Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

24
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu, basen
teren hotelu
obiekt, teren hotelu
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: HvarBiuro podróży (przedsiębiorca): Exim ToursKod oferty: WAK1027337

Opinie 3

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e‑mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.
Filtrowanie
Ostatnie
Dowolny
Dowolny
Dowolny

Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii

Wyświetlono 1 z 3 opinii

Sortuj po:

Data pobytu - ostatnie
andrzej
Opinia niezweryfikowana

Lipiec 2008

Dodano: 13.07.2008

8.2

Najwiekszy hotel na Hwarze . Piękny widok na" wyspy piekielne." Basen hotelowy zawiera słoną wodę.Plaża przy hotelu ( nie wszystkie hotele ją posiadaja) żwirowa lecz można się także opalać na "skalnych pólkach." lub na tarasie przy basenie. Dobre warunki do odpoczynku. Obok hotelu deptak , którym można dojść do centrum (około 10 min spacerem). Polecam w ramach zwiedzania wypożyczyć "skuterki" i wybrać się na cały dzień na zwiedzanie róznych miasteczek na Hwarze. Jest co oglądać (wyspa ma ponad 105 km szerokości i 7 km "wysokości") Każde miasteczko ma własny charakter i wygląd ( warto zobaczyć ). Na wyspie są dwa tunele - jadąc z przystani do Hwaru - nowy oraz drugi "stary" kuty ręcznie w skale.(proponuję nim pojechać - ruch w nim prowdzony jest "wachadłowo" a po drugiej stronie tunelu znajdują się także 2 miejscowości. Widoki na adriatyk są nie zapomniane.Można wypożyczyć łódz i udać się nią wokól przylegajacych Hwrau 'wysp piekielnych. " Ponadto proponuje udać się na pieszą wycieczkę do starej fortecy górujacej nad miastem Hwar. Widok na "piekielne wyspy "jeszce piękniejszy. Piękne gaje oliwne oraz roznoszący się wszedzie zapach rosnacej wszędzie lawendy bedzie stanowił niezapomniane wspomnienia z Hwaru i Hotelu Amfora. Mam je osobiście z rodziną. Pozdrawiam i życzę dobrego odpoczynku. P. S. Było ciepło lecz klimat na Hwarze jest dla Polaków do przyjecia ( nie polecam szczególnie sierpnia - upał)

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

static-map-mobilestatic-map-tabletstatic-map-desktop

Atrakcje w okolicy Amfora Hvar Grand Beach Resort (Hvar)

Plaża Zlatni Rat 18 km w linii prostej od hotelu
Zlatni Rat to blisko półkilometrowy cypel i jednocześnie najbardziej znana w Chorwacji oraz jedna z najpiękniejszych na świecie plaż (niezalesiony fragment ma ok. 160 m). Żwirowa plaża Złoty Róg - znajduje się na wyspie Brac, niedaleko miasta Bol i charakteryzuje się prostopadłym ułożeniem w stosunku do nabrzeża. Co ciekawe, Zlatni Rat zmienia okresowo swój kształt "języka" wcinającego się w morze, na co wpływ mają prądy, wiatry i fale. Ta bajeczna miejscówka jest idealna zarówno dla turystów uwielbiających słoneczne i wodne kąpiele w krystalicznie przejrzystym Adriatyku, jak też dla amatorów sportów wodnych. Malownicze plenery i okolica otaczająca Zlatni Rat - to prawdziwy raj dla rodzin z dziećmi, dlatego w sezonie plaża bywa zatłoczona.

Zobacz więcej

Plaża Zlatni Rat

Pogoda

Styczeń

11°C
9°C
13°C
9

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązuje podatek turystyczny, który opłacisz w hotelu. Warto mieć przy sobie gotówkę, ponieważ nie zawsze można opłacić go kartą. Podatek dotyczy osób powyżej 12 lat, a dla osób w wieku od 12 do 18 lat naliczana jest zniżka 50%.

Kwota podatku zależy od rodzaju noclegu i terminu pobytu. Zwykle wynosi od 1 EURO do 2 EURO dziennie za osobę. Przed podróżą sprawdź aktualne stawki na lokalnych stronach tego kraju lub w biurze podróży.
Wytyczne dotyczą osób z polskim obywatelstwem.
Jeśli posiadasz obywatelstwo innego kraju, sprawdź przepisy wjazdowe na oficjalnych stronach rządowych tego państwa.

Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego dowodu osobistego lub paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.