Wspaniały6 opinii100% poleceń
9.0
2 574 zł

2 422

za osobę
Podsumowanie ceny

Bluesun Neptun (Tucepi)

Kod oferty: WAK656138
Last minute
Kod oferty: WAK656138
1/22
obiekt, plaża
obiekt, plaża
basen
basen
obiekt

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK656138

Naszym zdaniem

Świetnie usytuowany hotel, cieszący się dużą popularnością wśród turystów ze względu na malownicze krajobrazy, ciekawy kompleks basenów, dobrą jakość, ugruntowane trzy gwiazdki, atrakcje dla dzieci oraz bliskość morza i centrum. Składa się z budynku głównego i kilku aneksów. Wszystkie pokoje z balkonami.

Położenie

Na słynnej Riwierze Makarska, w spokojnej okolicy, 10m od żwirowej plaży (polecane specjalne obuwie ochronne), przy deptaku, kilometr od centrum miasteczka Tučepi, ok. 4km od Makarska, ok. 95km od lotniska w Splicie. Ok. 700m od hotelu znajduje się przystanek autobusowy.

Wyposażenie

Recepcja, lobby, windy (budynek główny ma 8 pięter), sala konferencyjna, punkt wymiany walut, biblioteczka, bezpłatne Wi-Fi w lobby i niektórych miejscach publicznych, bar w lobby, bar na tarasie, bar przy basenie, restauracja główna, restauracja a'la carte, pralnia, przechowalnia bagażu, parking 3 EUR/dzień.

Pokoje

Standard DZ - standardowy pokój 2-osob.; klimatyzacja, łazienka (prysznic, suszarka), telewizor, telefon, sejf, minibar (płatny), telefon, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na ląd). Powierzchnia - ok. 13m kw.

Standard sea side DZS - standardowy pokój 2-osob., balkon lub taras z częściowym widokiem na morze.

Superior sea side DSS - pokój o większej powierzchni (ok. 16m kw.), możliwość dostawki, balkon lub taras z częściowym widokiem na morze.

Standard annex DZN - standardowy pokój 2-osobowy w aneksie, balkon lub taras z widokiem na ląd.

Family room annex FZN - pokój w aneksie, powierzchnia ok. 27m kw., balkon lub taras z widokiem na ląd, możliwość zakwaterowania maks. 2 dorosłych i 3 dzieci.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), późne śniadania (minibufety lub set menu), po południu kawa/herbata/przekąska, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane od godz. 10.00 do północy.

Sport i rozrywka

Basen o fantazyjnym kształcie, taras słoneczny (bezpłatne leżaki i parasole, ręczniki odpłatnie), tenis stołowy, siłownia, animacje w dzień, rozrywka wieczorem. Odpłatnie: fitness center (w Alga - sąsiednim hotelu tej samej sieci), sporty wodne, siatkówka, koszykówka, kręgle, korty tenisowe, piłka nożna, wypożyczalnia rowerów - na terenie centrum sportowego Slatnica (ok. 300m od hotelu).

Dla dzieci

Brodzik, miniklub (4-12 lat), klub dla nastolatków (12-16 lat), plac zabaw, minidyskoteki, łóżeczka dla dzieci - opłatnie 10 euro/dzień, w ramach dostępności (w okresie 26/09-22/10 bezpłatnie), wysokie krzesełka w restauracji.

Uwagi

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wjedzie do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego przyjazd i pobyt.

Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Dojazd własny: zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, anglojęzyczna obsługa (kontakt telefoniczny), podatek turystyczny.

Oferta z przelotem: Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, anglojęzyczna obsługa (kontakt telefoniczny), podatek turystyczny.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Informacje o lotach liniami lot, wizz air

Lecąc z LOT każdy pasażer może wziąć ze sobą:

Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).

Bagaż rejestrowany za dopłatą

• bagaż rejestrowany 23kg; cena 250PLN/sztuka

Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

Lecąc z WIZZ, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

Jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany za dopłatą z podziałem na porty wylotowe (podane ceny za bagaż w dwie strony)

Gdańsk

• 10 kg w cenie 360 PLN/sztuka

• 20 kg w cenie 540 PLN/sztuka

• 32 kg w cenie 700 PLN/sztuka

Katowice

• 10 kg w cenie 330 PLN/sztuka

• 20 kg w cenie 450 PLN/sztuka

• 32 kg w cenie 620 PLN/sztuka

Warszawa

• 10 kg w cenie 350 PLN/sztuka

• 20 kg w cenie 500 PLN/sztuka

• 32 kg w cenie 650 PLN/sztuka

Wrocław

• 10 kg w cenie 360 PLN/sztuka

• 20 kg w cenie 540 PLN/sztuka

• 32 kg w cenie 700 PLN/sztuka

WIZZ Priority w cenie 150 PLN/osoba w dwie strony

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji może wiązać się z wyższą cenami.

