Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Crown Resorts Henipa

Kod oferty: WAK574684
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilotCW
Kup wycieczkę online a dostęp do WP Pilot otrzymasz gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK574684Region: Cypr PołudniowyOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
18°C
Temperatura w nocy
8°C
Temperatura wody
17°C
Liczba godzin słonecznych
6

Opinie

Opinie dodane przez

7.8
Danuta i Piotr
Pobyt - Maj 2017Para
Hotel jest tani ale stosunek jakości do ceny jest taki jak w innych hotelach na Cyprze. Owszem przydałby się remont ale wtedy wzrosłaby cena więc jak ktoś chce mieszkać w wyremontowanym niech wybierze droższy hotel. Jedzenie dobre. Karaluchów nie widzieliśmy, inni wycieczkowicze też nie.
ZaletyTani !!! Bardzo ładne baseny Dobre jedzenie Blisko plaży Blisko przystanki autobusowe do Larnaki i Aya Napa
WadyTylko 1 sklepik w pobliżu Przydałby się remont

4.6
little_mi
Pobyt - Grudzień 2007Rodzina z dziećmi
Jeśli już traficie do Henipy, to ważne jest, by wiedzieć, ze są takie różnice co do standardu pokoi, że aż się wierzyć nie chce. Część to stare, brzydkie nory z tragicznym wyposażeniem w stylu obgryzione łóżeczko i grat telewizor odbierający tylko jakieś ich kanały, a inna łazienki w marmurach, piękne komody.. Jeśli nie spodoba się Wam cokolwiek, to natychmiast proście o zmianę pokoju. Hotel zdecydowanie nie dla niepalących. Odradzam też osobom z dziećmi i niepełnosprawnym. Wszędzie schody, zero podjazdów. Hotel tuż przy drodze. Basen hotelowy tragedia... Robactwo i chłodnia. W pokoju dogrzewaliśmy się nocą grzejnikiem... Nikt tu nie patrzy na pieszych, na sygnalizację świetlną tez nie zwraca się uwagi. Cypryjczycy bardzo uczynni i mili.
3.9
Aniuchaaa
Pobyt - Grudzień 2007Para

3.0
Sławek34
Pobyt - Grudzień 2007Para
Szkoda słów. Nie polecam tego hotelu.
3.7
Mariusz M
Pobyt - Grudzień 2007Para
Ludzie byłem w tym hotelu w styczniu 2008. Jest koszmarny. Na śniadanie podawali codziennie to samo, był nawet spleśniały chleb i po interwencji go wymieniono. Biuro podróży już go na szczęście wycofało z oferty po przesłaniu materiału zdjęciowego. Może kiedyś był fajny, ale teraz to dno, no fakt można było wylądować gorzej np. w Mariadny, gdzie nawet pościel była popalona od papierosów. Hotel fajnie wygląda w folderach, ale wszystko się sypie grzyb, mrówki w łazience. Co warto polecić: wycieczki ze swietną rezydentką z Itaki. Północny Cypr, wyjazd do Pafos - rewelacja. Babeczka zna ten kraj i ciekawie opowiada. Samochodu nie radzę brać, bo na ulicach wolna amerykanka - tylko dla odważnych. Co do hotelu, pracują tam świetni Polacy i gdyby nie oni i ich towarzystwo to bym umarł z nudów. Uwaga - nigdy nie bierzcie jacuzzi. To nie to o czym myślicie - zresztą nalali mi taka wodę że nogi miałem poparzone. Dużo podróżuję wiec znam hotele na całym świecie, ale ten ma lata świetności za sobą. Na pewno tam nie wrócę.

Przed podróżą

Paszporty

Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.

Wizy

Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Cypru podjęły decyzję, że od dnia 9 listopada 2020 r. Polska przeniesiona zostanie do krajów tzw. kategorii C, czyli o znacznym ryzyku rozprzestrzeniania się wirusa. Loty komercyjne z państw z kategorii C są dozwolone, jednak na ich pokładzie mogą być wyłącznie ściśle określone kategorie pasażerów: obywatele Republiki Cypryjskiej i członkowie ich rodzin, osoby mieszkające na stałe w Republice Cypryjskiej, członkowie korpusu dyplomatycznego oraz osoby, które uzyskały indywidualną zgodę władz cypryjskich w oparciu o odrębną procedurę. Oznacza to w praktyce brak możliwości przylotów z Polski w celach turystycznych.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00