Biokovka

Kod oferty: WAK533083
Last minute
Kod oferty: WAK533083
1/11
obiekt, budynek główny, plaża
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen, sport i rekreacja, rozrywka
basen, rozrywka

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: Vitkovice ToursKod oferty: WAK533083

Region

Chorwacja

Country

Dalmacja Środkowa

Położenie

Znany hotel uzdrowiskowy, położony około 2km od centrum historycznego miasteczka Makarska.

Wyposażenie i usługi

Restauracja, kawiarnia z tarasem, restauracja plażowa, aperitif bar, kantor, salon fryzjerski i salon pedicure, sejf na recepcji za opłatą, sala TV, mała sala konferencyjna, winda, Wi-Fi BEZPŁATNE, parking BEZPŁATNY. Pomieszczenia ogólnodostępne są klimatyzowane.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje 1,2-osobowe, prysznic/wanna, WC, balkon, TV-SAT, telefon, niektóre z możliwością dostawki. Pokoje 2(+0) BM (bez możliwości dostawki) są przystosowane dla osób niepełnosprawnych (ograniczona ilość - na zapytanie).

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

Dwa podgrzewane wewnętrzne baseny z wodą morską, nowoczesne centrum fitness, masaże, sauna. W pobliżu znajduje się centrum tenisowe.

W okresie od 15.10. do 31.12. kryte baseny nie będą dostępne z powodu naprawy.

Wyżywienie

2 posiłki w formie bufetu. 3 posiłki - śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady - wybór z 3menu. Istnieje także możliwość zamówienia wyżywienia dla diabetyków i alergików.

Plaża

Żwirowa, około 50m, leżaki i parasole oraz prysznice na plaży za opłatą.

Informacje dopełniające

Hotel częściowo pełni rolę ośrodka leczniczego i rehabilitacyjnego, jest odpowiedni do pobytów uzdrowiskowych i sportowych. Parking hotelowy BEZPŁATNY - przy wydawaniu karty elektronicznej pobierana jest kaucja zwrotna około 20 EUR-ograniczona ilość miejsc. Lodówka na zapytanie za dodatkową opłatą około 4 EUR/dzień-ograniczona ilość. Przy zakupie pobytu do 31.12.2021 klienci mają nieograniczony dostęp do fitnessu BEZPŁATNIE, od 1.1.2022 1x na pobyt. Nasi klienci mają 10% zniżki na zabiegi medyczne. Zwierzęta domowe nie są akceptowane.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia – BEZPŁATNIE. Dziecko do 7 lat na dostawce – BEZPŁATNIE. Drugie dziecko od 2 do 7 lat bez łóżka z wyżywieniem z 2 dorosłymi i dzieckiem do 7 lat – zniżka 50% z dzieckiem od 7 do 14 lat - BEZPŁATNIE. Dziecko od 7 do 14 lat na dostawce – zniżka 50%. Dziecko do 7 lat z 1 dorosłym – zniżka 30%. Dziecko od 7 do 14 lat z 1 dorosłym - zniżka 20%. Osoba od 14 lat na dostawce – zniżka 20%.

Korzyści

Przy zakupie pobytu na 7 nocy w terminie do 21.5. i od 17.9 oferujemy zniżkę 15%. Zniżka ta nie łączy się ze zniżką za wczesny zakup.

Cena zawiera

Nocleg, 2/3 posiłki, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce w terminie do 21.5. i od 24.9. - BEZPŁATNIE, w terminie od 21.5. do 24.9. za opłatą około 7 EUR/dzień.

Aktualizacja 22.09.2021

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
02.02.2022

Wykwaterowanie

Środa
09.02.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

11°C
3°C
14°C
3

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.