Wspaniały1 opinia79% poleceń
8,7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Excelsior (ex. Remisens Excelsior)

Kod oferty: WAK550864
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen
basen
recepcja / lobby, teren hotelu
pokój, balkon / taras
obiekt, budynek główny, teren hotelubasenbasenrecepcja / lobby, teren hotelupokój, balkon / taraspokój, balkon / taras, pokój z widokiem na morzepokójłazienkarestauracja, drink bar, pubrestauracja, drink bar, kawiarniarestauracjasport i rekreacja, siłowniasauna
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

07.04.2021 Środa

Wykwaterowanie

14.04.2021 Środa

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK550864Region: Zatoka KvarnerOrganizator: Vitkovice Tours

Region

Chorwacja

Country

Kwarner

Położenie

Wyremontowany hotel, położony bezpośrednio przy plaży, otoczony parkiem, w dzielnicy lovran, około 5km od centrum miasta opatija.

Wyposażenie i usługi

185 pokoi, restauracja, aperitif bar, pizzeria, winda, wi-fi, kawiarenka internetowa, sala konferencyjna, taras, sejf na recepcji za opłatą, salon kosmetyczny i fryzjerski, kantor, parking za opłatą około 10 eur/dzień.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje 1-osobowe i przestronne 2-osobowe - około 27m2 - prysznic/wanna, wc, tv-sat, minibar, suszarka do włosów, telefon, wi-fi, z możliwością dostawki. pokój 2+2 fam - dwa połączone pokoje 2-osobowe. na zapytanie pokoje przystosowane do osób niepełnosprawnych.

[legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską]

Sport i rozrywka

Zewnętrzny basen, basen dla dzieci z morska wodą, podgrzewany wewnętrzny basen z morską woda, wellness, animacje dla dzieci i dorosłych w terminie od 1.6 do 1.9, dla dzieci mini klub (4-12 lat), teen klub (13-17 lat), joga, pilates, wieczorki taneczne, sauna, korty tenisowe, możliwość wypożyczenia rowerów, fitness, boisko do gier zespołowych.

Wyżywienie

2 posiłki w formie bufetu, wyżywienie dla alergików - na zapytanie.

Plaża

Płyty betonowe, około 50m.

Informacje dopełniające

Leżaki i parasole przy basenie bezpłatnie (ograniczona ilość). na zapytanie łóżeczko dziecięce za dodatkową opłatą około 11 eur/dzień, możliwy pobyt z psem za opłata około 20 eur/dzień - płatne na miejscu. opłata klimatyczna około 3 eur/os/dzień i opłata rejestracyjna około 0,5 eur/os/pobyt - płatne na miejscu.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 3 lat bez łóżka - BEZPŁATNIE. Dziecko od 3 do 14 lat z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE.

POKÓJ 2(+1): dziecko od 3 do 14 lat z 2 osobami - zniżka 50%. Drugie dziecko od 3 do 14 lat bez łóżka - zniżka 50%. Dziecko od 3 do 14 lat na łóżku podstawowym z 1 dorosłym - zniżka 30%. Dwoje dzieci do 14 lat z 1 dorosłym - zniżka 50%. Osoba od 14 lat na dostawce - zniżka 15%.

Cena zawiera

Nocleg, 2 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Aktualizacja: 21.10.2020.

Indywidualne warunki rezygnacii

Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
16°C
Temperatura w nocy
9°C
Temperatura wody
12°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Opinie dodane przez

8.7
Góral
Pobyt - Maj 2007Rodzina z dziećmi
Fatalna klimatyzacja,w pokoju były mrówki, śmierdziala kanalizacja.Słaby kontakt w języku POLSKIM.