Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyChorwacjaIstriaMoscenicka DragaSmart Selection Mediteran (Moscenicka Draga)

Smart Selection Mediteran (Moscenicka Draga)

Lato 2021
Kod oferty: WAK532360
okolica
obiekt, plaża
obiekt, balkon / taras
plaża, zwiedzanie
plaża
okolicaobiekt, plażaobiekt, balkon / tarasplaża, zwiedzanieplażapokójpokójpokójpokój, balkon / taraspokójpokójpokójpokójpokójłazienkabalkon / tarasteren hotelu, restauracjarestauracjarestauracjarestauracjasport i rekreacjaplażaokolicaplażaplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

22.05.2021 Sobota

Wykwaterowanie

29.05.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK532360Region: IstriaOrganizator: Vitkovice Tours

Region

Chorwacja

Country

Kwarner

Położenie

Odnowiony w 2019 roku, przy żwirowej plaży, w miejscowości Mošćenička Draga.

Wyposażenie i usługi

69 pokoi, restauracja a la carte, aperitif bar, sejf za opłatą, Wi-Fi BEZPŁATNE, winda, parking za opłatą 10 EUR/dzień.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane, odnowione pokoje 1,2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, telefon, suszarka do włosów, Wi-Fi BEZPŁATNE.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morska

Sport i rozrywka

W Hotelu Marina: animacje, centrum wellness, wewnętrzny basen z morską wodą, możliwości sportowe zgodnie z lokalną ofertą.

Wyżywienie

2 posiłki w formie bufetu. Na zapytanie możliwe wyżywienie dla alergików.

Plaża

Żwirowa, około 30m, prysznice na plaży.

Informacje dopełniające

Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona. Opłata klimatyczna około 3 EUR/os./dzień, opłata rejestracyjna około 0,5 EUR/os./pobyt - płatne na miejscu. Do obiektu nie dojeżdża rezydent - kontakt telefoniczny.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 3 lat bez łóżka - BEZPŁATNIE. Dziecko od 3 do 12 lat z 1 dorosłym - zniżka 30%.

Cena zawiera

Nocleg, 2 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce za dodatkową opłatą około 9,5 EUR/dzień, możliwy pobyt z psem - 13,5 EUR/dzień - płatne na miejscu.

Aktualizacja 21.10.2020.

Indywidualne warunki rezygnacii

Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
20°C
Temperatura w nocy
11°C
Temperatura wody
17°C
Liczba godzin słonecznych
8

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review