Dobry6 opinii
6,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa

Last minute
Kod oferty: WAK317772
aquapark, zjeżdżalnia
obiekt, teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu
aquapark, zjeżdżalniaobiekt, teren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hoteluteren hotelu, basenpokój z widokiem na morzepokójrestauracjalobby barlobby barrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjateren hotelurestauracjarestauracja, rozrywkarozrywkarozrywka
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Wylot

28.04.2021 Środa
WAWWarszawa - Chopin
28.04.2021 Środa
ECNErcan

Powrót

05.05.2021 Środa
ECNErcan
05.05.2021 Środa
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK317772Region: Cypr PółnocnyOrganizator: Rainbow

Opis oferty

Położenie:

Nowoczesny obiekt wybudowany w 2010 roku, mający kształtem przypominać biblijną Arkę Noego. Położony jest w miejscowości Bafra, w odległości ok. 30km od Famagusty. Lotnisko Ercan znajduje się w odległości ok. 65km od hotelu. Najbliższa restauracja oraz sklepy znajdują się w promieniu około jednego kilometra, a do Famagusty dojechać można lokalną komunikacją.

Plaża:

Hotel położony jest przy prywatnej, pięknej piaszczystej plaży. Plaża jest dobrze zagospodarowana, dodatkowo posiada pomost wchodzący do morza. Leżaki, parasole i ręczniki - bezpłatne.

Do dyspozycji gości:

Recepcja 24 - godz., punkt wymiany walut, winda, pralnia, mini market. Hotel posiada restaurację główną Flora, restauracje a'la carte Alabora (kuchnia śródziemnomorska) i Raki Meze (kuchnia turecka), kawiarnię, English Pub oraz kilka barów, w tym: lobby bar, bar przy basenie, Aqua Bar oraz bar na plaży. Goście mogą korzystać z basenów zewnętrznych i brodzika dla dzieci oraz basenu wewnętrznego i aqua parku z 4 zjeżdżalniami. Leżaki, parasole i ręczniki przy basenie - bezpłatne.

Wyżywienie:

Ultra All Inclusive obejmujące: śniadania (07:00-11:00), obiady (12:30-14:30) oraz kolacje (19:00-21:30) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej. Ponadto lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych barach (10:00-24:00).

Program sportowy i animacyjny:

Animacje prowadzone w ciągu dnia i wieczorami - gry i zabawy, muzyka oraz pokazy na żywo. Ponadto tenis ziemny (oświetlenie płatne dodatkowo), tenis stołowy, siatkówka, koszykówka oraz aqua park, a za opłatą bilard oraz piłkarzyki. Goście skorzystać mogą także z ofert hotelowego spa: sauny, łaźni parowej i siłowni oraz za dodatkową opłatą z zabiegów upiększających i masaży. Dla najmłodszych hotel posiada brodzik, plac zabaw oraz mini klub. Za dodatkową opłatą skorzystać można z usług opiekunki do dzieci.

Internet:

Na ternie hotelowego lobby oraz w barach bezpłatny dostęp do internetu WiFi. Ponadto za dodatkową opłatą dostęp do WiFi w pokojach.

Kategoria lokalna:

Strona www:

program

Dzień Pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Uwagi do programu

Turecka Republika Cypru Północnego nie jest uznawana przez Unię Europejską jako samodzielne państwo. W związku z powyższym na jej terytorium brak jest opieki konsularnej nad obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej. Najbliższa placówka dyplomatyczna znajduje się na terenie Cypru Południowego: Ambasada RP w Nikozji (Nikozja, Kennedy Avenue 12/14, Office 601, 1087 Tel. +35722753517, +35722668415). Rezydenci Biura Podróży Rainbow sprawują kompleksową opiekę na klientami wypoczywającymi na terytorium Cypru Północnego. Klienci są także standardowo ubezpieczeni przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa S. A. Loty realizowane są w następujący sposób: wylot z lotniska w Polsce do międzynarodowego lotniska w Antalyi w Turcji kontynentalnej, następnie z Antalyi do Ercanu jako wewnętrzny lot krajowy na terenie Turcji. Obecnie turyści, którzy chcą przemieszczać się pomiędzy terenami tzw. "Tureckiej Republiki Cypru Północnego" a terenami Republiki Cypryjskiej muszą przekroczyć Zieloną Linię w wyznaczonych miejscach. Są to m.in.: Yeslirmak, Bostanci, Mehetan, Beyarmudu, Akyar w okolicy Famagusty oraz przejście na Ledra Street w Nikozji - przejście tylko piesze na starówce. Przejście odbywa się na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego (zaznaczamy, iż w drodze powrotnej należy okazać ten sam dokument, który był okazywany uprzednio). Prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ dotyczącym odwiedzanego kraju: www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/informacja_dla_podrozujacych_do_tzw__tureckiej_republiki_polnocnego_cypru_

"

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

wycieczki lokalne

NIKOZJA - ok. 45 EUR/os. dorosła, 25 EUR/dziecko Nikozja jest jedyną na świecie, wciąż podzieloną na 2 części stolicą, zachowując przy tym w dalszym ciągu swoje niepowtarzalne piękno i charakter - w wąskich uliczkach, architekturze, zwyczajach i kulturze. Podczas naszej wycieczki obejrzymy: Zieloną Linię, mury obronne Nikozji, Meczet Selimiye (Katedra św. Zofii), Wielki Kryty Bazar (Bandabuliya) oraz największy karawanseraj (Buyuk Han).

GUZELYURT - ok. 50 EUR/os. dorosłą, 30 EUR/dziecko Miasto zostało założone przez Spartan, którzy przywieźli ze sobą kult Afrodyty. Zwiedzanie Guzelyurt uwzględnia Klasztor Św. Mamasa (uważanego za patrona omijających podatki) oraz muzeum archeologiczne z unikatowymi zbiorami. Nasza wycieczka zaprowadzi Państwa do ruin miasta Soli ze wspaniałymi mozaikami i pozostałości Pałacu Vouni posiadającego 137 komnat i oszałamiającą panoramę Morze Śródziemnego.

KYRENIA - ok. 50 EUR/os.dorosła, 25 EUR/dziecko W czasie tej całodniowej wycieczki zwiedzamy ruiny zamku, o którym mówi się, że stanowił inspirację dla Walta Disneya przy tworzeniu “Królewny Śnieżki". Zamek Św. Hilariona położony jest na wzgórzu, z którego rozciąga się przepiękny widok na wybrzeże Kyrenii. Udamy się również do wioski Bellapais położonej u stop Gór Pięciu Palców. Znajdujące się w pobliżu Opactwo jest wspaniałym przykładem sztuki gotyckiej, a rozciągający się z niego widok na Kyrenię i Morze Śródziemne zapiera dech w piersiach. Po obiedzie zwiedzicie Państwo zamek w Kyrenii usytuowany w porcie wraz z muzeum “tonącego statku". Będzie też chwila czasu na zwiedzanie bardzo klimatycznego portu kyreńskiego.

PÓŁWYSEP KARPAZ - ok. 50 EUR/os. dorosła, 25 EUR/dziecko To zdecydowanie najpiękniejsza kraina Cypru Północnego, która wciąż jeszcze nie została do końca poznana. Nasza wycieczka obejmuje wizytę w wiosce Dipkarpaz gdzie odwiedzimy słynny klasztor Św. Andrzeja Apostoła. Będziemy mieli również możliwość podziwiania miejscowej flory i fauny, m.in. dzikich osłów, a także popływamy w morzu.

FAMAGUSTA - ok. 50 EUR/os. dorosła, 30 EUR/dziecko Podczas tej wycieczki zwiedzimy klasztor Św. Barnaby, ze słynną “salą ikon" oraz muzeum archeologiczne. Będziemy też mieli możliwość obejrzenia grobowca Św. Barnaby, a następnie ruin starożytnego miasta Salamis, w którym pierwsze ślady osadnictwa datowane są na epokę brązu. Po lunchu zobaczymy potężne mury obronne Famagusty, Wieżę Otella, która podobno zainspirowała Szekspira do napisania słynnego dzieła (zbudowana w XII wieku n.e.), oraz katedrę Św. Mikołaja (Meczet Lala Mustafa Pasza), a także na koniec “Miasto Widmo" Varosa - opuszczoną dzielnicę miasta od czasów podzielenia wyspy pomiędzy Turcję i Grecję.

REJS - ok. 39 EUR/os. dorosła, 24 EUR/dziecko Jeżeli chcecie przeżyć małą przygodę, weźcie pod uwagę nasze specjalne rejsy z portu w Kyrenii, które odkryją tajemnicze piękno wyspy widziane od strony morza. Ustalamy kurs na zachodnie lub na wschodnie wybrzeże (w zależności od pogody). W trakcie rejsu czas na odświeżające kąpiele w morzu, lunch oraz kąpiele słoneczne. Późnym popołudniem relaksujący rejs powrotny do portu w Kyrenii.

Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji lokalnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15 osobach) bądź angielskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.

inne

Cypr Północny - informacje ogólne

Waluta

Lira turecka (TRY) 1 PLN- ok. 0,5 TRY 1 USD - ok. 1,5 TRY. Można powszechnie płacić kartami kredytowymi. W miejscowościach turystycznych dostępne są liczne kantory wymiany walut (także w hotelach) oraz bankomaty.

Napiwki

Ogólnie przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków, zwłaszcza kierowcom i przewodnikom podczas lokalnych wycieczek, a także pracownikom hoteli i restauracji. Zdarza się, iż napiwek został dodany do rachunku w restauracji (należy sprawdzić przed płatnością).

Wiza

Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Cypryjskiej do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty. Przed wyjazdem z Polski należy upewnić się, czy dokument jest ważny, w dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości (szczególną uwagę należy zwrócić na aktualność zdjęcia).

Czas

+ 1 godzina w stosunku do czasu polskiego.

Orientacyjne ceny

Woda mineralna 1,5 l - ok. 3 TRY, Coca Cola 0,5 l - ok. 4 TRY, kawa ok. 6 TRY, piwo w barze od ok.10 TRY, kolacja w restauracji ok. 60-80 TRY.

Poczta

Znaczek na list lub pocztówkę do Polski kosztuje 4 TRY, pocztówka od 3 TRY.

Elektryczność

Napięcie 230 V, gniazdka tzw. Angielskie, należy zabrać ze sobą adapter (dostępne są również w okolicznych sklepach, cena ok. 3 EUR).

Telefony

Telefony komórkowe działają bez problemu na większości terytorium Cypru. Rozmowy do Polski są dosyć drogie (stawki europejskie), jednak szczegóły kosztów połączeń w roamingu prosimy sprawdzić u swojego operatora komórkowego przed wyjazdem.

W regionie

Kyrenia

Malowniczo położone tuż nad brzegiem krystalicznie czystego morza, w otoczeniu gór, niewielkie miasto, stanowiące centrum turystyczne Cypru Północnego. Najciekawszą częścią miasta jest jego Stare Miasto, mieszczące się tuż przy porcie. Znajdują się tam liczne restauracje i tawerny, najczęściej w odrestaurowanych spichlerzach. Miasto przyciąga turystów także pięknymi, piaszczystymi plażami. W niedalekiej odległości od miasta mieszczą się: XII-wieczny Monastyr Antiphonitis, opactwo augustianów Bellapais oraz zamek Buffavento.

Famagusta

Jedno z najbardziej znanych miast Cypru Północnego, przyciągające rzesze turystów niezwykle pięknymi, piaszczystymi plażami oraz doskonałymi warunkami do uprawiania sportów wodnych. Miasto przeżywało okres świetności w średniowieczu, jako jedno z bogatych miast weneckich. Do naszych czasów zachowały się budynki z tamtego okresu: Pałac Wenecki (Palazzo del Proveditore), a także Katedra św. Mikołaja, będąca obecnie Meczetem Lala Mustafa Pasa.

Wylot

Wyloty z Warszawy i Katowic. Zbiórka na 2 godziny przed planowanym wylotem przy stanowiskach Rainbow na lotnisku.

Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Turecka Republika Cypru Północnego nie jest uznawana przez Unię Europejską jako samodzielne państwo. W związku z powyższym na jej terytorium brak jest opieki konsularnej nad obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej. Najbliższa placówka dyplomatyczna znajduje się na terenie Cypru Południowego: Ambasada RP w Nikozji (Nikozja, Kennedy Avenue 12/14, Office 601, 1087 Tel. +35722753517, +35722668415). Rezydenci Biura Podróży Rainbow sprawują kompleksową opiekę na klientami wypoczywającymi na terytorium Cypru Północnego. Klienci są także standardowo ubezpieczeni przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa S. A. Loty realizowane są w następujący sposób: wylot z lotniska w Polsce do międzynarodowego lotniska w Antalyi w Turcji kontynentalnej, następnie z Antalyi do Ercanu jako wewnętrzny lot krajowy na terenie Turcji. Obecnie turyści, którzy chcą przemieszczać się pomiędzy terenami tzw. "Tureckiej Republiki Cypru Północnego" a terenami Republiki Cypryjskiej muszą przekroczyć Zieloną Linię w wyznaczonych miejscach. Są to m.in.: Yeslirmak, Bostanci, Mehetan, Beyarmudu, Akyar w okolicy Famagusty oraz przejście na Ledra Street w Nikozji - przejście tylko piesze na starówce. Przejście odbywa się na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego (zaznaczamy, iż w drodze powrotnej należy okazać ten sam dokument, który był okazywany uprzednio). Prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ dotyczącym odwiedzanego kraju: www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/informacja_dla_podrozujacych_do_tzw__tureckiej_republiki_polnocnego_cypru_

