Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Vuni Palace

Kod oferty: WAK588014
basen
basen
basen
pokój
pokój
basenbasenbasenpokójpokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracjarestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilotCW
Kup wycieczkę online a dostęp do WP Pilot otrzymasz gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK588014Region: Cypr PółnocnyOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
18°C
Temperatura w nocy
8°C
Temperatura wody
16°C
Liczba godzin słonecznych
6

Opinie

Opinie dodane przez

8.6
Arletka Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Para
Wrażenia są pozytywne, hotel mi się podobał, był czysty , schludny, nie przeludniony, szansa na leżak koło basenu zawsze była. Plaża taka sobie, ale morze ciepłe i czyste. Nam się nie zdarzyło, ale kilka osób opowiadało historie o gryzącej tam rybie :) Natomiast było zbyt spokojnie. Przy basenie i plaży nie grała żadna muzyka, wieczorami także. Żadnych animacji dla dzieci ani dorosłych. Gdyby nie ekipa z Polski, która się zgrała 1 wieczoru byłoby nudno :) Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, pyszne mięsa różnego rodzaju- wołowina, cielęcina, kaczka- bardzo przepyszne ! Trochę brakowało owoców morza. Dużo drinków w opcji all, pyszna Ice cofee, obsługa potrafiła nas zaskoczyć. Kyrenia fajna, jest co zobaczyć, co zwiedzić, piękne widoki- polecamy Zamek św Hilariona- niezapomniane widoki w drodze. Natomiast nie jest to miejsce dla osób lubiących nocne życie, bo raczej mało się dzieje, przynajmniej w promieniu kilki km od hotelu. Ogólnie hotel polecam.
ZaletyDuży , przestronny, ładnie położony, w tle piękna panorama gór. Piękne, zadbane ogrody, dużo kwiatów i drzew. Czysto i schludnie, pokoje sprzątane codziennie, wymieniana pościel. Obsługa pomocna. Szeroki wybór drinków i napoi w opcji all inclusive
WadyBrak jakiejkolwiek rozrywki, żadnych animacji ani dla dzieci ani dla dorosłych. Brak muzyki, nawet przy basenie.

7.7
Martyna
Pobyt - Listopad 2018Grupa przyjaciół
Bardzo przyzwoity hotel, połączony z Oscar Resort. Jest kasyno, hammam, masaże, basen wewnętrzny, sklep, Irish Pub. Jednym słowem jest co robić :) w budowie nowy budynek de luxe.
ZaletyPyszne jedzenie, dużo atrakcji w hotelu. Spory kompleks za niewielką cenę.
WadyBetonowa okolica, niezbyt ładna plaża.

7.7
o.na
Pobyt - Sierpień 2011Para
Fajny hotel w ciekawym miejscu, z widokiem na morze i góry, ale żeby zobaczyć centrum i najlepsze miejsca Kyrenii trzeba zdobyć szczegółową mapę miasta i się z niego ruszyć. Sam hotel jest w miarę ok - jedzenie, pokoje, basen, obsługa na w miarę dobrym poziomie. Było kilka problemów i wpadek, ale jeśli się zgłaszało je od razu, kulturalnie i spokojnie (niestety niektórzy turyści z Polski byli pod tym względem delikatnie mówiąc kiepscy) wszystko udawało się załatwić i rozwiązać.
8.3
smoku
Pobyt - Lipiec 2011Para

6.3
BARBARA KALINOWSKA Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2010Para
HOTEL ZNISZCZONY PRZEZ SZTORM WIOSNĄ 2010 ROKU Z ATRAKCJI NIC NIE ZOSTAŁO. TEREN HOTELU TO JEDEN WIELKI PLAC BUDOWY. KURZ HAŁAS ITD. BRAK MOŻLIWOŚCI KOMPIELI W MORZU. BASEN KRYTY PLAC ZABAW DLA DZIECI NIE ISTNIEJĄ. JEDENA WIELKA ŚCIEMA. CHCESZ BYĆ NIESZCZĘŚLIWY ZA WŁASNE PIENIĄDZE JEDŻ. BYLIŚMY W NIM DO 02.06.2010.

Przed podróżą

Paszporty

Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.

Wizy

Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Cypru podjęły decyzję, że od dnia 9 listopada 2020 r. Polska przeniesiona zostanie do krajów tzw. kategorii C, czyli o znacznym ryzyku rozprzestrzeniania się wirusa. Loty komercyjne z państw z kategorii C są dozwolone, jednak na ich pokładzie mogą być wyłącznie ściśle określone kategorie pasażerów: obywatele Republiki Cypryjskiej i członkowie ich rodzin, osoby mieszkające na stałe w Republice Cypryjskiej, członkowie korpusu dyplomatycznego oraz osoby, które uzyskały indywidualną zgodę władz cypryjskich w oparciu o odrębną procedurę. Oznacza to w praktyce brak możliwości przylotów z Polski w celach turystycznych.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00