Dobry6 opinii100% poleceń
7,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Croatia Apartaments (Św. Filip i Jakov)

Last minute
Kod oferty: WAK232072
obiekt, plaża, zwiedzanie
teren hotelu
restauracja
restauracja
pokój
Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

24.04.2021 Sobota

Wykwaterowanie

01.05.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK232072Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: Euro Pol Tour

Region

Chorwacja/Dalmacja/Sv. Filip i Jakov

Oferta

CHORWACJA / DALMACJA

Miejscowość - SV. FILIP I JAKOV

Rodzaj oferty - Wczasy w Chorwacji

Zakwaterowanie - Apartamenty CROATIA (3 Słoneczka)

Kod - CHO1106

Położenie

SV. FILIP I JAKOV - malownicze, spokojne miasteczko położone niedaleko Zadaru. Kusi turystów łagodnym klimatem, czystym, błękitnym morzem i bogatą roślinnością. Świetne miejsce wyjazdowe na zwiedzenie najpiękniejszych zakątków środkowej Dalmacji.

Opis

Kompleks wakacyjny położony między Zadarem, a Śibenikiem w miejscowości Sv. Filip i Jakov.

W kompleksie -

• recepcja,

• klimatyzowana restauracja,

• bar,

• korty tenisowe (bezpłatnie, płatne jedynie wypożyczenie sprzętu sportowego),

• parking,

• animacje w terminie 06.06-27.08.2021

Odległości

Centrum - ok. 300m, w pobliżu - minimarket.

Plaża

Ok. 100-150m, żwirowa.

Typ zakwaterowania

Wszystkie apartamenty wyposażone są w -

• aneks kuchenny- lodówka, kuchenka i podstawowe naczynia,

• łazienkę,

• TV-SAT,

• sejf,

• balkon/taras,

• Wi Fi (bezpłatnie w terminie 06.06-27.08.2021),

• pościel/ręczniki,

• klimatyzację (bezpłatnie w terminie 06.06-28.07.2021).

Typ B3 - dwupokojowy dla maks. 3 osób (ok. 27,5m2) - pokój dzienny z 1miejscem do spania, sypialnia 2 os.,

Typ B4 (oznaczenie chorwackie C4) - dwupokojowy dla maks. 4 osób (ok. 39m2) - pokój dzienny z 2miejscami do spania, sypialnia 2 os.,

Typ C5 (oznaczenie chorwackie D5) - trzypokojowy dla maks. 5 osób (ok. 35m2), parter lub pierwsze piętro - pokój dzienny z tapczanem 1 os., 2 sypialnie 2 os.,

Typ C6 (oznaczenie chorwackie E6) - trzypokojowy dla maks. 6 osób (ok. 47m2), może być dwupoziomowy - pokój dzienny z 2miejscami do spania, 2 sypialnie 2 os.

Wyżywienie

• We własnym zakresie. W apartamencie jest aneks kuchenny.

• Istnieje możliwość zamówienia posiłków (dodatkowo płatne) w pobliskich hotelu Alba.

Śniadania 7 Euro/1 osoba/1 dzień, kolacje 10 euro/1 osoba/dzień.

Transport

• Dojazd własny.

• Istnieje możliwość rezerwacji (odpłatnie) przejazdu autokarem dla pobytów 26.06-28.08.2021. Przejazd rezerwujemy jako oddzielną rezerwację - kod imprezy CHO1000.

świadczenia zawarte w cenie

• wynajem apartamentu na 7 dni,

• opłata za prąd, gaz, ciepłą i zimną wodę,

• ubezpieczenie KL, NNW, OC, bagaż (wg Warunków Uczestnictwa),

• pościel, ręczniki,

• bezpłatna klimatyzacja, Wi-Fi oraz animacje w terminie 06.06-27.08.2021.

Opłaty obowiązkowe

Płatne przy rezerwacji -

• taksa klimatyczna - 60 zł/os./tydz., dzieci do 12 lat są zwolnione z opłaty,

• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozporz. Min. Rozwoju z dn. 22.12.20 r. - 5 PLN/os./pobyt,

• Turystyczny Fundusz Pomocowy - wg Rozporz. Min. Rozwoju z dn. 22.12.20 r. - 5 PLN/os./pobyt.

Uwaga - Kwota na TFP jest naliczana do funduszu od każdej nowej rezerwacji. Zgodnie z Ustawą jest ona bezzwrotna. Dotyczy to wszelkich anulacji, rezygnacji, a także sytuacji, gdy zmieniacie Państwo np. termin wyjazdu i skutkuje to założeniem nowej rezerwacji.

