Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Narcis (Rabac)

Last minute
Kod oferty: WAK605027
obiekt, budynek główny, teren hoteluteren hotelu, basenbasenteren hotelu, basenteren hotelu, basenbasenrecepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójpokójpokójpokójpokójteren hotelu, restauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjasport i rekreacja, korty tenisowesport i rekreacjasport i rekreacja, siłowniasaunabasen, brodzikplażateren hotelu, plaża
obiekt, budynek główny, teren hotelu
teren hotelu, basen
basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: IstriaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK605027

Kraj

Chorwacja

Położenie

Spokojne, nad zatoką, w otoczeniu rozległego parku i bujnej śródziemnomorskiej roślinności. Do miasta Rabac z restauracjami, barami, sklepami, możliwością rozrywki ok. 500m. Przystanek autobusowy przy hotelu (ok. 50m).

Plaża

Żwirowa, oddalona o ok. 100m. Leżaki, parasole słoneczne za opłatą.

Wyposażenie

Kompleks 3 hoteli: Mimosa / Lido Palace (położony najbliżej plaży), Hedera, Narcis. W hotelu Narcis (wyremontowanym w 2012 r.) 237 pokoi na 7 piętrach, recepcja, lobby, windy, pomieszczenia do wypoczynku, restauracja główna, restauracja gourmet, bar, kawiarnia, sklepy z pamiątkami. Na zewnątrz kompleks 4 basenów (jeden z hydromasażem), tarasy słoneczne, bary. Leżaki, parasole słoneczne w cenie.

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie hotelu gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe standard (DBL NE2A): komfortowe i gustownie urządzone. Klimatyzacja, TV-sat., telefon, mała lodówka, sejf. Wanna lub prysznic, WC, suszarka. Pokoje dwuosobowe Superior (DBL SUP NE2B): dodatkowo balkon, poza tym wyposażone jak pokoje standard. Pokoje jednoosobowe (SGL NE1A): bez balkonu, wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard. Przy maksymalnym obłożeniu w pokojach nie ma mozliwości zakwaterowania infanta. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zapytanie i za opłatą 5 EUR / dzień.

Sport i wellness

2 kryte baseny (jeden z wodą morską, podgrzewane w okresie IV-V oraz połowa IX-X. W lipcu i sierpniu - nieczynne), siłownia, siatkówka plażowa, boisko sportowe. Za opłatą strefa wellness (w hotelu Hedera): sauna, łaźnia parowa, zabiegi kosmetyczne, masaże oraz sporty wodne na plaży, minigolf i kort tenisowy.

Rozrywka

Animacje (czerwiec-wrzesień), muzyka na żywo w Hedera Club.

Dzieci

Oddzielny brodzik, plac zabaw, animacje (6-12 lat, w okresie 1.06-3.09), miniklub, minidyskoteki (napoje i drobne przekąski dla dzieci w cenie)

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami lub z trzema posiłkami. Śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Do obiadu i kolacji 1 napój w cenie (do wyboru: woda, 1/4 l. wina, 0,2 l. piwa, 0,2 napoju orzeźwiającego). Rezerwacja opcji trzech posiłków możliwa tylko w okresie 12.06-3.09.2021.

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Zwierzęta domowe

Hotel nie akceptuje zwierząt domowych.

Opłata klimatyczna ok. 1,30 EUR os./ dzień, płatna na miejscu w hotelu.

Mocne strony

• Zatoka kąpielowa i plaża przy hotelu

• Rozległy park śródziemnomorski

• Różnorodne atrakcje i animacje

• 4 baseny, 2 brodziki

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
09.05.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
16.05.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

20°C
11°C
17°C
8

Przed podróżą

Zgodnie z decyzją Państwowego Sztabu Ochrony Cywilnej Republiki Chorwacji z dnia 15 kwietnia 2021 roku zostały utrzymane następujące warunki przekraczania państwowej granicy Republiki Chorwacji, a dotyczące obywateli Unii Europejskiej: z obowiązku odbywania 10-dniowej kwarantanny zwolnione są m.in. osoby spełniające jedno z poniższych kryteriów:
- okażą negatywny wynik testu PCR lub szybkiego testu antygenowego (z listy testów zaakceptowanych przez państwa członkowskie UE, wykonanych w laboratorium) - nie starszy niż 48h. W przypadku szybkiego testu antygenowego i pobytu dłuższego niż 10 dni w Chorwacji, test należy powtórzyć w terminie do 10 dnia od daty wykonania pierwszego testu.
- lub zostały wyleczone z Covid-19 w okresie ostatnich 6 miesięcy (tzw. ozdrowieńcy) - potwierdzenie od lekarza o przebyciu choroby lub wynik pozytywnego testu PCR lub antygenowego (wykonany maksymalnie na 180 dni, ale minimum na 11 dni przed przekroczeniem granicy),
- lub zostały zaszczepione przeciwko Covid-19 (14 dni od zakończenia całego cyklu szczepień) - wymagane jest potwierdzenie,
- oraz dzieci do 7. roku życia podróżujące pod opieką rodziców/opiekunów spełniających powyższe kryteria.

Dodatkowo wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.