Bardzo dobry8 opinii100% poleceń
8.3
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Belvedere Apartments

Kod oferty: WAK640112
Last minute
Kod oferty: WAK640112
bungalowyobiektobiektobiekt, teren hoteluteren hotelubungalowy, teren hotelubalkon / tarasbasenbalkon / taraskuchnia / aneks kuchennykuchnia / aneks kuchennykuchnia / aneks kuchennypokójłazienkakuchnia / aneks kuchennypokójrestauracjapub, rozrywkasport i rekreacja, korty tenisoweplac zabawokolicaokolicaplaża, zwiedzanie, okolicaplażaplaża
bungalowy
obiekt
obiekt
obiekt, teren hotelu
teren hotelu
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Promocja

Exim Tours - LATO 2021Tylko do 15 sierpnia oferta promocyjna z rabatem do 600 zł (wliczony w cenę) dla osób dorosłych oraz EKSTRA rabat do 30% (wliczony w cenę) dla osób dorosłych na dostawkach.

Nasi klienci docenili

 • Riwiera Makarska - 60-km wybrzeże z zapierającym dech w piersiach widokiem na lazurowe zatoczki i malownicze górskie szczyty.
 • Trogir zwany także Małą Wenecją, którego Stare Miasto zostało wpisane w 1997 r. na listę UNESCO.
 • Masyw Biokovo i najwyższy w Dalmacji szczyt - góra Świętego Jerzego (1762 m n.p.m.) - na którą można dotrzeć pieszo i autem.
 • Dostępne pokoje

  Apartament dwuosobowy

  balkon, 2 bedrooms
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK640112
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Sobota
  21.08.2021

  Wykwaterowanie

  Sobota
  28.08.2021

  Opinie dodane przez

  9.5
  Monika Klient Wakacje.pl
  pobyt na campingu Belvedere uważam za bardzo udany, przyjemny apartament z klimatyzacją, czysto, wymieniane ręczniki, sklep dobrze zaopatrzony na terenie campingu bardzo ulatwiał życie, dzieciom bardzo podobały się atrakcje w postaci torów przeszkód, aerobik w wodzie z animatorem, miła obsługa w recepcji campingu, śliczna panorama Trogiru nocą widoczna z campingu. Polecam
  9.4
  G.M.
  Pobyt - Wrzesień 2012Para
  Bywam tam już czwarty raz z rodziną. Czujemy się jak u siebie. Zawsze są miejsca do parkowania, bliski sklepik i o czym nikt nie mówi kościół katolicki z niedzielną mszą.
  8.8
  Marlena Kransel
  Mi się podobało B A R D Z O !!!!!!!!!!! PIĘKNA WODA CZYSTO I WŁASNY DOMEK! I tam w w telewizorze znalazłam TVN. P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!
  8.4
  Patrycja

  4.8
  Konrad Malasiewicz
  Szanowni Państwo Ze smutkiem postanowiłem zamieścić na Waszym portalu moje uwagii dotyczące apartamentu jaki otrzymałem podczas ostatniego pobytu w tym ośrodku. W zeszłym roku również przebywałem w tym ośrodku i nie byłem przygotowany na żadne luksusy, nie mniej jednak to co zastałem nie było najprzyjemniejsze. Poniżej wypunktuje główne uwagii: 1. Wyposażenie apartamentu uległo wyrażnemu pogorszeniu: - zepsute zamki w drzwiach; - zdewastowane drzwiczki od lodówki; - braki w wyposażeniu kuchni. 2. Na wyposażeniu jest odbiornik TV jednak nie odbiera czysto żadnej (!) stacji telewizyjnej. Nie muszę już wspominać o braku kanału polskiego. Nie można było dostroić żadnego kanału. 3. Ilość karaluchów wzrosła do takiej wielkości, iż średnio, musiałem zużywać dziennie jeden pojemnik środka owadobujczego. Nie dawało to jednak żadnego rezultatu. 4. W ostatnim dniu pobytu awaria wody. Oczywiście to może się zdażyć ale reakcja obsługi - skandaliczna. Błędnie podawano czas naprawy, a wręcz miałem wrażenie, że obsługa nas oszukiwała co do określenia problemów z naprawą. Kończąc muszę stwierdzić, że trzy x NNN dane ośrodkowi przez firmę Nckermann jest dużą przesadą i raczej wprowadza klijentów w błąd. Dwa x NN to górna ocena tego ośrodka. Pozdrawiam.

  Mapa

  Pogoda

  30°C
  19°C
  23°C
  10

  Przed podróżą

  ZASZCZEPIENI
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  OZDROWIEŃCY
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  DZIECI
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

  POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
  - Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  - Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
  - Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  - Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

  WYMAGANE DOKUMENTY:
  Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

  TESTY W SUPERCENIE!
  Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie