Dobry0
7,8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Melia Coral (ex Sol)

Kod oferty: WAK529425
obiekt
obiekt
plaża
obiekt, basen
restauracja
obiektobiektplażaobiekt, basenrestauracjaSPApokójSPA

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

27.03.2021 Sobota

Wykwaterowanie

03.04.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK529425Region: IstriaOrganizator: Vitkovice Tours

Region

Chorwacja

Country

Istria

Położenie

Luksusowy, romantyczny hotel SPA dla dorosłych (16+), w dzielnicy Katoro, około 3km na północ od Umag.

Wyposażenie i usługi

Restauracja, tawerna, lobby bar, Wi-Fi, salon fryzjerski, centrum konferencyjne, centrum wellness, parking, winda.

Zakwaterowanie

Nowoczesne, klimatyzowane pokoje 2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, suszarka do włosów, minibar, telefon, Wi-Fi BEZPŁATNE, sejf, niektóre z balkonem. Pokoje PREMIUM są przestronniejsze, mają orientację na stronę morską i 2 oddzielne łóżka.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

Wewnętrzny i zewnętrzny basen z podgrzewaną morską wodą (czynny 15.6.-15.9.),, fitness, aqua aerobik, zumba, pilates, joga, sauna, masaże, korty tenisowe z możliwością lekcji tenisa, możliwość wypożyczenia rowerów, siatkówka plażowa, boisko do gier zespołowych.

Wyżywienie

Śniadania, 2 posiłki - w formie bufetu, tematyczne wieczory kulinarne.

Plaża

Naturalnie kamienista, płyty betonowe, około 50m.

Informacje dopełniające

Leżaki i parasole na hotelowej plaży BEZPŁATNIE (ograniczone ilości), możliwość wypożyczenia ręczników na plaży za kaucją. Hotel dla osób powyżej 16 lat. Parking za opłatą ok. 1 EUR/dzień. Zakwaterowanie od 14:00, wykwaterowanie do 10:00. Pobyt z psem jest niemożliwy.

Cena zawiera

Nocleg, śniadania/2 posiłki, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016 r poz. 187 i 1334).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Aktualizacja: 2.10.2020

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
12°C
Temperatura w nocy
3°C
Temperatura wody
12°C
Liczba godzin słonecznych
4

Opinie

5.5
Magdalena
Pobyt - Październik 2014
Hotel Melia Coral rozczarował mnie. To duży, cztRozczarowanie
8.7
Sybil
Pobyt - Sierpień 2014
Byłam z moją 18-letnią córką tydzień w tym hotelu i bardzo mi się podobało! Personel był zawsze uprzejmy i pomocny. Generalnie nie było nic do zarzuceWspaniały urlop! Chętnie tu wrócimy!
7.5
Josef
Pobyt - Kwiecień 2013
Korzystanie z sauny było dodatkowo płatne! A do tego było ograniczenie czasowe! Wyposażenie bardzo ciemne! W windzie bardzo czuć było wilgoć i stęchliRomatyczny hotel z niedoskonałościami!

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
71%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie oMelia Coral (ex Sol)

Przed podróżą

Paszporty

Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.

Wizy

W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Chorwacja w pełni otworzyła granice dla obywateli RP - zniesione zostały wszelkie obostrzenia oraz obowiązek odbywania kwarantanny po wjeździe do Chorwacji. Obywatele RP nie muszą na granicy okazywać żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających zasadność wjazdu do Chorwacji. Władze Chorwacji nie wymagają okazania testów na COVID 19 przy przekraczaniu granicy.

Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną.
Podróżujący mogą skorzystać z aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ w celu dokonania rejestracji przyjazdu, co przyspieszy procedury podczas odprawy granicznej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

Dodatkowe opłaty

W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00