Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

New York Plaza

Kod oferty: WAK579000
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt
obiekt, budynek główny, recepcja / lobby
obiekt, basenobiekt, basenobiekt, basenobiektobiekt, budynek główny, recepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójpokój, kuchnia / aneks kuchennykuchnia / aneks kuchennydrink barrestauracjarestauracja, drink barrestauracja, drink bardrink barobiekt, teren hoteluteren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK579000Region: Cypr PołudniowyOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
16°C
Temperatura w nocy
7°C
Temperatura wody
16°C
Liczba godzin słonecznych
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Cypru podjęły decyzję, że od dnia 9 listopada 2020 r. Polska przeniesiona zostanie do krajów tzw. kategorii C, czyli o znacznym ryzyku rozprzestrzeniania się wirusa. Loty komercyjne z państw z kategorii C są dozwolone, jednak na ich pokładzie mogą być wyłącznie ściśle określone kategorie pasażerów: obywatele Republiki Cypryjskiej i członkowie ich rodzin, osoby mieszkające na stałe w Republice Cypryjskiej, członkowie korpusu dyplomatycznego oraz osoby, które uzyskały indywidualną zgodę władz cypryjskich w oparciu o odrębną procedurę. Oznacza to w praktyce brak możliwości przylotów z Polski w celach turystycznych.
Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.
Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane.

Opinie

Opinie dodane przez

6.1
Florian
Pobyt - Grudzień 2019Para
Bardzo dobra baza dla osób lubiących zwiedzać i mało wymagających. Tuż przy hotelu supermarket, liczne knajpki, sklepiki, do dworca autobusowego 5 minut, do kościoła polskiego 3 minuty. Pokoje duże z fajną kuchnią (lodówka, piekarnik, kuchenka itp.) więc można sobie samemu pichcić czy uzupełniać monotonne posiłki. Śniadania w porządku ale obiadokolacje - nawet dla mnie mało wymagającego były nużące, przesolone zupy lub rozgotowane warzywa bez smaku. Ale obsługa miła i nawet jeden kelner mówił po polsku.
Zaletydoskonała lokalizacja, miła obsługa, kameralna atmosfera
Wadymonotonne jedzenie, rozregulowany system grzewczy
+2

9.1
Arek Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Para
Hotel położony w dobrym miejscu, blisko morza. pokoje czyste, miła obsługa. Bardzo blisko deptaka.Obiady wybiera się z karty menu, co jest dobrym pomysłem, są bardzo smaczne. Kolacje i śniadania w formie szwedzkiego stołu. Posiłki obfite. All inclusive czynne aż do 24. Minusem jest tylko nie działające wifi, ale bez Internetu da się żyć:)
Zaletypołożenie, miła obsługa, smaczne obiady i kolacje.
Wadysłabo, lub w ogóle nie działające WIFI, nie specjalne śniadania

7.3
JT Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2017Para
Hotel dobrze położony , szczególnie atrakcyjny dla pobytu w okresach poza głównym sezonem .
Zaletymiła obsługa , dobra część restauracyjna
Wadybrak postępów w modernizacji szczególnie części kuchennej , brak na basenie większej ilości parasoli słonecznych / 2 szt /