Dobry
6,5
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Smart Selection Istra

Kod oferty: WAK551347
obiekt, budynek główny, zwiedzanie
teren hotelu, basen
zwiedzanie
basen
basen
obiekt, budynek główny, zwiedzanieteren hotelu, basenzwiedzaniebasenbasenrecepcja / lobbypokójpokójpokójłazienkapokójłazienkapokójrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjazwiedzanie
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

07.04.2021 Środa

Wykwaterowanie

14.04.2021 Środa

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK551347Region: Zatoka KvarnerOrganizator: Vitkovice Tours

Region

Chorwacja

Country

Kwarner

Położenie

Bezpośrednio przy plaży, 10min od centrum miejscowości Opatija

Wyposażenie i usługi

130 pokoi, restauracja, taras, kawiarnia, Wi-Fi BEZPŁATNE, salon fryzjerski, winda, sejf za opłatą, parking za opłatą.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje 1,2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, telefon, suszarka do włosów, Wi-Fi, niektóre z możliwością dostawki. Pokoje typu ECO są mniejsze około 13m2, na poddaszu, bez balkonu.

Legenda

M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

Mały zewnętrzny basen, wewnętrzny podgrzewany basen z morska wodą.

Wyżywienie

2 posiłki w formie bufetu. Do obiadokolacji lokalne lane napoje (piwo, wino, sok, woda).

Plaża

Płyty betonowe, naturalnie kamienista, około 10m.

Informacje dopełniające

Plaża hotelowa z możliwością wypożyczenia parasoli i leżaków. Parking za opłatą około 10 EUR/dzień - płatny na miejscu (ilość miejsc ograniczona). Na zapytanie łóżeczko dziecięce za dodatkowa opłatą około 9,5 EUR/dzień, możliwy pobyt z psem około 13,5 EUR/dzień - płatne na miejscu. Opłata klimatyczna około 3 EUR/os/dzień i opłata rejestracyjna około 0,5 EUR/os/pobyt - płatne na miejscu.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 3 lat bez łóżka - BEZPŁATNIE. Dziecko od 3 do 12 lat z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Dziecko od 3 do 12 lat z 1 dorosłym w pokoju 2(+0) - zniżka 30%.

Cena zawiera

Nocleg, 2 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Aktualizacja: 21.10.2020.

Indywidualne warunki rezygnacii

Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
16°C
Temperatura w nocy
9°C
Temperatura wody
12°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

8.2
Erich & Claudia
Pobyt - Czerwiec 2013
Na krótko przed sezonem był to przyjemny pobyt, w środku miejscowości, tuż nad wodą. Promenada leży leży tuż przy hotelu. Bardzo miły, uważny personelPostarzały hotel, świetna obsługa!
6.2
Anna
Pobyt - Sierpień 2012
hotel ogólnie mówiąc jest całkiem w porzadku.Największą wadą jest brak miejsc parkingowych,kazano nam zaparkować samochód w odległosci około 2 km od hGorący Hotel Istra
7.5
Alfred
Pobyt - Czerwiec 2009
Brak klimatyzacji , dlatego wieczorami było odpowiednio cieplo gdy otwieralismy drzwi balkonowe. Mieszkalismy na 2 pietrze i mielismy widoki na morzeDobrze położony hotel

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
57%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie oSmart Selection Istra