Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Omorika (Crikvenica)

Kod oferty: WAK636605
Kod oferty: WAK636605
1/16
obiekt, budynek główny
obiekt, budynek główny
dla dzieci
basen
basen

Opis oferty

Region: Zatoka KvarnerOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK636605
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

3.8
katrin
Pobyt - Sierpień 2014Para
Chciałabym napisać opinię o pawilonach Omorika. Byliśmy z mężem w terminie 09.08-16.08.2014r. Zakwaterowanie bez luksusów, pokój codziennie sprzątany. Ręczniki codziennie wymieniane. Natomiast, chcę opisać dziewczyny które mieszkały nad nami w pawilonie Depadanca nr B pokoj 272 lub 3, pod opieką Pani Marty mieszkającej obok, która na poniższe zachowanie swoich podopiecznych wogóle nie reagowała. Dziewczyny przyjechały do pracy na stołówkę gdzie chodziliśmy na posiłki, (bardzo smaczne jedzenie). W pierwszą noc balanga, głośne śmiechy!! przeklinanie.. kur..ja pierd..itd. wrzaski , krzyki brak kultury. Nie zwracały wogóle uwagi że nie mieszkają same- żenada. Pod koniec naszego wypoczynku ścierając balkon szmatą wykręciły ją z góry, prosto na nasze ręczniki które były rozwieszone na werandzie. Wcześniej miały spieńcie z Panem mieszkającym pod nimi, też coś wylewały mu na rzeczy które miał rozwieszone. Okropnie go potraktowały, pyskuwki i komentarze. Po tej akcji, zostały przeniesione nad naszym pokojem . Byłam zmuszona zgłosić ten incydent recepcji. Pani Chorwatka-nie jestem pewna czy wszystko zrozumiała-mówiłam po Polsku. Zwróciła im uwagę, ale następnego dnia urządziły dyskotekę w pokoju, następnego dnia znów krzyki..wrzaski, te wydarzenia sprawiły że nasz wypoczynek przebiegał w bardzo nerwowej atmosferze. Mam nadzieję, że przeczyta ten komentarz ktoś z szkoły która je wysłała. Możecie się Państwo wstydzić za swoje wychowanki, przynoszą wstyd sobie i nam Polakom.
3.2
Smurf Maruda
Pobyt - Sierpień 2013Rodzina z dziećmi
Opinia dot. tzw. Pawilonów Omorika, nie mylić z hotelem. To są slumsy, nie pawilony. Standard "domków letniskowych" za późnego Gierka (jeśli byłyby zbudowane za Bieruta i nie remontowane). Brudna łazienka, rozłażące się klepki na podłodze, popękane płytki na balkonie, śmierdzący sedes, prysznic z dziurawą kotarą, okna i drzwi ledwo się domykające, brak zmiany ręczników przez 8 dni (i tak miały rozmiar chustek do nosa).. Posiłki - jakość w sam raz stołówki na koloniach 30 lat temu. Brak klimy i lodówki w tym klimacie, to problem, ale przy tych wszystkich punktach powyżej - bez znaczenia.
5.7
Magena
Pobyt - Lipiec 2013Rodzina z dziećmi
Pawilony OMORIKA ... żenada. Pokoje zdecydowanie do remontu... potargana zasłona prysznicowa, ręczniki żółte (kiedyś były białe), przez 11 dni nie zmienione ani ranu!!! w łazience zimna woda!! zdarzało się, że musiałam córkę myć chusteczkami nawilżonymi, bo ciepła woda nie leciała wcale, w pokoju lampa bez kinkietu (sama żarówka), na krzesłach też nie dało się siedzieć - zniszczone, jedzenie dobre chodź jajecznica czy parówki często zimne. Do plaży 0,5km z górki (z powrotem wejście pod 2 duuuże górki), do centrum 3 km. Niestety w katalogach prze kolorowane opisy pawilonów. Miasto piękne, ale Omorika zdecydowanie nie do polecenia.
4.0
MG
Pobyt - Lipiec 2013Rodzina z dziećmi
Moja opinia dotyczy "PAWILONY OMORIKA" (nie mylic z hotelem Omorika) Wykupilismy wakacje przez grupon, ktory byl wystawiony przez biuro CRV (http://www.crv-tours.eu/index_hr.php) ale niestety nikt nam nie powiedzial ze to miejsce gdzie zjezdzaja sie kolonie. Podczas naszej wizyty bylo chyba z 5iec grup, co skutkowalo tym, ze imprezy trwaly od 7:00 rano do 1:00 w nocy. Nie bylo chwili spokoju. Jezeli wybiera sie ktos z dziecmi to z daleka od tego miejsca bo zmarnujecie sobie wakacje
7.8
wczasowicz
Pobyt - Kwiecień 2011Para
Hotel bardzo przyjemny. Śniadania dość monotonne, obiadokolacje obfite i smaczne. Pokoje nadzwyczaj przestronne, urządzone standardowo. Szkoda, że nie ma lodówki. Brak klimatyzacji mi nie przeszkadzał (pobyt na początku maja). Co zwróciło moją uwagę, to dość cienkie ściany między pokojami - dawało się słyszeć rozmowy sąsiadów :) Łazienki czyste. Jedyna uwaga co do obsługi - wrzuciłem zgodnie z zaleceniem ręcznik do wanny, jednak nie został on wymieniony...

Mapa

Pogoda

13°C
8°C
15°C
3

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie