Lisanj

Kod oferty: WAK682608
Kod oferty: WAK682608
1/12

Opis oferty

Region: Zatoka KvarnerOrganizator: ItakaKod oferty: WAK682608

Region

Chorwacja / Kvarner

Opis oferty:

Pełen relaks i atrakcje dla całej rodziny! Nowoczesny dizajn, wysoki poziom usług i liczne udogodnienia dla najmłodszych, pozwolą rodzicom i dzieciom na odpoczynek oraz zabawę w świetnej atmosferze. Na miejscu są 2 zadaszone brodziki, pokój i plac zabaw, a w ciągu dnia organizowane są sportowe animacje. Dla dorosłych również przygotowano ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu - zadbane baseny z widokiem na morze, restauracja serwująca smaczną kuchnię lokalną i centrum wellness z krytym basenem. Warto także wybrać się do centrum klimatycznego Novi Vinodolski z mnóstwem sklepów, knajpek i wakacyjnych rozrywek.

Położenie:

W zatoce Kvarner, w miejscowości NOVI VINODOLSKI ze sklepami, restauracjami i barami, ok. 41km od Rijeki; ok. 30km od lotniska w Rijece.

Plaża:

Piaszczysta, betonowa platforma, bezpośrednio przy hotelu, parasole i leżaki płatne.

Hotel:

Czterogwiazdkowy, 168 pokoi, 1 budynek, 4 piętra, 3 windy, lobby, całodobowa recepcja, restauracja - kuchnia lokalna i śródziemnomorska, dostępne foteliki dla dzieci, bar; parking; sala konferencyjna dla 250 osób, taras z widokiem na morze, ogród, internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: usługa prania i prasowania; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

Standardowy:

2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 26m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf, minibar (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon; boczny widok na morze za dopłatą;

Rodzinny:

2-os. (możliwość 2 dostawek), ok. 52m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój rodzinny za dopłatą.

Sport i rozrywka:

2 baseny, 2małe brodziki dla dzieci, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; siłownia; pokój i plac zabaw dla dzieci, animacje sportowe, gry wideo; za opłatą: kort tenisowy; centrum wellness (płatne): kryty basen, sauna fińska, łaźnia parowa, masaże, zabiegi kosmetyczne.

Gratis:

Wi-Fiparking

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
13.04.2022

Wykwaterowanie

Środa
20.04.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Mapa

Pogoda

16°C
9°C
12°C
6

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.