Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyCyprCypr PołudniowyPaphosLouis Ledra Beach (ex.Iberostar Ledra Beach)
Polska otwiera granice

Louis Ledra Beach (ex.Iberostar Ledra Beach)

Last minute
Kod oferty: WAK594075
obiekt
basen
basen
pokój
balkon / taras, pokój z widokiem na morze
obiektbasenbasenpokójbalkon / taras, pokój z widokiem na morzepokójpokójpokójrestauracjarestauracjateren hotelu, restauracjadrink barbasendla dzieci

Nasi klienci docenili

 • Sport i rozrywka: masaże wodne, sauna, jacuzzi, strzelanie z łuku, siatkówka plażowa, tenis i fitness.
 • Rozbudowana infrastruktura: mini market, salon fryzjerski, wypożyczalnia samochodów i rowerów.
 • Udogodnienia dla dzieci: animacje, plac zabaw, brodzik, usługa opiekunki.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK594075Region: Cypr PołudniowyOrganizator: Best Reisen
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  32°C
  Temperatura w nocy
  22°C
  Temperatura wody
  25°C
  Liczba godzin słonecznych
  13

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.6
  sylwia Klient Wakacje.pl
  Pobyt w lipcu 2011 - rewelacyjny hotel, wspaniałe jedzenie przez cały dzień, świetni animatorzy , codziennie wieczorami show w hotelowym amfiteatrze. Zdecydowanie polecam!!!
  5.8
  Daro
  Pobyt - Sierpień 2009Para
  Hotel dla emerytów w wieku 50-80 lat. Sami Anglicy mimo wieku krzykliwi no i nudni. Animacje bardzo słabe. Wieczorna rozrywka znikoma. Posiłki jednorodne.Pokoje małe no i na 3 gwiazdki w Egipcie. Ładne może, ale plaża zaniedbana.Nie polecam.
  9.2
  K&D vv
  Wieczorami odbywało się się świetne show głównie za sprawą wspaniałej grup animatorów. Czytaliśmy wiele pozytywnych opinii na temat wyżywienia w tym hotelu i nie zawiedliśmy się. Było sporo nawet jak na opcję HB. Jako gości wyżej wymienonej formuły drażniło nas strasznie brak wymienionych cen poszczególnych alkoholi. Nigdzie nie było ich widać, oprócz rachunku do dopłaty....
  8.8
  Michał
  Pobyt - Sierpień 2008Para
  Hotel, jak na Iberostar przystało, z klasą. Jedzenie przepyszne i urozmaicone. Obsługa bardzo sympatyczna (spotkaliśmy kilku naszych rodaków) i uprzejma. W pokojach zawsze czysto.<br>Nie polecam hotelu ludziom młodym lubiącym się rozerwać i pobawić. Większość gości to 50-70letni Anglicy. Każdy głośny śmiech lub lekki hałas kwitowali z dezaprobatą i odrazą. Ot typowi zarozumiali brytyjczycy...<br>

  Przed podróżą

  Paszporty

  Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.

  Wizy

  Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane.

  W ramach procedury stopniowego przywracania międzynarodowego ruchu lotniczego władze cypryjskie określiły dwie kategorie państw (A i B), z których można będzie podróżować na Cypr. Osoby podróżujące z państw kategorii A muszą nie wcześniej niż 24 godziny przed terminem podróży wypełnić ankietę (Cyprus Flight Pass) uprawniającą do odbycia lotu na Cypr. Osoby podróżujące z państw zaliczonych do kategorii B zobowiązane są dodatkowo do przedstawienia przed wejściem na pokład samolotu negatywnego wyniku testu na obecność koronawirusa (PCR), wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przez podróżą. Polska z dniem 06.07.2020 została przeniesiona do kategorii A. Skład obu grup państw (A i B) jest jednak na bieżąco modyfikowany w oparciu o kryteria stopnia zagrożenia epidemicznego i może w każdej chwili ulec zmianie.

  Przy wjeździe na terytorium pozostające poza efektywną kontrolą rządu Republiki Cypryjskiej (tzw. Turecka Republika Cypru Północnego) wymagane jest przedstawienie negatywnego wyniku testu na obecność koronawirusa, wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed podróżą oraz poddanie się kolejnemu testowi po wjeździe do tzw. TRCP. Osoby poddane testom kierowane są na przymusową kwarantannę do wskazanych hoteli w celu oczekiwania na wynik testu, co może potrwać nawet do 72 godzin. Ambasada RP w Nikozji przypomina, że udzielanie pomocy konsularnej obywatelom polskim przebywającym w tzw. TRCP praktycznie nie jest możliwe.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00