Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyChorwacjaIstriaRabacMiramar Sunny Hotel by Valamar (Rabac)

Miramar Sunny Hotel by Valamar (Rabac)

Kod oferty: WAK605792
obiekt, teren hotelu
obiekt, basen
plaża
obiekt, teren hoteluobiekt, basenplażabalkon / taraspokójsport i rekreacja, zwiedzanie
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK605792Region: IstriaOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
Temperatura w dzień
20°C
Temperatura w nocy
8°C
Temperatura wody
19°C
Liczba godzin słonecznych
6

Opinie

Opinie dodane przez

10
Krystyna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Para
Urzekła mnie miejscowość Rabac i okolica , cudowne małe plaże otoczone skałkami, czyściutka, ciepła i przezroczysta woda, widok z mojego okna pokoju na morze. Wspaniałe wycieczki morskie i oczywiście smaczne jedzonko w hotelu. Będę czekać na oferty pobytu na przyszły rok, bo miniony pobyt był za krótki. Pozdrawiam Krystyna Kryża
Zaletypołożenia nad morzem, wspaniała obsługa, czystość,miłe panie w recepcji. Spokój
Wadynie ma wad

8.6
Tomasz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2018Para
Ogólnie świetnie położony hotel, z przyjacielskim personelem i dobrą kuchnią. W ogóle Rabac to przepiękna miejscowość z pięknymi płazami wtopiona w pomiędzy góry i cudowne wody Adriatyku. Byłem tu już 4 raz- tym razem w wersji hotelowej i absolutnie nie żałuje. Świetna miejscówka zarówno do odpoczynku, zwiedzania a także dla osób aktywnych (wspaniałe warunki dla miłośników dwóch kółek). Szczerze i gorąco polecam.
Zalety- wspaniała lokalizacja - pomocny i miły personel - pokoje schludne, codzienne sprzątane - urozmaicone, smaczne jedzenie (dużo potraw z ryb)
Wady- hotel nie posiada miejsc parkingowych - w opcji HB podczas kolacji brak napojów

10
Darek Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2016Rodzina z dziećmi
zachęcam do korzystania z usług fakultatywnych w hotelu mają agencję turystyczną możliwość zwiedzenia wenecji, jezior plitwickich super.
Zaletysuper dla rodzin z dziećmi , obsługa posługuje się komunikatywnie polskim , posiłki bardzo dobre , basen czysty , pokoje czyste

Przed podróżą

Paszporty

Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.

Wizy

W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Chorwacja w pełni otworzyła granice dla obywateli RP - zniesione zostały wszelkie obostrzenia oraz obowiązek odbywania kwarantanny po wjeździe do Chorwacji. Obywatele RP nie muszą na granicy okazywać żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających zasadność wjazdu do Chorwacji. Władze Chorwacji nie wymagają okazania testów na COVID 19 przy przekraczaniu granicy.

Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną.
Podróżujący mogą skorzystać z aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ w celu dokonania rejestracji przyjazdu, co przyspieszy procedury podczas odprawy granicznej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

Dodatkowe opłaty

W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00