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Powrót do polski

Powrót do polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Warunki wjazdu do kraju

4maja 2022 rząd Chorwacji zniósł wszelkie obostrzenia wjazdowe;

Nie są wymagane certyfikaty szczepienia, ozdrowieńca czy negatywny wynik testu PCR, niezależnie od wieku podróżnych. Zniesiono także kwarantannę.

Przydatne adresy

http://www.koronavirus.hr

https://mup.gov.hr/uzg-covid/english/286212

https://mup.gov.hr/uzg-covid/286210

https://www.gov.pl/web/chorwacja

Pasażerowie korzystający z przelotów linii lotniczych Lufthansa zobowiązani są używać używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95) lub maseczek chirurgicznych.

Ze względu na dynamiczną sytuację i zmieniające się zasady dot. zasad podróżowania w czasie pandemii, konieczne jest zapoznanie się z aktualnymi przepisami linii lotniczych.

Klienci jadący samochodami - proszeni są o zapoznanie się z przepisami krajów tranzytowych.

Powrót do polski

28marca 2022 r. zniesione zostały wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Inne

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Informacje o lotach liniami wizzair, ryanair

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.

Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

///

Wizz Air

Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

Jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany za dopłatą.

Wizz priority

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Warunki przewozu linii WizzAir: https://wizzair.com/pl-pl/legal/ogolne-warunki-przewozu-pasazerow-i-bagaz

Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

///

Lecąc Ryanair, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany za dopłatą.

Wybór miejsca (za opłatą) - wycena indywidualna

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu.

Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

Lecąc z LOT każdy pasażer może wziąć ze sobą:

Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).

W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:

• bagaż rejestrowany 23kg; możliwość zakupu podczas zakładania rezerwacji.

Dodanie ww usługi już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.

Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Standard 1/2 balcony annex (dzn)

2 dorosłych

All inclusive
WylotWizz Air Hungary, W6 1861
15:20
17:05
WRO · 03.10 (Pon.)Wrocław
SPU · 03.10 (Pon.)Split
Przylot
17:40
19:20
SPU · 10.10 (Pon.)Split
WRO · 10.10 (Pon.)Wrocław
4 844 zł
za pokój

Standard 1/2 balcony (dz)

2 dorosłych

All inclusive
WylotWizz Air Hungary, W6 1861
15:20
17:05
WRO · 03.10 (Pon.)Wrocław
SPU · 03.10 (Pon.)Split
Przylot
17:40
19:20
SPU · 10.10 (Pon.)Split
WRO · 10.10 (Pon.)Wrocław
5 068 zł
za pokój

Standard 1/2 balcony sea side (dzs)

2 dorosłych

All inclusive
WylotWizz Air Hungary, W6 1861
15:20
17:05
WRO · 03.10 (Pon.)Wrocław
SPU · 03.10 (Pon.)Split
Przylot
17:40
19:20
SPU · 10.10 (Pon.)Split
WRO · 10.10 (Pon.)Wrocław
5 292 zł
za pokój

Superior (1/2 + 1)balcony sea side (dss)

2 dorosłych

All inclusive
WylotWizz Air Hungary, W6 1861
15:20
17:05
WRO · 03.10 (Pon.)Wrocław
SPU · 03.10 (Pon.)Split
Przylot
17:40
19:20
SPU · 10.10 (Pon.)Split
WRO · 10.10 (Pon.)Wrocław
5 702 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji
Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami
Wycieczka4 844
Cena całkowita4 844
Cena całkowita4 844
lub

Opinie dodane przez

Damian
Lipiec 2021 ·
Dodano: 02.05.2022
9.4
Wypowiem się na temat sekcji rodziców z trójką dzieci. Apartamenty dla tak dużych rodzin są najdalej oddalone od recepcji hotelu. Znajdują się w ustronnym miejscu. Ma to swoje wady i zalety. Daleko od stołówki ale cichutko w zakątku drzew oliwnych. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone. Napoje all inclusive, dobre i serwowane w szkle nawet przy barach basenowych. Piwo i drinki jakby pełnowartościowe, a nie rozcieńczane z wodą. Leżaki przy basenie za free i w dużych ilościach. Siłownia, tenis stołowy, rowery zwykle for free i e-mtb za dopłatą. Baseny czyste, plaża na wyciągnięcie ręki. Blisko do Makarskiej i na plaże Nugal. Możliwości wyjazdu na górę Św Jerzego, zarówno rowerem- polecam e-mtb, jak i jeepem, bo Tucepi leży u podnóży. Ogólnie dla rodzin fantastyczny.
WadyKiepski parking

Damian
Lipiec 2021 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 02.05.2022
9.4
Wypowiem się na temat sekcji rodziców z trójką dzieci. Apartamenty dla tak dużych rodzin są najdalej oddalone od recepcji hotelu. Znajdują się w ustronnym miejscu. Ma to swoje wady i zalety. Daleko od stołówki ale cichutko a zakątku drzew oliwnych. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone. Napoje allinklusiv dobre i serwowane w szkle nawet przy barach basenowych. Piwo i drinki jakby pełnowartościowe a nie rozcieńczane z wodą. Leżaki przy basenie za free i w dużych ilościach. Siłownia, tenis stołowy, rowery zwykle for free i e-mtb za dopłatą. Baseny czyste, plaża na wyciągnięcie ręki. Blisko do Makarskiej i na plaże Nugal. Możliwości wyjazdu na górę Św Jerzego, zarówno rowerem- polecam e-mtb, jak i jeepem, bo Tucepi leży u podnóży. Ogólnie dla rodzin fantastyczny.
WadyKiepski parking

Wituś
Wrzesień 2017 ·

Grupa znajomych

Dodano: 18.09.2017
7.4
Hotel nie posiada swojej plaży, plaża jest jakieś 50 m od basenu hotelowego ale ciężko się na niej rozłożyć bo miejscowi \\\"przedsiębiorcy\\\" rozkładają leżaki na całej długości plaży, tym samym zmuszając plażowiczów do zakupu leżaka za 50kun/dzień i nie pozwalają nawet przesunąć tych leżaków, po interwencji u dyrektora hotelu, stwierdził on że Hotel Bluesun Neptun NIE POSIADA SWOJEJ WŁASNEJ PLAŻY i niestety musimy sobie poleżeć na kostce brukowej lub też przy hotelowym basenie :). Pozdrowienia dla plażowiczów którzy lubią kąpiele w morzu, a nie koniecznie leżenie przy plaży bo tam niestety nie ma miejsca dla nich :)
ZaletyŁadne widoki
WadyHotel nie posiada swojej plaży, plaża jest jakiś 50 m od basenu hotelowego ale ciężko się na niej rozłożyć bo miejscowi \\\"przedsiębiorcy\\\" rozkładają leżaki na całej długości plaży, tym samym zmuszając plażowiczów do zakupu leżaka za 50kun/dzień i nie pozwalają nawet przesunąć tych leżaków, po interwencji u dyrektora hotelu, stwierdził on że Hotel Bluesun Neptun NIE POSIADA SWOJEJ WŁASNEJ PLAŻY i niestety musimy sobie poleżeć na kostce brukowej lub też przy hotelowym basenie :). Pozdrowienia dla plażowiczów którzy lubią kąpiele w morzu, a nie koniecznie leżenie przy plaży :)

Barbara
Maj 2017 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 09.05.2017
9.2
Rewelacyjny hotel z ładną plażą w pięknym spokojnym miasteczku. Dla mnie Tucepi to jedno z najładniejszych miasteczek na Chorwacji. Jak na 3 gwiazdkowy hotel uważam, że standard jest bardzo wysoki, przewyższa niektóre 4 gwiazdkowe hotele, w jakich byłam. Budynki boczne, w których znajdują się pokoje rodzinne są w przemyślany sposób połączone z hotelem zadaszoną ścieżką, dzięki czemu nawet podczas deszczu można nie moknąc dostać się do restauracji hotelu. Jedyny minus to brak suszarki na mokre rzeczy na balkonie oraz insekty na schodach budynków oraz czasem bardzo malutkie mrówki w łazience, brakuje też parkingu z prawdziwego zdarzenia, Samochody parkowane są na małym placyku przed hotelem na którym składowane były też stoliki chyba z innego hotelu, co tworzyło niezbyt estetyczny wygląd. Obsługa bardzo miła. Posiłki rewelacyjne, duży wybór bardzo dobrych owoców oraz warzyw. bardzo czysta restauracja. Ogólnie bardzo polecam
Zaletyprzemiły personel, ładne, przestronne, odnowione pokoje rodzinne. Ogromna ilość szaf oraz szuflad na rozpakowanie swoich rzeczy, jak w żadnym innym hotelu, dzięki możliwości schowania wszystkiego w szufladach pokój cały czas wygląda schludnie, pyszne posiłki
Wadyczasem były mrówki w łazience, brak ładnego parkingu

gumkafordon
Czerwiec 2016 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 30.06.2016
9.6
cudowne miejsce na odpoczynek ,warto tutaj sie wybrac wszystko zorganizowane na wysokim poziomie
Zaletyczystość organizacja

