Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyChorwacjaIstriaPorecDelfin Plava Laguna (Porec)

Delfin Plava Laguna (Porec)

Kod oferty: WAK608361
obiekt, zjeżdżalnia
obiekt
balkon / taras
pokój
pokój
obiekt, zjeżdżalniaobiektbalkon / taraspokójpokójpokójłazienkarestauracjarestauracjarecepcja / lobby, lobby barteren hotelu, plażasale konferencyjnekorty tenisoweteren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK608361Region: IstriaOrganizator: Best Reisen
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
9°C
Temperatura w nocy
2°C
Temperatura wody
13°C
Liczba godzin słonecznych
3

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Opinie dodane przez

9.1
Monika Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
Bardzo fajny hotel, atrakcje dla dzieci, piękna plaża, ciekawa okolica - każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje małe ale z balkonami, łazienki czyste, piękne widoki, pokoje sprzątane codziennie i wymieniane ręczniki. Jedzenia dużo, nigdy niczego nie brakowało- uzupełniane na bieżąco, ja i moja rodzina nie chodziliśmy głodni. Hotel godny uwagi , cena adekwatna do jakości.
ZaletyBaseny , plaża, okolica

9.5
Piotrek z rodzinką
Pobyt - Sierpień 2016Rodzina z dziećmi
Witam :) Hotel bardzo bardzo przyjemny czysty,codziennie sprzątane pokoje wymiany ręczników,dobre jedzenie duży wybór ,usytuowany przy samym morzu duża fajna plaża!pokoje nie za duże ale wystarczające ,choć jadąc z większym dzieckiem powyżej 10lat dostawka zajmuje cały pokój ale da się przeżyć ,my dostawkę wystawiliśmy do zwrotu :) i daliśmy radę :),Ogólnie polecam ten hotel adektwatnie co do jakości ceny SUPER a mamy porównanie z niejednymi hotelami typu All inclusive,dwa posiłki zupełnie nam wystarczyły ,do obiadokolacji można zabierać ze sobą małą buteleczkę wody lub czegos do picia bo sprzedają ale drogo rózne napoje... Bezpłatne wifi odbierające nawet na balkonie przy basenie bo taki mieliśmy pokój w tym hotelu,ładne widoki,na plaży wypożyczalnia rowerków różne przejażdżki wodne .Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu :)
Zaletybliskość morza,czystość w hotelu ,dobre jedzenie!
Wadysłabe animacje,i program tematyczny wieczorem smutne granie,basen z morską wodą ...

7.1
Magdalena Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2015Para
Najlepsze położenie blisko morza :) oraz piękna duża plaża, hotele z większą ilość znaków miały gorsze plaże. Brak klimatyzacji, brak lodówki.
ZaletyNajlepsze położenie blisko morza :) oraz piękna duża plaża, hotele z większą ilość znaków miały gorsze plaże.
WadyBrak klimatyzacji, brak lodówki.

9.2
Gabriela Klient Wakacje.pl
wypoczynek bardzo udany,problemem był brak klimatyzacji i lodówki,plusem smaczne jedzenie i czystość w hotelu i okolicy i piękna przyroda
4.7
anna
Pobyt - Lipiec 2012Rodzina z dziećmi
Hotel blisko plaży, pokoje dramatycznie małe. Pokój z dostawką to tragedia! Jedzenie bardzo monotonne, zwłaszcza śniadania- okropna jajecznica i parówki, wędliny typu mortadela. Jeśli przyszlo się po 9 właściwie nic już nie było do jedzenia. Obiadokolacje trochę bardziej zróżnicowane. Pokoje bardz malutkie, bez lodówki, suszarki. Mała szafa na ubrania. Łazienki pamiętają początki hotelu, czyli mają jakieś 40 lat- bez remontu. Generalnie mogłoby być czyściej. Do centrum daleko na piechotę a autobusem drogo- autobus 10 zł od osoby w jedną stronę. Strona morska to widok na basen albo na drzewa. Tak naprawdę morze widać tylko z sal jadalnych. Okropna obsługa, która od 6 rano dyskutując głośno składa stoliki na basenie, nie zważając na śpiących i chcących odpocząc wczasowiczów- do tego do 2 w nocy głośne imprezy z muzyką przy basenie, więc o śnie można zapomnieć. Plaża jest użytkowana przez wszystkich chętnych z odlegych hoteli również, bo Delfin jako jedyny w Zielenej leży przy morzu- więc tłok masakryczny. Basen zbyt mały jak na tyle osób, w basenie woda morska, więc bez okularów nie podchodź, dla dzieci zbyt głęboki. Balkony oddzielone dyktą, więc czy chcesz- czy nie słyszysz co dzieje się w inych pokojach. Jedyny plus to pogoda i okolica, która naprawdę dostarcza niezapomnianych wrażeń.