystyczną miejscowością Riwiery Makarskiej. Znajduje się w połowie drogi pomiędzy Splitem a Dubrownikiem. Miasteczko jest malowniczo położone na łagodnym zboczu porośniętym oliwkami, otoczone lasami piniowymi, u stóp masywu Biokovo. Rejon Gradaca jest najbardziej znany z ciągnących się kilometrami żwirkowych plaż, a sama miejscowość słynie z najdłuższej (około 4km) i najładniejszej plaży na Riwierze Makarskiej. Gradac jest spokojniejszą miejscowością Riwiery Makarskiej, ale z bogatą ofertą gastronomiczną. Przytulne tawerny, kafejki i restauracje zlokalizowane wzdłuż nadmorskiej promenady zachęcają do degustowania specjałów kuchni dalmatyńskiej. Dla miłośników aktywnego wypoczynku dostępne są tereny sportowe oraz wypożyczalnie wodnego sprzętu sportowego. Gradac jest także doskonałą bazą wypadową na wycieczki do Dubrownika, Medjugorie i Splitu oraz na wyspy Korčula, Hvar i Brač.

Położenie

Około 500m od centrum Gradaca, około 40km od miejscowości Makarska i około 110km od Dubrownika, bezpośrednio przy długiej i żwirkowej plaży (leżaki i sprzęt wodny dodatkowo płatne).

Hotel

Składa się z 2 pięciopiętrowych budynków oraz kilku mniejszych pawilonów z apartamentami znajdujących się naprzeciwko. Recepcja z lobby barem, winda, klimatyzowana restauracja z tarasem widokowym, bar przy basenie, dostęp do Wi-Fi w lobby hotelowym. Dodatkowo hotel oferuje odpłatnie - kącik internetowy, sejf w recepcji, parking niestrzeżony (ilość miejsc ograniczona).

Pokoje

W budynku głównym, 2-osobowe, z możliwością 1 dostawki, z bocznym widokiem na morze, estetycznie i nowocześnie umeblowane, łazienka (wanna, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana centralnie, TV, balkon.

PREMIER FAMILY (2+3) W BUDYNKU BOCZNYM - około 50m od hotelu Labineca, skierowane w stronę morza, dwie 2-os. sypialnie i część dzienna z rozkładaną sofą, łazienka (wanna, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana centralnie, TV, balkon/taras. UWAGA - w budynku bocznym brak windy.

FAMILY STANDARD (2+2) W BUDYNKU BOCZNYM - około 50m od hotelu Labineca, skierowane w stronę morza, sypialnia i część dzienna z rozkładaną sofą, łazienka (wanna, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowania centralnie, TV, balkon (stolik, 2 krzesła). UWAGA - w budynku bocznym brak windy.

Sport i rozrywka

Basen zewnętrzny ze słodką wodą (leżaki na basenie bezpłatne), mały plac zabaw, mini-club dla dzieci (4-12 lat). Dodatkowo płatne - 300m od hotelu korty tenisowe, 700m od hotelu boisko do piłki nożnej, koszykówki i piłki ręcznej, minigolf, tenis stołowy, bule, rzutki, bilard.

Wyżywienie

Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo). Istnieje możliwość dokupienia Opcji All inclusive.

Opcja All Inclusive

Obejmuje 3 posiłki w formie bufetu - śniadania (7.00-10.00), obiady (12.00-14.00), obiadokolacje (19.00-21.00), napoje do posiłków, w godzinach 10.00-23.00 dostępne napoje alkoholowe i bezalkoholwe w barze. W godzinach - 16.00-17.00 podwieczorek oraz 22.00-22.30 przekąski.

Cena obejmuje

• 7 noclegów

• 7 śniadań (bufet)

• 7 obiadów (bufet) - opcja AI

• 7 obiadokolacji (bufet)

• ubezpieczenie (KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP)

• takse klimatyczną ( w turnusach 30.04 - 18.06.2022)

• opiekę rezydenta (w terminach 30.04 - 18.06.2022 brak rezydenta)

• obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy (naliczane przy zakładaniu rezerwacji)

Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą śniadaniem w ostatnim dniu pobytu (opcja HB).

Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą obiadem w ostatnim dniu pobytu (opcja AI).

Zakwaterowanie od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.

Cena nie uwzględnia

Napojów do obiadokolacji (opcja HB).

W turnusach od 18.06 - 10.09.2022 uczestnicy sami pokrywają na miejscu koszty taksy klimatycznej 11 EUR za pobyt. Osoby w wieku 12-18 lat płacą połowę taksy. Dzieci do lat 12 taksa klimatyczna gratis.

Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.

UWAGA!

Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczonych usług może ulec zmianie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, które mogą być na bieżąco aktualizowane wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej. Zmiany mogą dotyczyć głównie korzystania z lobby, restauracji, barów, basenów, Spa, placów zabaw, klubów dla dzieci oraz prowadzonych animacji. Przepisy wydawane są przez lokalne władze, na które Organizator nie ma wpływu.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl

Naszym zdaniem

PREZENTOWANE CENY UWZGLĘDNIAJĄ OBOWIĄZUJĄCE RABATY I PROMOCJE.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
30.04.2022

Wykwaterowanie

Sobota
07.05.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

17°C
8°C
14°C
6

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.