Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Remisens Giorgio II

Lato 2021
Kod oferty: WAK580910
obiekt, budynek główny
teren hotelu, basen
teren hotelu
dla dzieci, kids club
apartament, apartament z widokiem na morze
obiekt, budynek głównyteren hotelu, basenteren hoteludla dzieci, kids clubapartament, apartament z widokiem na morzepokój, apartament, pokój z widokiem na morze, apartament z widokiem na morzełazienkarestauracjarestauracjalobby bar, drink barbeach bar, plaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

01.05.2021 Sobota

Wykwaterowanie

08.05.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK580910Region: Zatoka KvarnerOrganizator: Vitkovice Tours

Region

Chorwacja

Country

Kwarner

Położenie

Nowo wybudowany Hotel Remisens Icici (Giorgio II), nad brzegiem morza, w Opatiji - Icici, w otoczeniu zieleni.

Wyposażenie i usługi

180 pokoi, restauracja, bar, pizzeria, Wi-Fi, sejf, taras, parking za opłatą.

Zakwaterowanie

Typ 2(+1) BM - pokój 2-osobowy, typu Superior, prysznic/wanna, WC, balkon z orientacją na stronę morską, klimatyzacja, LCD TV, minibar, Wi-Fi, z możliwością dostawki. Typ 2(+2) BM Family - pokój rodzinny: dwa połączone ze sobą pokoje, każdy z łóżkiem małżeńskim, klimatyzacja, LCD TV, minibar, Wi-Fi, prysznic/wanna, WC. Na zapytanie pokoje przystosowane do osób niepełnosprawnych.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

Zewnętrzny basen (gł. 135 cm), zewnętrzny basen dla dzieci, nadmuchiwany park wodny, leżaki i parasole przy basenie i hotelowej plaży BEZPŁATNIE (ograniczona ilość), ręczniki przy basenie BEZPŁATNE, plac zabaw, możliwość wypożyczenia rowerów, animacje dla dzieci i dorosłych, mini klub, klub dla nastolatków, wieczory taneczne, program fitness (joga, pilates, aqua aerobik).

Wyżywienie

W terminie do 25.6 i od 12.9 - 2 posiłki w formie bufetu. W terminie od 25.6 do 12.9 - 3 posiłki w formie bufetu. Wyżywienie dla alergików na zapytanie.

Plaża

Naturalna, płyty betonowe, około 50m.

Informacje dopełniające

Opłata klimatyczna około 3 EUR/os/dzień i opłata rejestracyjna około 0,5 EUR/os/pobyt - płatne na miejscu.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 3 lat bez łóżka - BEZPŁATNIE. Dziecko od 3 do 14 lat z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE.

POKÓJ: 2(+1): dziecko od 3 do 14 lat z 1 dorosłym - zniżka 30%. Osoba od 14 lat na dostawce - zniżka 15%.

Cena zawiera

Nocleg, 2/3 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce, możliwy pobyt z psem za opłatą około 20 EUR/dzień - płatne na miejscu.

Aktualizacja: 21.10.2020.

Indywidualne warunki rezygnacii

Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
21°C
Temperatura w nocy
13°C
Temperatura wody
16°C
Liczba godzin słonecznych
7

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review