Wspaniały5 opinii75% poleceń
9.3
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Bluesun Alga

Kod oferty: WAK603647
Last minute
Kod oferty: WAK603647
teren hoteluteren hoteluteren hotelu, basenbasenpokójpokój, balkon / taraspokójłazienkabalkon / tarasbalkon / tarasrestauracjarestauracjadrink barrestauracja, drink barsiłowniaplażarestauracjapokój, balkon / taras
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu, basen
basen
pokój

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK603647

Kraj

Chorwacja

Położenie

Do żwirowej plaży tylko ok. 50m, przez promenadę. Do centrum i niewielkiego portu ok. 300m.

Wyposażenie

350 pokoi, windy. Przestronny hol powitalny, restauracja dla niepalących, kawiarnia i bar z przekąskami z dużym tarasem słonecznym, bar, sklep, WIFI na terenie całego obiektu gratis, kącik internetowy za opłatą. Sale konferencyjne. Duży kompleks basenowy z wodą morską i z jacuzzi, taras, leżaki i parasole (na plaży za opłatą). Ręczniki przy basenie za kaucją.

Wyżywienie

Ze śniadaniami, z dwoma posiłkami lub pełne wyżywienie, w formie bufetu.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe: (ok. 17m2): prysznic, WC, TV Sat., WIFI, minibar (za opłatą), sejf (za opłatą), klimatyzacja, suszarka, balkonem z bocznym widokiem na morze. Pokoje rodzinne (ok. 23m2): przedzielone schodkiem. W wyższej części podwójne łóżko, niżej podwójna rozkładana kanapa, wyposażone jak pokoje dwuosobowe. Pokoje wariant ekonomiczny: bez balkonu.

Sport

Aqua aerobik, aerobik w ramach programu animacyjnego. Za opłatą: 5 kortów tenisowych, na plaży sporty wodne.

Wellness

Kryty basen z jacuzzi. Za opłatą: sauny, masaże i zabiegi pielęgnacyjne.

Dzieci

Brodzik.

Rozrywka

Animacja dla dzieci i dorosłych. W szczycie sezonu wieczory taneczne na tarasie.

łóżeczko dla dziecka

Ok. 10 EUR/dzień.

Parkowanie

W cenie.

Zwierzę domowe

Nie.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
19.06.2021

Wykwaterowanie

Wtorek
22.06.2021

Opinie

Opinie dodane przez

10
Joanna S
Pobyt - Maj 2015Para
Hotel jest naparwde rewelacyjny, odrazu przy morzu, z basenami. Jedzenie bardzo rozmaite i dobre, pełno też deserów, swiezych owoców, budyni, tortów
ZaletyHotel jest naparwde rewelacyjny, odrazu przy morzu, z basenami. Jedzenie bardzo rozmaite i dobre, pełno też deserów, swiezych owoców, budyni, tortów
Wadybrak

10
Joachim Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2013Para
Hotel idealnie położony, 10 metrów do brzegu morza od zejścia z hotelu. Pokoje b.wygodne, czyste, dobrze wyciszone(nie słychać sąsiadów). Wyżywienie w postaci szwedzkiego stołu bardzo urozmaicone, smaczne i nie brakuje pod koniec wydawania. Baseny na terenie kompleksu zadbane.
9.1
Przemek Klient Wakacje.pl
Pobyt - Listopad 2013Para
Ogólnie hotel czysty z miłą obsługa.Parking bezpłatny.Jedzenie świetne.
ZaletyPołożenie nad samym morzem.Posiłki świetne ,urozmaicone i bardzo smaczne.
WadyBrak napoi do obiadokolacji.Biegające babki wciskają jak mogą napoje z bufetu za które trzeba słono zapłacić.

8.6
Dako Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2013Rodzina z dziećmi
Jedyny minus: hotel nie ma własnego parkingu (nie licząc kilku stanowisk przy głównym wejściu) a znalezienie wolnego miejsca w okolicy graniczy z cudem, niezależnie od pory dnia - oczywiście jest dużo parkingów płatnych (prywatnych).
8.8
krystyna kocon
bardzo dobra lokalizacja, w okolicy sporo sklepow z pamiatkami .ale o spokoju mozna tylko pomarzyc,jest wesoło tylko plaża b.wąska,publiczna i jak w całej Chorwacji mocno zageszczona

Mapa

Pogoda

26°C
16°C
20°C
9

Przed podróżą

Zgodnie z decyzją Państwowego Sztabu Ochrony Cywilnej Republiki Chorwacji z dnia 15 kwietnia 2021 roku zostały utrzymane następujące warunki przekraczania państwowej granicy Republiki Chorwacji, a dotyczące obywateli Unii Europejskiej: z obowiązku odbywania 10-dniowej kwarantanny zwolnione są m.in. osoby spełniające jedno z poniższych kryteriów:

- okażą negatywny wynik testu PCR (nie starszy niż 72 h) lub szybkiego testu antygenowego (nie starszy niż 48h) - z listy testów zaakceptowanych przez państwa członkowskie UE, wykonanych w laboratorium). W przypadku szybkiego testu antygenowego i pobytu dłuższego niż 10 dni w Chorwacji, test należy powtórzyć w terminie do 10 dnia od daty wykonania pierwszego testu.
- lub zostały wyleczone z Covid-19 w okresie ostatnich 6 miesięcy (tzw. ozdrowieńcy) - potwierdzenie od lekarza o przebyciu choroby lub wynik pozytywnego testu PCR lub antygenowego (wykonany maksymalnie na 180 dni, ale minimum na 11 dni przed przekroczeniem granicy),
- lub zostały zaszczepione przeciwko Covid-19 (14 dni od zakończenia całego cyklu szczepień) - wymagane jest potwierdzenie,
oraz dzieci do 7. roku życia podróżujące pod opieką rodziców/opiekunów spełniających powyższe kryteria.

Dodatkowo wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.