Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Grand Hotel Adriatic II

Kod oferty: WAK603645
obiekt
obiekt
okolica
okolica
basen
obiektobiektokolicaokolicabasenpokójpokój

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

174
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

21.08.2020 Piątek

Wykwaterowanie

28.08.2020 Piątek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK603645Region: Zatoka KvarnerOrganizator: Nekera

Kraj

Chorwacja

Położenie

Grand Hotel Adriatic znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum Opatija i oferuje wspaniałe widoki na zatokę Kvarner i wyspy. Grand Hotel Adriatic składa się z dwóch budynków, Adriatic I i Adriatic II, z połączoną recepcją i zapleczem. Centrum: Opatija 300m, Zakupy: Opatija 300m, Dworzec kolejowy: Rijeka 15km, Lotnisko: Krk 30km, Morze: Opatija 20m, Plaża: Opatija 50m.

Wyposażenie

Recepcja, hol , WLAN (bezpłatnie), przechowalnia rowerów, winda, jadalnia, bar, kawiarnia, taras, miejsce do opalania, sala seminaryjna, sala konferencyjna.

Internet

WLAN: bezpłatnie,

Sport i wellness

Strefa wellness: ok. 500m², konieczna rezerwacja w recepcji. Dzieci w wieku poniżej 3 lat nie mają wstępu do spa i do basenu. Dzieci w wieku od 3 do 16 lat mogą korzystać z basenu pod nadzorem dorosłych, jacuzzi, sauna fińska, łaźnie tureckie, prysznice z aromaterapią i urządzenia Kneipp nie są odpowiednie dla dzieci. Kryty basen: woda morska, 80m², basen odkryty, sauna, fińska sauna, łaźnia turecka, Kneipp, Heat Bank, jacuzzi, pokój relaksacyjny, herbaty ziołowe, kosz owoców, taras, w zależności od dostępności, godziny otwarcia: jak podano na miejscu. Za opłatą: centrum urody, masaże.

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami, śniadanie i kolacja w formie bufetu

Zakwaterowanie

Minilodówka, internet, telefon, telewizor, prysznic, wanna i jacuzzi, suszarka do włosów. Pokoje standardowe (ok 15m2): od strony parku lub morza maksymalnie dla 2 osób

Parkowanie

Parking płatny na miejscu, Euro 13, - (od 01.05. - 30.09.), Euro 10, - (w pozostałych okresach)

Cena nie zawiera

Opłata klimatyczna: 1,35 EUR za osobę / noc od 12 - 17,9 lat 0,65 EUR za dziecko / noc.

Przyjazd od

14:00 godziny, Wyjazd do: 11:00 godziny.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
28°C
Temperatura w nocy
19°C
Temperatura wody
24°C
Liczba godzin słonecznych
8

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.

Wizy

W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy Podróżni mogą spotkać się z wzmożonymi kontrolami osób na lotniskach i na granicach oraz obowiązkiem przestrzegania procedur prewencyjnych oraz sanitarno-zdrowotnych wprowadzanych przez lokalne władze.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Dodatkowe opłaty

W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00