Wakacje.plWczasyChorwacjaIstriaSavudrijaAPARTAMENTY SAVUDRIJA PLAVA LAGUNA*** APARTAMENT DO 4 OSOB (1/2+2) BALKON (A2BP2 / 74072)

Savudrija Plava Laguna Apartments

Kod oferty: WAK640564
Nie czekaj do lata! Teraz ceny są najlepsze, a wybór ofert i pokoi - największy.
Lato 2022
Kod oferty: WAK640564
1/8
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
basen
pokój, kuchnia / aneks kuchenny
pokój, kuchnia / aneks kuchenny

Opis oferty

Region: IstriaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK640564

Kraj

Chorwacja

Położenie

Ok. 9km od miejscowości Umag. Ośrodek Savudrija składa się z 62 apartamentów, 40 bungalowów i 67 pokoi.

Plaża

Oddalona o ok. 150m, skalista, częściowo wybetonowana.

Basen

Odkryty z wodą morską (czynny od lipca).

Zakwaterowanie

W ośrodku znajduje się łącznie 62 apartamenty.

Apartament do 6 osób (1/4+2 - a4bp2 / 74073)

Parter lub 1. piętro; ok. 47-57m2, internet WiFi (w cenie), 2 sypialnie dla 2 osób, dzienny pokój z 2 sofami, aneks kuchenny, telefon (odpłatnie), SAT-TV, łazienka/WC, balkon lub taras._

Wyżywienie

Brak. Możliwość wyżywienia BB (śniadania), HB (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, napoje bezalkoholowe do obiadokolacji z dystrybutora, lokalne wino i piwo) lub samych obiadokolacji za dopłatą.

• wyżywienie jest możliwe jeśli wykupione będzie dla wszystkich osób w apartamencie.

• godziny oraz forma posiłków może ulec zmianie w trakcie sezonu

W związku z epidemią COVID-19 nie wszystkie proponowanie udogodnienia oraz serwisy przedstawione w opisach obiektów będą dostępne na miejscu.

Spowodowane jest to obostrzeniami wprowadzonymi przez Rząd Chorwacji w celu ochrony zdrowia turystów.

Ośrodek dysponuje odpłatnie

Restauracja z tarasem, fast food, bary przy plaży, sklep, punkt internetowy w recepcji, kiosk, parking w pobliżu apartamentów, sejf w recepcji, wymiana walut.

Ośrodek dysponuje w cenie

Internet WiFi, plac zabaw dla dzieci.

Animacje (30.05.-03.09.)

Mini klub dla dzieci w wieku 5-12 lat, muzyka na żywo, program animacyjny dla dzieci (w sezonie).

• oferta ośrodka może ulec zmianie w trakcie sezonu

Sport

Odpłatnie/w pobliżu: korty tenisowe, mini-golf, tenis stołowy, wypożyczalnia sprzętu do sportów wodnych, siatkówka plażowa, boisko do koszykówki, skatepark, wypożyczalnia rowerów, skatepark.

Zwierzęta

Dozwolone do 10 kg (na zapytanie / odpłatnie).

Zwierzęta nie mogą przebywać w restauracji, recepcji, na basenie. Mogą przebywać tylko w wyznaczonych miejscach na plaży.

Godzina zakwaterowania / wykwaterowania

14:00 / 10:00

Ocena

Tłumaczenie kodów pokoi

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
04.06.2022

Wykwaterowanie

Sobota
11.06.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

24°C
14°C
20°C
9

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.