Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Mountain View

Kod oferty: WAK581275
obiekt, basen
basen
basen
obiekt, basen
recepcja / lobby
obiekt, basenbasenbasenobiekt, basenrecepcja / lobbypokójpokójrestauracjalobby barobiekt, teren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilotCW
Kup wycieczkę online a dostęp do WP Pilot otrzymasz gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK581275Region: Cypr PółnocnyOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
18°C
Temperatura w nocy
8°C
Temperatura wody
16°C
Liczba godzin słonecznych
6

Opinie

Opinie dodane przez

4.5
Leszek
Pobyt - Sierpień 2019Para
Bardzo słaba kuchnia. Słabe otoczenie hotelu. Bardzo spokojny nawet w sezonie. Miła uczynna obsługa.
ZaletySpokojny
WadyPołożenie

6.5
Martyna
Pobyt - Październik 2018Grupa przyjaciół
Przeciętny kompleks, ale położony niedaleko atrakcji, obok boiska piłkarskiego. Na miejscu w hotelu niestety mało rozrywek.
ZaletyCzyste, schludne pokoje, ale bez większej rewelacji.
WadyMało rozrywek w hotelu.

6.9
Marek Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2017Grupa przyjaciół
Bardzo polecam Cypr Północny z piękną Kyrenią (szczególnie wieczorem) busy kursują do północy .Ceny sa w tureckich lirach dlatego wszystko jest bardzo tanie .Na wschód od Kyrenii, w niewielkiej wsi u podnóża gór Besparmak znajduje się średniowieczne opactwo Bellapais, które od lat zachwyca wszystkich odwiedzających swoją unikalną architekturą i scenerią. Tutaj mieszkał i tworzył angielski pisarz Lawrence Durell, który właśnie w Belleapais napisał ?Bitter Lemons?. Będąc w tureckiej częsci Nikozji, przechodzi sie bez problemów (tylko szybka kontrola paszportowa) do częsci greckiej. Nikozja to obecnie jedyna na świecie stolica państwa przedzielona granicą. Przez miasto przebiega mur, czasem w postaci zawieszone wysoko drutu kolczastego. W Nikozji warto wybrać się na spacer po Starym Mieście, gdzie znajdziemy m.in. takie zabytki jak Wielka Łaźnia, Bazar Miejski czy meczet.Polecam też Półwysep Karpaz uważany jest za najbardziej dziewiczy i najpiękniejszy obszar na całej wyspie, możemy tu spotkać stada osłów w ich naturalnych siedliskach.Co do bezpieczenstwa -bezpiecznie ,sympatycznie ,tanio i miło a pysznie co do kuchni wyspy
Zaletyfajny hotel z bardzo fajna obsługą.Moim zdaniem jedyna wada to trochę daleko do plaży, ale gdy sie dojdzie z hotelu do głownej drogi ,co chwile kursują busy ,wystarczy pomachać ,zresztą sami kierowcy trąbią....bardzo chętnie zabieraja do Kyrenii , a tam z grosze bardzo łatwo sie dostać np, do Nikozji-co polecam.Co do hotelu to raczej angielscy emeryci stąd cisza, spokój ....błogość.
Wadyjak ktoś nie lubi kotów to są -ja uwielbiam

8.5
Darek Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2018Para
Klima może chodzić cały czas,jedzenie ok,położenie średnie,nie da się dostać do innych miast w celach turystycznych,bo nie ma komunikacji autobusowej jako takiej.
ZaletyDobre jedzenie,szczególnie że przeszli na stół Szwedzki w obiadach ostatnio.
WadyNie wolno wnosić własnej wody...tylko z pool baru :(

Przed podróżą

Paszporty

Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.

Wizy

Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Cypru podjęły decyzję, że od dnia 9 listopada 2020 r. Polska przeniesiona zostanie do krajów tzw. kategorii C, czyli o znacznym ryzyku rozprzestrzeniania się wirusa. Loty komercyjne z państw z kategorii C są dozwolone, jednak na ich pokładzie mogą być wyłącznie ściśle określone kategorie pasażerów: obywatele Republiki Cypryjskiej i członkowie ich rodzin, osoby mieszkające na stałe w Republice Cypryjskiej, członkowie korpusu dyplomatycznego oraz osoby, które uzyskały indywidualną zgodę władz cypryjskich w oparciu o odrębną procedurę. Oznacza to w praktyce brak możliwości przylotów z Polski w celach turystycznych.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00