-10%16 217 zł

14 578

za osobę
Podsumowanie ceny

Cocoon Maldives

Kod oferty: WAK642905
Kod oferty: WAK642905
15

Opis oferty

Organizator: Prima HolidayKod oferty: WAK642905

Położenie

Hotel położony na wyspie Ookolhufinolhu, na atolu Lhaviyani. Odległość od lotniska w Male wynosi 119km a transfer na wyspę zajmuje około 30minut.

Plaża

Szeroka piaszczysta plaża, przy hotelu z rafą koralową. Leżaki, parasole i ręczniki: bezpłatnie.

Hotel

KATEGORIA LOKALNA 5

Nowoczesny hotel położony nad Oceanem Indyjskim, otwarty w 2016 roku.

Hotel przystosowany dla osób niepełnoprawnych.

Do dyspozycji gości

Recepcja czynna całą dobę, 3 restauracje, 2 bary, pralnia: płatna, dyskoteka, sklepy, room service: płatny, usługi concierge, kantor w recepcji, przechowalnia bagażu, sejf w recepcji, pokój telewizyjny.

Internet

Wi -Fi bezpłatnie w miejsach ogólnodostępnych i w pokojach.

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatnie: basen, bilard, animacje dzienne i wieczorne, siatkówka plażowa, bilard, dyskoteka, siłownia

Odpłatnie: SPA, centrum nurkowe, sporty wodne

Dla dzieci

Animacje i zajęcia w mini klubie dla dzieci w wieku 4-12 lat, opiekunka: płatna, na zamówienie, łóżeczko dla dziecka do 2 lat: na zamówienie, bezpłatne, menu i wysokie krzesełka w restauracji.

Zakwaterowanie

150 pokoi

Pokoje typu Beach Villa, położone na plaży z bezpośrednim dostępem do Oceanu, mają powierzchnię około 50m2, wyposażone w: darmowe Wi-Fi, klimatyzację, mini bar: dodatkowo płatny, TV SAT, zestaw do sporządzenia kawy/herbaty, łazienkę z prysznicem, WC, suszarką, sejf, taras, zewnętrzny prysznic, sofę, łóżko typu king size.

Pokoje typu Beach Suite, położone bezpośrednio na plaży, mają powierzchnię około 70m2, wyposażone tak samo jak pokoje beach villa.

Wyżywienie

All Inclusive

Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu serwowane w restauracji głównej. Popołudniowa kawa i herbata, przekąski, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane do północy w wyznaczonych przez hotel miejscach.

All Inclusive

Extreme: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu serwowane w restauracji głównej. Popołudniowa kawa i herbata, przekąski, lokalne oraz wybrane importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane do północy w wyznaczonych przez hotel miejscach. Mini bar uzupełniany raz dziennie w piwo, wodę, wino, napoje, przekąski.

Goście świętujący podczas pobytu swoje urodziny otrzymają w prezencie tort.

Goście spędzający miesiąc miodowy: przy pobycie minimum 4 dni otrzymają w prezencie: wino, czekoladki, romantyczną kolację przy świecach. Warunkiem jest przedstawienie kopi certyfikatu ślubu oraz od daty ślubu do pobytu w hotelu nie może upłynąć więcej niż 6miesięcy. Nowożeńcy zostaną również gratisowo przeniesieni z Beach Villa do Lagoon Villa (pod warunkiem dostępności) w okresie pobytu od 7.01.2021 do 26.12.2021.

Informacje dodatkowe

Adres

Ookolhufinolhu, Lhaviyani Atoll 07040, Malediwy

https://cocoonmaldives.com/

Transfer

Seaplane w godzinach 06:00 - 15:30. Dla przylotów poza wyznaczonymi godzinami wymagana jest dodatkowa rezerwacja hotelu w Male na 1 dobę, w związku z czym oferta zostanie ponownie przekalkulowana. Ograniczenie bagażu na osobę 20 kg (każdy dodatkowy kilogram 6usd). Transfer zajmuje około 30minut.

Cena

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),

Transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.

Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

Warunki wjazdowe

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy

Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych

Paszport powinien być ważny przez minimum 1miesiąc.

Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

Covid-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.

Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 17.03.2022 wszystkie osoby (zarówno te zaszczepione jak i niezaszczepione) lecące na Malediwy zwolniene są z testu oraz zaświdczeń. Pamiętaj żeby przed wylotem dodatkowo sprawdzić wymagania linii lotniczych i lotniska tranzytowego.

Podróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na około 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy Powrót do Polski z zagranicy:

UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Beach villa dbl

2 dorosłych

All inclusive
Wylotflydubai, FZ1830, FZ1
21:25
14:40
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
09:55
19:55
MLE · 23.04 (Ndz.)Male
WAW · 23.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
29 156 zł
za pokój

Beach villa dbl

2 dorosłych

All inclusive
WylotEmirates, EK180, EK65
15:00
09:30
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
23:00
12:15
MLE · 23.04 (Ndz.)Male
WAW · 24.04 (Pon.)Warszawa - Chopin
29 498 zł
za pokój

Beach suite dbl

2 dorosłych

All inclusive
Wylotflydubai, FZ1830, FZ1
21:25
14:40
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
09:55
19:55
MLE · 23.04 (Ndz.)Male
WAW · 23.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
31 654 zł
za pokój

Beach suite dbl

2 dorosłych

All inclusive
WylotEmirates, EK180, EK65
15:00
09:30
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
23:00
12:15
MLE · 23.04 (Ndz.)Male
WAW · 24.04 (Pon.)Warszawa - Chopin
31 996 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny Parking Lotniska P2, Żwirki i Wigury 1, Warszawa

660
za 1 auto
1 auto
Data od
16.04.2023
Data do
24.04.2023
660
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

280
za wycieczkę
280
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji
Wycieczka29 156
Cena całkowita29 156
Zaliczka płatna teraz8 455
Pozostała kwota płatna na 28 dni przed wyjazdem.
lub

Pogoda

28°C
26°C
30°C
12

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Rejestracja elektroniczna nie wcześniej niż 96 godzin przed przylotem do i z Malediwów zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie:nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)
Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.