Na życzenie

Na życzenie (zgłoszenie przy rezerwacji, płatność na miejscu) -

• możliwość dokupienia wyżywienia za dopłatą w pobliskim hotelu Alba - śniadanie - ok. 7EUR/os./dzień, obiadokolacja - 10EUR/os./dzień, dzieci 3-6,99 lat - zniżka 50% na posiłki,

• małe zwierzę domowe - 8EUR/dzień,

• łóżeczko dla dziecka - 4EUR/dzień dla pobytów 26.06-04.09, w pozostałym okresie - 2EUR/dzień.

Zgłoszenie i płatność przy rezerwacji -

• dostawka (dot. tylko typu C6) - 190-350 zł w zależności od terminu pobytu,

• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy na zasadach określonych w Warunkach Ubezpieczenia T. U. Signal Iduna. Koszt takiego ubezpieczenia to 3% całkowitej wartości imprezy,

• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy, obejmujące rezygnacje wynikające z zachorowania na COVID, na zasadach określonych w Warunkach Ubezpieczenia T. U. Signal Iduna. Ubezpieczenie obejmuje również rezygnacje wynikające z powodu odmowy wpuszczenia na pokład samolotu Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży z powodu objawów zakażenia wirusem Sars-Cov-1 lub 2. Koszt ubezpieczenia wynosi 5% całkowitej wartości imprezy,

• ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy, obejmujące rezygnacje wynikające z zachorowania na COVID, obowiązkowej kwarantanny lub izolacji Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży, dzieci Ubezpieczonego, a także śmierci Ubezpieczonego, Współuczestnika podróży lub osób im bliskich w wyniku zachorowania na COVID na zasadach określonych w Warunkach Ubezpieczenia T. U. Signal Iduna. Ubezpieczenie obejmuje również rezygnacje wynikające z powodu odmowy wpuszczenia na pokład samolotu Ubezpieczonego lub Współuczestnika podróży z powodu objawów zakażenia wirusem Sars-Cov-1 lub 2. Koszt ubezpieczenia wynosi 7% całkowitej wartości imprezy,

• w przypadku występowania chorób przewlekłych zaleca się wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od chorób przewlekłych. Koszt takiego ubezpieczenia to 90 PLN/os./turnus,

• istnieje możliwość doubezpieczenia się i podwyższenia stawki ubezpieczenia od kosztów leczenia. Przy KL 30.000EUR dopłata wynosi 30 PLN/os./turnus.

Informacje dodatkowe

• Początek/koniec pobytu - sobota 16.00-18.00/sobota 9.00.

• Sprzątanie końcowe we własnym zakresie.

• Impreza nie jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Wymagania językowe

Agencja posługuje się językiem miejscowym oraz angielskim i niemieckim.

Wymagania paszportowe, wizowe, sanitarne, zdrowotne

Każda osoba, niezależnie od wieku musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport, a jej stan zdrowia musi umożliwiać udział w imprezie. Szczegółowe informacje na http://polakzagranica.msz.gov.pl

First minute

Podane ceny First Minute obowiązują do wyczerpania specjalnej promocyjnej puli miejsc lecz nie dłużej niż do 30.04.2021 i wymagają wpłaty zaliczki przy rezerwacji w wysokości 30% oraz dopłaty do 100% do 30.04.2021.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
17°C
Temperatura w nocy
8°C
Temperatura wody
14°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Opinie dodane przez

7.8
Asia Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2016Grupa przyjaciół
Mogę szczerze polecić ten hotel, wszystko nam odpowiadało.
ZaletyHotel jest położony blisko plaży i punktów gastronomicznych, jak również blisko przystanku autobusowego, z którego często odjeżdżają autobusy do pobliskich miejscowości. Pokoje są wyposażone we wszystkie podstawowe rzeczy, a obsługa jest miła i kompetentna.
WadyWadą jest płatne wifi.

8.5
Sławek
Pobyt - Maj 2012Para
Bardzo fajny hotel. Mieszkaliśmy przez 5 dni w hotelu Alba. Pokój bardzo fajny. Byliśmy w maju więc trudno mi się obiektywnie wypowiadać na temat atrakcji i rozrywek. Jesteśmy zadowoleni.
6.0
iltrfn KsSDjIOFWUOb

7.7
jAREK
Pobyt - Maj 2009Rodzina z dziećmi
CICHO ,SPOKOJNIE, BRAK ROZRYWEK - NIESTETY.CENA ADEKWATNA .NAJBLIŻSZE DOPIERO W BIOGRADZIE.DOBRE MIEJSCE WYPADOWE DO ZADARU , KRKA ,WYSPY KORNACKIE.GORĄCO POLECAM .
8.2
d.b.
Pobyt - Maj 2005Rodzina z dziećmi