Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyCyprCypr PołudniowyPaphosPaphos Gardens Holiday Resort (ex Leptos )

Paphos Gardens Holiday Resort (ex Leptos )

Kod oferty: WAK578956
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Region: Cypr PołudniowyOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK578956
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Opinie dodane przez

9.0
Marta Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
Pobyt bardzo udany. Hotel, szczególnie jeśli chodzi o apartamenty dość skromnie wyposażony w zużyty sprzęt i meble, co jednak nie stanowiło żadnego problemu.Pomieszczenia przestronne, czyste, co było dużą zaletą.
ZaletyCiche, kameralne położenie, pomimo wielkości obiektu. Brak wielu animacji, możliwość wypoczynku bez gwaru. Duże, przestronne apartamenty, miła i bardzo dobrze pracująca obsługa.Dwa baseny. Czystość i dbanie o porządek na całym terenie.
WadyDość stare wyposażenie pokoi. Tłok na basenie, oczywiście nie z winy obsługi, ale wadą było zajmowanie leżaków ręcznikami przez rzesze turystów i nie korzystanie z nich.

10
Barbara Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2019Seniorzy
BARDZO udane wakacje , mnóstwo pozytywnych wrażeń z wycieczek organizowanych przez biuro Itaka , oraz wycieczek we własnym zakresie . Wspaniały kontakt z rezydentką oraz przewodniczą wycieczek .
ZaletyLokalizacja Hotelu , wszędzie blisko, choć w lipcowe upały i tak człowiek był zmęczony . Mieszkaliśmy w budynku hotelowym , balkon z widokiem na basen .Miła obsługa , jedzenie urozmaicone ,aktywne animacje . Pobyt zaliczam do bardzo udanych .
Wadywczesne zajmowanie leżakow głownie przez ANGLIKÓW , palenie papierosów na leżakach szczególnie jak się jest osobą niepalącą.

7.2
Janusz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2019Para
pobyt udany, lokalizacja w porządku jak na 3 gwiazdki brak zastrzezeń.
Zaletylokalizacja
Wadybrak

5.5
Magdalena Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2018Rodzina z dziećmi
Przede wszystkim fatalny stan pokoji - są w nich stare meble, śmierdzące pleśnią, materace stare, podziurawione. Brudno, pokoje sprzątane tylko 2 razy na pobyt, przy czym jest to sprzątanie pod tytułem, wymiana ręczników i pościeli, pod łożkiem istny armagedon. Animacje słabe, szczególnie te dla dzieci. Placyk zabaw słaby. Ogólnie hotel zdominowany przez Brytyjczykow i Rosjan, aczkolwiek paru Polaków też było. Hotel dla niewymagających, na pewno doskonała kuchnia, każdy znajdzie coś dla siebie.
ZaletyBardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Spory obiekt usłany piękną roślinnością, zadbany ogród. All inclusive bardzo bogaty, nawet jeśli juz było po wykwaterowaniu dalej można było zjeść luncz czy napic sie drinka oczekując na transfer.
WadyPrzede wszystkim fatalny stan pokoji - są w nich stare meble, śmierdzące pleśnią, materace stare, podziurawione. Brudno, pokoje sprzątane tylko 2 razy na pobyt, przy czym jest to sprzątanie pod tytułem, wymiana ręczników i pościeli, pod łożkiem istny armagedon. Animacje słabe, szczególnie te dla dzieci. Placyk zabaw słaby.

8.8
Sławomir Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2018Para
Basen ciepła zupa. Drinki przy basenie podawane są w części gdzie jest jadalnia gdzie wchodzenie prosto z basenu jest niemile widziane szczegulne podczas posiłków. Czysto obsługa jest miła szczegulnie dla brytyjczyków.
ZaletyCichy piękne otoczenie.
WadyObsługa toleruje zajmowanie leżaków przez tzw.ręcznikowców głównie brytoli. Sprzątanie pokoi to tragedia ,wymieniają ręczniki i pościel i tylko tyle.

Mapa

Pogoda

26°C
16°C
20°C
11

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze cypryjskie wprowadziły cztery kategorie państw (GREEN, ORANGE, RED i GREY), z których można podróżować na Cypr. Polska znajduje się obecnie w kategorii RED: przed wejściem na pokład samolotu należy okazać negatywny wynik testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed rozpoczęciem podróży, a po przylocie należy poddać się (na własny koszt) kolejnemu testowi PCR na lotnisku i pozostawać w samoizolacji do otrzymania wyniku drugiego testu. Obywatele i rezydenci Republiki Cypryjskiej mogą wykonać tylko jeden test, po przylocie, ale wówczas obowiązuje ich 72-godzinna samoizolacja, zakończona drugim testem PCR.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.
Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane.