Wspaniały47 opinii95% poleceń
8.9

4 720

za osobę
Podsumowanie ceny

Aktea Beach Village

Kod oferty: WAK696623
Last minute
Kod oferty: WAK696623
1/16
basen
basen
basen
basen
basen

Opis oferty

Region: Cypr PołudniowyOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK696623

Naszym zdaniem

Przyjemny, komfortowy, dogodnie usytuowany hotel. Obszerne studia i apartamenty, malownicze widoki, blisko piękna plaża, spokojna atmosfera, znakomita kuchnia.

Położenie

Aya Napa, ok. 200m od piaszczystej plaży, 2km od centrum, 45km od Larnaki, 55km od międzynarodowego lotniska w Larnace.

Wyposażenie

Lobby z całodobową recepcją i bezpłatnym Wi-Fi, restauracja główna (dania kuchni lokalnej, śródziemnomorskiej, międzynarodowej, bufety i a'la carte), bar w lobby, sezonowy bar przy basenie, sala konferencyjna, minimarket, sklepik z pamiątkami, pralnia, darmowy parking.

Pokoje

Studio - sypialnia z aneksem kuchennym (kuchenka, lodówka, czajnik, toster), łazienka (wanna lub prysznic, suszarka), klimatyzacja sterowana indywidualnie, telewizor z kanałami TV sat, telefon, sejf (odpłatnie), Wi-Fi, balkon lub taras. Powierzchnia - ok. 33m kw.

Studio low cost - studio o niższym standardzie (np. mniejsza powierzchnia, mniej atrakcyjny widok, skromniejsze meble itp.)

Apartament (1 bedroom) - sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym (kuchenka, czajnik, lodówka, toster), łazienka (wanna lub prysznic, suszarka), klimatyzacja sterowana indywidualnie, telewizor z kanałami TV sat, telefon, sejf (odpłatnie), Wi-Fi, balkon lub taras. Powierzchnia - ok. 44m kw.

Wyżywienie

HB - śniadania (bufet) i kolacje (bufet, napoje płatne)

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), podwieczorek (kawa/herbata, ciasto), przekąski, lody, wyznaczone lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane od godz. 10.00 do 24.00.

Sport i rozrywka

Basen z tarasem słonecznym (leżaki, parasole bezpłatnie), basen kryty, siłownia, piłkarzyki, kort tenisowy, tenis stołowy, rzutki, okazjonalnie program rozrywkowy. Odpłatnie: jacuzzi, sauna, łaźnia, bilard, sporty wodne (oferowane przez lokale agencje), oświetlenie kortów. 3km od hotelu znajduje się park wodny.

Dla dzieci

Basen dla dzieci, plac zabaw, letni miniklub, łóżeczko niemowlęce (konieczna rezerwacja), możliwa odpłatna opieka.

Warunki wjazdowe

1 czerwca 2022 Cypr zniósł obostrzenia wjazdowe związane z Covid-19.

Nie ma wymogu okazywania certyfikatu szczepień bądź ozdrowieńca bądż wyniku testu.

Od 8 lipca 2022 r. obowiązuje używanie masek we wszystkich pomieszczeniach (np. transport, windy, teatry, centra handlowe itp.) dla wszystkich osób powyżej 12 roku życia. Obowiązek ten nie dotyczy lokali gastronomicznych.

Jeśli w trakcie pobytu na Cyprze turysta uzyska wynik dodatni testu - musi poddać się 7-dniowej izolacji. Zwolnienie z izolacji następuje bez konieczności uzyskania negatywnego wyniku testu. Izolacja może ulec skróceniu, jeśli wynik testu na koronawirusa, wykonanego 5. dnia po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, będzie negatywny (należy wykonać test PCR na własny koszt). Rząd Republiki Cypryjskiej zobowiązał się zaopiekować wszystkimi podróżnymi, którzy uzyskają wynik dodatni testu na koronawirusa podczas pobytu na Cyprze; zapewni tym osobom osobne obiekty hotelarskie i pokryje koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz leczenia. Podróżny będzie musiał jedynie ponieść koszt transferu na lotnisko oraz lotu powrotnego we współpracy z biurem podróży i/lub liniami lotniczymi.

http://www.visitcyprus.com

Email do Ministerstwa Turystyki: travel2021@visitcyprus.com

Telefony informacyjne: na terytorium Cypru - nr 1474, z zagranicy - nr +357 22 285 757

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Powrót do polski

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Informacje o lotach liniami wizzair, ryanair,

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.

Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

//

Wizzair

Jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie).

Bagaż główny 10 kg, 20 kg, 32 kg za dopłatą. Koszt bagażu głównego jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

WIZZ Priority

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Koszt Wizz Priority jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Ryanair

Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny (max 40cm x 20cm x 25cm), który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym hotelem. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:

• pierwszeństwo wejścia na pokład - Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm). Koszt jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

• bagaż główny 10kg i 20 kg za dodatkową opłatą. Koszt bagażu głównego jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji potwierdzonej będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.

Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Transfer przez niemcy / wylot - powrót do niemiec

Pasażerowie korzystający z przelotów linii lotniczych easyJet na wszystkich lotach do i na terenie Niemiec zobowiązani są używać używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95).

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Studio

2 dorosłych

All inclusive
WylotEasyjet Airline Company Limited, U2 4727
07:50
12:35
BER · 06.10 (Czw.)Berlin - Brandenburg
LCA · 06.10 (Czw.)Larnaca
Przylot
13:00
16:05
LCA · 11.10 (Wt.)Larnaca
BER · 11.10 (Wt.)Berlin - Brandenburg
9 440 zł
za pokój

Apartment one bedroom

2 dorosłych

All inclusiveOne bedroom
WylotEasyjet Airline Company Limited, U2 4727
07:50
12:35
BER · 06.10 (Czw.)Berlin - Brandenburg
LCA · 06.10 (Czw.)Larnaca
Przylot
13:00
16:05
LCA · 11.10 (Wt.)Larnaca
BER · 11.10 (Wt.)Berlin - Brandenburg
9 760 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Parking Dein Stellplatz, Hufenweg 16, 12526 Berlin

261
za 1 auto
1 auto
Data od
06.10.2022
Data do
11.10.2022
261
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

138
za wycieczkę
138
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji
Wycieczka9 440
Cena całkowita9 440
Cena całkowita9 440
lub

Opinie dodane przez

Joanna
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 09.09.2022
9.0
Hotel bardzo ładny typu wioski. Siłownia lepiej wyposażona niż nie jedna w Polsce. Jedyny minus brak klimatyzacji na siłowni i stołówce.
ZaletyBlisko przepięknej plaży Nissi Beach, centrum. Super silownia. Posiłki smaczne, ale trochę monotonne. Bardzo duży wybór owoców.
WadyBrak klimatyzacji na stołówce i siłowni.

Ania
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 16.07.2022
9.0
Wakacje rewelacja. Hotel kameralny, cicho i spokojnie, piękny widok na morze. Obsługa miła i pomocna, jedzenie pyszne, codziennie inne dania. Desery obłędne - dostępne prawie do każdego posiłku. Pokoje z aneksami kuchennymi, codziennie sprzątane, codziennie wymieniane ręczniki. Blisko do cudnej plaży Nissi (kilka minut ) deptakiem wzdłuż wybrzeża. Duży brodzik dla maluchów, na miejscu sklepik ze "wszystkim". Bardzo polecam!
Zaletymiła obsługa, piękny widok, pyszne jedzenie, cisza i spokój
Wadybrak

Łukasz
Czerwiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 30.06.2022
9.0
Wyżywienie, basen super, odległość od plaży piaszczystej około 200-300m ale przyjemna droga. obsługa bardzo przyjemna i pomocna. Jedyny minus to często wyczuwalna wieczorem woń kanalizacji na tarasie ale zależnie od położenia domku. Obiekt ogólnie zadbany. W dniu wyjazdu pełne wyżywienie do końca pobytu.
ZaletyMiła i pomocna obsługa, obiekt zadbany.
WadyWyczuwalna wieczorami i miejscowo woń kanalizacji sanitarnej.

Olga
Kwiecień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 28.04.2022
9.7
Świetny hotel z małymi domkami mieszczącymi kilka apartamentów, wejście z parteru albo schodami na piętro. Pokój o dobrym standardzie, wanna z zasłoną w łazience, wygodne łóżka, balkon, telewizor. Pokój sprzątany codziennie, ręczniki wymieniane codziennie. Pyszne i bardzo różnorodne jedzenie, wegetarianie także będą zadowoleni. Morze na wyciągnięcie ręki, do pięknej plaży 100 metrów. Basen zewnętrzny i wewnętrzny wystarczająco duże. Można też skorzystać z siłowni. Teres bardzo ładny, Animatorka w hotelu wspaniała, o 10 stretching na trawie, o 11 aerobik w basenie, w ciągu dnia jeszcze wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych, wieczorem w barze też atrakcje. Duży wybór drinków i alkoholi serwowanych już od 10 rano. Hotel dba i dokarmia przyhotelowe koty.
Zaletyjedzenie, obsługa, basen zewnętrzny i wewnętrzny, czystość, okolica, koty
Wadybrak

Artur
Październik 2021 ·

Para

Dodano: 18.10.2021
5.2
Hotel był najgorszą częścią wakacji na Cyprze, ciemne pokoje, fatalna łazienka i rozsuwające się łóżko sprawiły, że daleko mu do komfortowego. Trzeba przyznać, że obsługa bardzo się starała (zarówno serwis sprzątający jak i obsługa sali/kuchnia). Basen całkiem rozsądny, z bardzo ładnym widokiem. Zdjecia w ofercie nie oddają rzeczywistości - są pięknie wykadrowane i doświetlone. Jeśli ktoś się zastanawia dlaczego na zdjęciach nie ma łazienek to odpowiedź jest prosta - nikt by tam nie pojechał za taką cenę gdyby je widział. Rzeczywistość bardziej odpowiada ośrodkowi znanemu z hufców ZHP w wersji deluxe
Zalety+ personel starannie sprzątał pokój + całkiem niezłe jedzenie + ładny basen + wystarczająca ilość leżaków przy basenie + możliwość nieograniczonej wymiany ręczników basenowych
Wady- Recepcja nie ma pojęcia jakie wydarzenia będą miały miejsce wieczorem - brak jakichkolwiek sensownych animacji - max 1,5 h muzyki wieczorem - Łazienki tragiczne, w standardzie nieznośnego PRL - częściowo zagrzybione - zmiana pokoju nic nie dała - łazienka była identyczna - łóżko podwójne to tak na prawdę dwa łóżka obok siebie - rozsuwały się na podłodze z płytek - Pokoje bardzo ciemne - niewielkie kinkiety i brak oświetlenia centralnego sprawiały, że wieczorami pokój wyglądał jak piwnica - Zatęchłe szafy pachnące \"piwnicą\"

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
27°C
16°C
24°C
8

Przed podróżą

Cypr Północny:

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
Cypr Północny
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.Cypr Południowy:
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.
Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane.