Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Crikvenica

Lato 2021
Kod oferty: WAK630502
plaża
kawiarnia
restauracja
balkon / taras
sauna
plażakawiarniarestauracjabalkon / tarassaunapokójpokój, balkon / taraspokójpokójbalkon / taras, pokój z widokiem na morze
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

Lato 2021rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS

Nekera - LATO 2021

Lato 2021rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS
Oferta promocyjna z rabatem do 40% (wliczony w cenę). Dodatkowo Gwarancja niezmienności ceny GRATIS (w przypadku ewentualnej zmiany ceny z powodu np. wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu cena nie ulegnie zmianie).

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

21.04.2021 Środa

Wykwaterowanie

28.04.2021 Środa

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK630502Region: Zatoka KvarnerOrganizator: Nekera

Kraj

Chorwacja

Położenie

Przy nadmorskiej promenadzie, w pobliżu centrum miejscowości Crikvenica (ok. 700m) nad Zatoką Kvarner. Najbliższe sklepy, restauracje, tawerny w odległosci ok. 100m.

Plaża

Kamienisto-żwirowa, oddalona o ok. 50m od hotelu, dojście przez ulicę.

Wyposażenie

Do dyspozycji Gości: hol powitalny z recepcją, winda, przechowalnia bagażu, restauracja, kawiarnia, bar, taras słoneczny.

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie całego hotelu i w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe standard z widokiem na miasto (ok. 17m2): wanna lub prysznic, WC, suszarka, telefon, TV, WiFi, klimatyzacja, sejf, mini bar (za opłatą). Pokoje dwuosobowe Superior z widokiem na miasto i balkonem (ok. 19m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard z widokiem na miasto, balkon. Pokoje dwuosobowe Superior od strony morza i balkonem (ok. 19m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard z widokiem na miasto, balkon, od strony morza. Pokoje dwuosobowe Komfort w widokiem na miasto (ok. 19m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard z widokiem na miasto.

Wyżywienie

Ze śniadaniami lub z dwoma posiłkami: śniadanie i kolacja w formie bufetu.

Sport

Za opłatą: sporty wodne na plaży.

Wellness

Strefa saun (wstęp powyżej 18 lat). Łaźnia parowa - wstęp 1 x na pobyt max. 2 godz. - gratis, poza tym za opłatą. Sauna fińska - wstęp 1 x na pobyt max. 2 godz. - gratis, poza tym za opłatą

Parkowanie

Miejsca parkingowe oddalone o ok. 800m. od hotelu, za opłatą ok. 13 EUR / dzień.

Zwierzęta domowe

Na zapytanie, za opłatą 15 EUR / dzień.

Opłata klimatyczna

1,40 EUR os./dzień, dzieci w wieku 12-17 lat 50%, płatna na miejscu w hotelu. Dodatkowo opłata meldunkowa w wysokości 0,50 EUR osoba/dzień.

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Przyjazd do hotelu od godz. 15:00, wyjazd doo godz. 11:00.

Mocne strony

• Położony nad Zatoką Kvarner

• Nadmorska promenada przy hotelu

• Komfortowe pokoje

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
16°C
Temperatura w nocy
9°C
Temperatura wody
12°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review