Dobry1 opinia
5,4
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Kastel (Crikvenica)

Last minute
Kod oferty: WAK531762
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu
restauracja
pokój
teren hoteluteren hoteluteren hotelurestauracjapokójpokójpokójpokójbalkon / tarasrestauracjateren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy + dostawka

standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy + dostawka

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy + dwie dostawki

rodzinny
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

16.01.2021 Sobota

Wykwaterowanie

23.01.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK531762Region: Zatoka KvarnerOrganizator: Vitkovice Tours

Region

Chorwacja

Country

Kwarner

Położenie

Stylowy hotel przebudowany z dawnego XIV-wiecznego klasztoru z funkcjonalną dzwonnicą, położony około 50m od

Wyposażenie i usługi

Klimatyzowana restauracja, restauracja plażowa, aperitif bar, sejf w recepcji za opłatą, sala TV, winda, taras, parking za opłatą około 7 EUR/dzień (ograniczona liczba miejsc).

Zakwaterowanie

Pokoje 2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, Wi-Fi BEZPŁATNE, telefon, niektóre z możliwością dostawki. Pokój 2+2 FAMILY - dwa pokoje 2-osobowe z korytarzem i wspólną łazienką.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

Możliwości sportowe zgodnie z lokalną ofertą.

Wyżywienie

2 posiłki w formie bufetu. Do obiadokolacji BEZPŁATNIE lokalne lane napoje - piwo, wino, woda mineralna, sok.

Plaża

Żwirowa, około 20m, prysznice na plaży.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE.

POKÓJ 2(+0) i 2(+1): dziecko do 12 lat z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Dziecko do 12 lat z 1 dorosłym - zniżka 30%. Osoba od 18 lat z 2 dorosłymi - zniżka 20%.

POKÓJ 2+2: pierwsze dziecko do 12 lat z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Drugie dziecko do 12 lat z 2 dorosłymi - zniżka 50%.

Korzyści

Przy zakupie pobytu w terminie 16.5.- 21.5. i 3.10.-10.10.oferujemy zniżkę 10%. Zniżka ta łączy się ze zniżką za wczesny zakup. Przy zakupie pobytu na 10 i więcej nocy, w terminie do 25.6. i od 12.9. oferujemy dodatkową zniżkę 3%. Zniżka ta łączy się ze zniżką za wczesny zakup, nie łączy się ze zniżka specjalną 10%.

Cena zawiera

Nocleg, 2 posiłki, opłata klimatyczna, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016 r poz. 187 i 1334).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Aktualizacja 05.10.2020.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
9°C
Temperatura w nocy
3°C
Temperatura wody
10°C
Liczba godzin słonecznych
3

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

5.4
Asia Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2016Para
Hotel niewielki, położony w spokojnej okolicy, nic się nie dzieje. 3 piętra, brak windy. Pokoje małe, ale wyposażone w wygodne łóżka, toaletkę i szafę, łazienka porażka, maleńka, jedna gałka do ustawiania wody pod natryskiem, żeby była odpowiednia temperatura trwa ustawianie dobrych kilka minut. Klimatyzacja nie działała sprawnie prawie w żadnym pokoju, my mieliśmy wstawiony klimatyzator, ale balkon musiał być non stop otworzony, aby wyprowadzić od niego rurę, zajmował sporo miejsca. Jedzenie świeże i smaczne, choć śniadania monotonne, codziennie to samo, niewielki wybór, obiady i kolacje ok. W godzinach posiłków sok, woda, wino i piwo. Morze w pobliżu, brzeg wybetonowany, kawałkami wysypany żwir, brak w całej miejscowości wypożyczalni leżaków, więc leżenie na betonie lub żwirze.Ogólnie mało atrakcji, kilka sklepów, pare kawiarenek i cisza, wieczorem nie ma co robić, hotel po kolacji zamiera, w okolicy ciemno i głucho. Nuda. Hotel przeznaczony dla ludzi starszych, chcących wypocząć w ciszy, choć my do młodzieży się niestety już nie zaliczamy, to też liczyliśmy dni do wyjazdu,plaża beznadziejna i nuda w hotelu i okolicy, nie polecam.