Mapa

Park Przyrody Biokovo 6 km w linii prostej od hotelu
Park Biokovo należy do największych atrakcji przyrodniczych w tej części chorwackiego wybrzeża. Można tam podziwiać malownicze szczyty, sięgające na wysokość ok. 1500 m n.p.m., których zbocza schodzą niemal do samego Adriatyku (najwyższe wzniesienie to Sveti Jure, 1.758 m n.p.m.). W Parku Przyrody Biokovo nie brakuje pieszych szlaków turystycznych oraz tras rowerowych, a także zabytków z czasów, kiedy jedynymi mieszkańcami tego górzystego terenu byli pasterze. Z pewnością warto też dotrzeć do przełęczy Ravna Vlaška (1228 m n.p.m.), gdzie znajduje się słynny szklany taras Skywalk Biokovo. Przeszklony taras widokowy ma kształt podkowy i wystaje 12 metrów znad krawędzi klifu, gwarantując niesamowitą dawkę wrażeń oraz oferując cudowną panoramę.

Zobacz więcej

Park Przyrody Biokovo
Plaża Zlatni Rat 34 km w linii prostej od hotelu
Zlatni Rat to blisko półkilometrowy cypel i jednocześnie najbardziej znana w Chorwacji oraz jedna z najpiękniejszych na świecie plaż (niezalesiony fragment ma ok. 160 m). Żwirowa plaża Złoty Róg - znajduje się na wyspie Brac, niedaleko miasta Bol i charakteryzuje się prostopadłym ułożeniem w stosunku do nabrzeża. Co ciekawe, Zlatni Rat zmienia okresowo swój kształt "języka" wcinającego się w morze, na co wpływ mają prądy, wiatry i fale. Ta bajeczna miejscówka jest idealna zarówno dla turystów uwielbiających słoneczne i wodne kąpiele w krystalicznie przejrzystym Adriatyku, jak też dla amatorów sportów wodnych. Malownicze plenery i okolica otaczająca Zlatni Rat - to prawdziwy raj dla rodzin z dziećmi, dlatego w sezonie plaża bywa zatłoczona.

Zobacz więcej

Plaża Zlatni Rat
Kanion rzeki Cetina, Omiš 34 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy kanion rzeki Cetina, położony w miejscowości Omiš - to raj dla miłośników pięknych krajobrazów, dzikiej przyrody, pasjonatów aktywnego wypoczynku i amatorów mocnych wrażeń. Zieleń wszechobecnej roślinności przenika się tutaj z turkusem wody w rzece i surowością strzelistych skał - dostarczając niezapomnianych wrażeń i inspiracji do robienia zapierających dech w piersiach zdjęć. Wśród innych atrakcji, jakie znajdują się w pobliżu, na uwagę zasługuje tyrolka do zjazdów o łącznej długości ponad 2 km, która zawieszona jest 50 m nad ziemią! Wysokość ścian kanionu Cetiny sięga w niektórych miejscach 300 m, a oprócz spacerów i wspinaczki górskiej - do dyspozycji turystów jest także rafting i konoeing po rzece.

Zobacz więcej

Kanion rzeki Cetina, Omiš
Split 56 km w linii prostej od hotelu
Split to wizytówka Dalmacji i jedna z najchętniej odwiedzanych miejscowości. Śródziemnomorski klimat oraz wyjątkowe położenie Splitu - góry od północy i morze od południa - w połączeniu z przepiękną architekturą i zabytkami sprawiają, że wizyta w tym mieście na dług pozostanie w pamięci. Klimatyczne uliczki Starego Miasta, tętniąca życiem promenada Riva ze szpalerem palm, ruiny antycznego pałacu cesarza Dioklecjana, podziemia, mauzoleum przebudowane w VIII w. na katedrę NMP i strzelista dzwonnica św. Domniona z malowniczym widokiem na okolicę - to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Zobacz więcej

Split
Park Narodowy Mljet 63 km w linii prostej od hotelu
Park Narodowy Mljet znajduje się na wyspie o tej samej nazwie, która prawdopodobnie jest najbardziej zalesioną na całym Adriatyku. Wśród charakterystycznych miejsc Parku Mljet są m.in. dwa słone jeziora - małe i duże, na którym położona jest wysepka św. Marii, gdzie Benedyktyni zbudowali swój klasztor. Park Narodowy Mljet to nie tylko bujna roślinność, co jest zasługą zakonu, który przez długi czas zabraniał osadnictwie na wyspie, ale także bogate dziedzictwo kulturowe sięgające czasów Cesarstwa Rzymskiego. Turyści mogą podziwiać tutaj również majestatyczne klify oraz jaskinie. Żyją tu jelenie, dziki, muflony, zające, a także sprowadzone przed laty indyjskie mangusty, których zadaniem było wytrzebienie jadowitych węży, jakie niegdyś licznie bytowały na wyspie.

Zobacz więcej

Park Narodowy Mljet

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
22°C
11°C
19°C
6

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.