Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyChorwacjaZatoka KvarnerBaskaCorinthia Baska Sunny by Valamar (Baska)

Corinthia Baska Sunny by Valamar (Baska)

Kod oferty: WAK556430
obiekt, teren hotelu
obiekt
teren hotelu
basen
basen, zjeżdżalnia, brodzik
obiekt, teren hoteluobiektteren hotelubasenbasen, zjeżdżalnia, brodzikbasenpokójpokójpokójpokójbalkon / tarasrestauracjasiłownia
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

03.04.2021 Sobota

Wykwaterowanie

10.04.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK556430Region: Zatoka KvarnerOrganizator: Vitkovice Tours

Region

Chorwacja

Country

Wyspa Krk

Położenie

Nad brzegiem morza, około 200m od centrum.

Wyposażenie i usługi

Restauracja, restauracja plażowa, aperitif bar, kawiarenka internetowa, sala konferencyjna, kantor, sejf, sala TV, punkt medyczny, bankomat, dancing na tarasie, winda, Wi-Fi na recepcji BEZPŁATNE.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje 1,2-osobowe, prysznic/wanna, WC, niektóre z możliwością dostawki (rozkładana sofa lub fotel), TV-SAT, telefon, Wi-Fi BEZPŁATNE, sejf, niektóre z balkonem. Pokój 2(+2) B - pokój rodzinny - pokój 2-osobowy z rozkładaną sofą odpowiednią dla 2 dzieci do 15 lat, balkon. Pokój 2(+2) BM JUNIOR FAMILY - pokój rodzinny - pokój 2-osobowy, pokój dzienny z rozkładaną sofą odpowiednią dla 2 dzieci do 15 lat, balkon.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską

SW-bezpośredni widok na morze

Sport i rozrywka

Zewnętrzny oraz wewnętrzny basen ze słodką wodą, basen dla dzieci, leżaki i parasole przy basenie za opłatą (ograniczona ilość), korty tenisowe, tenis stołowy, minigolf, animacje (1.7.-1.9.), siatkówka plażowa, boisko sportowe, centrum wellness za opłatą, możliwość wypożyczenia rowerów za opłatą, sporty wodne zgodnie z lokalną ofertą.

Wyżywienie

2 posiłki w formie bufetu, do obiadokolacji BEZPŁATNIE lokalne lane napoje - woda, sok, wino, piwo. Możliwość dokupienia usług All Inclusive Light - 3 posiłki w formie bufetu - do obiadu i kolacji BEZPŁATNIE lokalne lane napoje - woda, sok, wino, piwo.

Plaża

Piaszczysto - żwirowa, około 50-100m, odpowiednia dla dzieci, prysznice na plaży.

Informacje dopełniające

Parking za opłatą około 2 EUR/dzień. - płatny na miejscu. Przejazd mostem na Wyspę Krk płatny w jedną stronę (przy wjeździe) około 40 HRK/auto. W przypadku zmiany danych uczestnika na rezerwacji lub terminu czy pokoju zniżka za wczesny zakup zostaje anulowana.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia – BEZPŁATNIE. Dziecko do 15 lat na dostawce - BEZPŁATNIE. Osoba od 15 lat na dostawce – zniżka 20%.

Cena zawiera

Nocleg, śniadania/2 posiłki, opłatę klimatyczna, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce BEZPŁATNE.

Aktualizacja 29.09.2020

Indywidualne warunki rezygnacii

Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
16°C
Temperatura w nocy
9°C
Temperatura wody
12°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review