Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Sol Umag

Kod oferty: WAK629312
teren hotelu, basen
basen
teren hotelu
teren hotelu, plaża
teren hotelu
teren hotelu, basenbasenteren hoteluteren hotelu, plażateren hotelusale konferencyjnepokójteren hotelu, restauracjateren hotelu, restauracjarestauracja
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK629312Region: IstriaOrganizator: Nekera
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
23°C
Temperatura w nocy
13°C
Temperatura wody
22°C
Liczba godzin słonecznych
8

Opinie

7.7
Elisabeth
Pobyt - Wrzesień 2013
Polecamy na krótki pobyt nad wodą, jednak nie polecamy niepełnego wyżywienia ze względu na kolacje bez smakuDobra średnia - kolacja słaba.
9
Ingrid
Pobyt - Wrzesień 2013
Ten wyremontowany w tym roku hotel, jak i aneks, jest bardzo odpowiedni i wszystko jest jeszcze w bardzo dobrym stanie (ponieważ nowe). Mieszkaliśmy wSceptycznie zaczęliśmy i zachwyceni zakończyliśmy.
8.3
Alfred
Pobyt - Wrzesień 2013
Bardzo nam się podobało z wyjątkiem jadalni, przypominała mi bardziej restaurację na dworcu kolejowym. Powinna być nieco przyjaźniej urządzonaJedzenie w restauracja z wyborem dań z karty.

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
67%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie o

Przed podróżą

Paszporty

Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.

Wizy

W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Chorwacja w pełni otworzyła granice dla obywateli RP - zniesione zostały wszelkie obostrzenia oraz obowiązek odbywania kwarantanny po wjeździe do Chorwacji. Obywatele RP nie muszą na granicy okazywać żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających zasadność wjazdu do Chorwacji. Władze Chorwacji nie wymagają okazania testów na COVID 19 przy przekraczaniu granicy.

Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną.
Podróżujący mogą skorzystać z aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ w celu dokonania rejestracji przyjazdu, co przyspieszy procedury podczas odprawy granicznej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

Dodatkowe opłaty

W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00