Wspaniały1 opinia94% poleceń
9,2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Park (Bad Hofgastein)

Last minute
Kod oferty: WAK636601
basen, plaża
obiekt
basen
basen
basen
basen, plażaobiektbasenbasenbasenpokój, balkon / taraspokój, balkon / taraspokójpokójpokójrestauracjaobiektobiekt, basenobiekt, basenobiekt, plaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

zniżka do 40%Gwarancja Niezmienności Ceny

Nekera - ZIMA 2020/2021

zniżka do 40%Gwarancja Niezmienności Ceny
Oferta promocyjna ze zniżką do 40% (wliczona w cenę) i rabatem dla Przyjaciół: 50 zł dla Ciebie i 50 zł dla Przyjaciół (dot. rezerwacji na pobyt min. 7 nocy). Dodatkowo Gwarancja Niezmienności Ceny GRATIS. Szczegóły u naszych Konsultantów.

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

łazienka lub prysznic, wanna, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

277
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilotCW
Kup wycieczkę online a dostęp do WP Pilot otrzymasz gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

04.12.2020 Piątek

Wykwaterowanie

15.12.2020 Wtorek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK636601Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: Nekera

Kraj

Austria

Położenie

Do centrum Bad Gastein ok. 500m, tereny narciarskie ok. 500m, przystanek ski busa ok. 50m.

Wyposażenie

Recepcja, hol z lobby, narciarnia, winda, salaśniadaniowa, jadalnia, bar.

Wyżywienie

All inclusive. Śniadania w formie bufetu, pakiety lunchowe do odbioru przy bufecie śniadaniowym, kolacja wybór z 3 dań, napoje bezalkoholowe w godz. 9:00 - 21:00, menu świąteczne i sylwestrowe.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe (ok. 20m2): wanna lub prysznic, WC, ogrzewanie, TV Sat, WiFi. Pokoje dwuosobowe z balkonem (ok. 20m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe, balkon. Pokoje rodzinne (ok. 30m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe.

Wellness

Sauna, pokój relaksacyjny.

Opłata klimatyczna

Ok. 2,50 EUR/dzień (od 15 lat).

Parkowanie

Parking ok. 5 EUR/dzień.

Zwierzę domowe

Ok. 5 EUR/dzień.

Kategoria nekera

3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Przyjazd od godz. 14:00, wyjazd do godz. 10:00. UWAGA, w przypadku przyjazdu po godz. 18:00 prośba o kontakt z recepcją hotelu

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie Allianz Travel oddział w Polsce, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Mocne strony

• tereny narciarskie ok. 500m

• przystanek ski busa ok. 50m

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
13°C
Temperatura w nocy
5°C
Temperatura wody
15°C
Liczba godzin słonecznych
3

Opinie

9.2
Urszula vv
Szczególnie polecam rodzinom z dziećmi. Może i nie jest jakoś wyjątkowo ale na pewno solidnie. Sprzątanie czasem odbywało się za bardzo powierzchowanie i zdarzało się że pod łożkiem znjadowaliśmy kurz. Cały hotel to kompleks składający się z piętrowych budynków położonych na łagodnym zboczu, które opada do morza. Posiłki w lokalnych barach są bardzo tanie. Atrakcje na plaży również nie oskubią waszych portfeli.

Przed podróżą

Paszporty

Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.

Wizy

W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Chorwacja w pełni otworzyła granice dla obywateli RP - zniesione zostały wszelkie obostrzenia oraz obowiązek odbywania kwarantanny po wjeździe do Chorwacji. Obywatele RP nie muszą na granicy okazywać żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających zasadność wjazdu do Chorwacji. Władze Chorwacji nie wymagają okazania testów na COVID 19 przy przekraczaniu granicy.

Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną.
Podróżujący mogą skorzystać z aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ w celu dokonania rejestracji przyjazdu, co przyspieszy procedury podczas odprawy granicznej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

Dodatkowe opłaty

W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00