"

sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystycznyna Cyprze trwa od połowy czerwca do końca sierpnia.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
22°C
Temperatura w nocy
11°C
Temperatura wody
17°C
Liczba godzin słonecznych
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Cypru podjęły decyzję, że od dnia 9 listopada 2020 r. Polska przeniesiona zostanie do krajów tzw. kategorii C, czyli o znacznym ryzyku rozprzestrzeniania się wirusa. Loty komercyjne z państw z kategorii C są dozwolone, jednak na ich pokładzie mogą być wyłącznie ściśle określone kategorie pasażerów: obywatele Republiki Cypryjskiej i członkowie ich rodzin, osoby mieszkające na stałe w Republice Cypryjskiej, członkowie korpusu dyplomatycznego oraz osoby, które uzyskały indywidualną zgodę władz cypryjskich w oparciu o odrębną procedurę. Oznacza to w praktyce brak możliwości przylotów z Polski w celach turystycznych.
Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.
Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane.

Opinie

Opinie dodane przez

10
Monika
Pobyt - Październik 2019Para
wrazenia super polecam serdecznie pobyt!! jedzenie ekstra rozne, wszystko na wysokim poziomie. Warto!!!! :)
Zaletywszystko super , ekstra miejsce na wypoczynek super luksus , dobre jedzenie polecam!!!
Wadybrak wad

9.5
Mateusz
Pobyt - Wrzesień 2019Para
Pobyt na przełomie września i października. Pogoda super, woda w morzu w tym okresie również ciepła. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone. Trafiliśmy nawet na karpia. Podawane również było sushi (które akurat nie należało do najlepszych), ale także inne owoce morza jak mule itd. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Alkohol lany od serca. Na plus dostępność alkoholi takich jak smirnof - wódka, a także johnnie walker. Miła i sympatyczna obsługa. Na plaży zawsze znalazły się leżaki. Ręcznik plażowe można wymieniać codziennie. Bardzo polecam, ciężko się do czegoś przyczepić. Centrum miejscowości to apteka i sklep na malutkim rondzie, także poza hotelem brak pobliskich atrakcji, możliwosć wykupienia wycieczek fakultatywnych. Na minus można uznać fakt, iż obsługa bardzo słabo mówi w języku angielskim.
ZaletyBar na plaży i basenie Alkohole dobrej jakości w tym szampan Dobra obsługa czystość Dobre jedzenie (urozmaicone)
WadyObsługa nie władająca zbyt dobrze językiem angielskim Podejście Turków do pracujących tam Afroamerykanów

1.8
Małgorzata z Wrocławia Klient Wakacje.pl
Pobyt - Listopad 2019Para
Jedzenie jałowe. Kelnerzy w ogóle nie obsługują przy kolacji. Wina do kolacji nie można się doprosić. Klimatyzacja nie działała. Po zgłoszeniu w recepcji usłyszeliśmy sezon zimowy- wyłączona. W pokoju 30 stopni spać się nie da. Na plaży w odchodach ptaków leżaki. W pokoju wykładzina brudzą. W łazience grzyb pod prysznicem i bród. Nie polecamy!!!
ZaletyPołożony przy morzu
WadySame wady! Ten hotel to zasługuje na 3* na pewno nie ma 5* A delux to jest mydło w łazience.

4.9
Arkadiusz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2019Para
Opiszę wady ... bo zalety są ewidentne ... Bardzo słaba jakość wydawanych posiłków: na pierwszym miejscu jak dla mnie plasuje się surowa marchewka w kawałkach umieszczona w misach z wodą ... oczywiście zawsze znajdą się amatorzy takiego dania ale ja do nich nie należę ... posiłki przygotowywane bez użycia przypraw lub z ich nadmiarem ... przykładem może być zupa , którą miałem okazję kosztować trzy razy podczas mojego pobytu ... za pierwszym razem była znakomicie doprawiona a za kolejnymi nie dało się tego zjeść ... wogóle bez przypraw ... oczywiście są dostępne przyprawy ale to juz nie to samo ... należy uważać na te przyprawy ponieważ poruszają się po nich mrówki ... mrówki też są obecne też przy grzankach do zupy ... Dla mnie ważny jest smak wydawanych posiłków a tutaj niestety nie można się z nim spotkać ... najlepsze potrawy z jakimi udało mi się spotkać to wszelkiego rodzaju torty i lokalne specjalności typu baklavas ... ser z rusztu halloumi ... wołowina w sosie z puree ... jagniecina pieczona ... chociaż baran wyglądał jakby był po wybuchu ... i ostatnia potrawa to zupa grzybowa. reszta nie nadawała się specjalnie do konsumcji. Al\'a Sushi ... poza ryżem i jakimś kawałkiem paluszka krabowego i warzyw nie można znaleź żadnego podobieństwa do sushi ... przyglądałem się jak sushiman przygotowywał al\'a sushi dla gości hotelowych ... jeden gość na cały hotel !!! na ponad 1000 gości hotelowych !!! ... w kolejce 8 osób ... czas oczekiwania ósmej osoby ok 45 minut !!!... Osby przebywające na diecie mogą liczyć na dania gotowane i lekko strawne ... owoce jabłka , gruszki , pomarańcze i czasem grejfruty ... duża ilość , różnego rodzaju pożywienia ... duża różnorodność jednak kuchnia na tą kategorię hotelu jest głównym powodem dla , którego hotel traci w mojej ocenie połowe wszystkich punktów ... Hotel tej klasy ma gorszą kuchnie niż bar mleczny ... no może obrażam teraz bary mleczne ... ten hotel nie może się z nimi równać. Słaby serwis sprzątający: ... jak to się mówi ... tylko rynek ... odkurzanie tylko z grubsza ... wymiana ręczników ok ... na balkonie ptaszki zabrudziły poręcz i podlogę balkonu, która była zapi....na na amen ... nikt tego nie ruszył przez cały tydzień ... nie mam nic przeciwko ptaszkom ... są ok ... ale trzeba odchody posprzątać ... a codziennie był ktoś z serwisu na balkonie a więc widział to gówno. Depozyt 100 euro: Wycieczka zakupiona na Wakacje.pl prowadzona przez Exim Tours ... brak wcześniejszej informacji na temat pobieranego depozytu ... ani u konsultanta Wakacje.pl ... ani przez głównego operatora Exim Tours. Zniszczona armatura: Dziurawy prysznic skutkował powodzią.
Zalety- Położenie hotelu przy plaży - Baseny - Zieleń wokół hotelu - Widok z pokoju - Bary - Hotel położony na odludziu (jak ktoś lubi) - Kasyno ;-)
Wady- Bardzo słaba jakość wydawanych posiłków - Słaby serwis sprzątający - Pobierany depozyt w wysokości 100 euro - Słaba klimatyzacja - Zniszczona armatura

10
Karolina Klient Wakacje.pl
Pobyt - Kwiecień 2019Rodzina z dziećmi
Wybraliśmy hotel Noahs Ark ze względu na wszystkie udogodnienia jakich szukaliśmy w dobrej cenie. Zależało nam na wypoczynku, nie planowaliśmy wycieczek, zwiedzania okolicy. Chcieliśmy wypocząć. W ciszy i spokoju( jeśli to możliwe z dwójka małych dzieci 2i 5l) Hotel jest przepiękny, ogromny, zadbany, obsługa bardzo miła i pomocna zwłaszcza na recepcji. Pokoj przynajmniej ten nasz był ogromny! Ok 45m2 Dwa wielkie , wysokie lozka małżeńskie , i tona mięciutkich poduch, duży taras, biurko. W łazience zarówno wanna jak i prysznic. Bajka! Byliśmy na wyjeździe poza sezonem także nie było ani animacji a z kilkunastu barów otwarte były dwa. Nie funkcjonowały także zjeżdżalnie . Leżaki Były tylko przy jednym zewnętrznym basenie. Ale to w zupełności wystarczyło żeby wspalaniale wypocząć , zrelaksować się. Korzystaliśmy z basenu krytego bo tam woda była cieplejsza , ale także z tego zewnetrznego i z piaszczystej Plaży. Jedzenie non stop prawie. Pyszne różnorodne, nieprzystawalne mocno wszystko do własnego odprawienia masa dostępnych przypraw, sałat, sporo także lokalnych specjałów. Również jedzenie dla niemowląt i maluch dziś i. Codziennie coś innego gotowanego, na parze. Mięso ryba , warzywka. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni i wypoczęci i z przyjemnością będziemy ten hotel polecać bo mimo iż wiele jego atutów było zamkniętych nam to co było dostępne w zupełności wystarczyło aby spędzić miło czas w gronie rodziny.
ZaletyBardzo duże pokoje, super wygodne lozka i mięciutka pościel Smaczne jedzenie zarówno dla dorosłych jąk i dzieci Piekny zadbany teren , ogromny, naprawdę robi wrażenie. Super baseny. Zarówno te zewnętrzne jak i kryty Piaszczysta plaża należąca do hotelu
WadyPoza sezonem brak animacji ale to raczej nic dziwnego.