Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Flores (Porec)

Kod oferty: WAK554524
Kod oferty: WAK554524
1/16
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
basen
basen

Opis oferty

Region: IstriaOrganizator: Vitkovice ToursKod oferty: WAK554524

Region

Chorwacja

Country

Istria

Dlaczego tutaj

Ten obiekt noclegowy jest na liście projektu rządowego Chorwacji "Safe stay in Croatia“ czyli "Bezpieczne wakacje w Chorwacji“, w ramach którego przestrzeganie surowych protokołów i norm dotyczących zdrowia i higieny gwarantuje bezpieczne wakacje, https://www.vitkovicetours.pl/aktualnosci/chorwacja-bezpiecznie

Położenie

W lesie sosnowym, około 400m od zabytkowego centrum miasta Poreč.

Wyposażenie i usługi

Restauracja, kawiarnia, taras, sala konferencyjna, winda, kawiarenka internetowa, parking strzeżony za opłatą .

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje 1,2- osobowe, prysznic/wanna, WC, TV SAT, Wi-Fi - BEZPŁATNE, minibar, telefon, sejf, balkon. Niektóre pokoje z możliwością 2 dostawek.

Legenda

B-balkon

Sport i rozrywka

Wewnętrzny basen, jacuzzi, wellness, fitness, sauna.

Wyżywienie

Śniadania, 2 posiłki - w formie bufetu.

Plaża

Płyty betonowe, około 50m, prysznice na plaży.

Informacje dopełniające

Parking za opłatą około 5 EUR/dzień - płatny na miejscu.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 3 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE. Dziecko do 12 lat na drugiej dostawce - BEZPŁATNIE. Dziecko do 12 lat na pierwszej dostawce - zniżka 50%. Dziecko do 12 lat na łóżku podstawowym - zniżka 30%. Osoba od 12 lat na dostawce - zniżka 25%.

Cena zawiera

Nocleg, śniadania/2 posiłki, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce - 8 EUR / dzień.

Aktualizacja 06.10.2020.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
02.04.2022

Wykwaterowanie

Sobota
09.04.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub
8.8
Christof
Pobyt - Wrzesień 2013
Mimo że wszystkie pokoje były zajęte, zarówno przydzielanie pokoi jak i kolacja w formie bufetu przebiegały szybko i bez problemów. Krótki spacer trwaMały wypad nad morze.
9
Cornelia Hochscherf
Pobyt - Sierpień 2013
Duże pokoje, rodzinny hotel, bezpośrednio nad morzem, w pobliżu starego miasta Porec. Bardzo przyjazny i pomocny personelHotel Polec godny polecenia hotel bezpośrednio nad

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
75%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie o Flores (Porec)

Mapa

Pogoda

16°C
5°C
13°C
6

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie