Dobry10 opinii90% poleceń
8,0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Constantinos The Great Beach

Last minute
Kod oferty: WAK595677
budynek główny, basen
basen, plaża
basen
recepcja / lobby
recepcja / lobby
budynek główny, basenbasen, plażabasenrecepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójpokójpokójrestauracjarestauracjabasen, sport i rekreacjateren hotelu, plaża

Nasi klienci docenili

 • Hotel położony tuż przy piaszczystej plaży.
 • Dobra lokalizacja - w pobliżu: centrum miasta, dyskoteka, restauracje i bary, sklepy.
 • Bogata oferta rekreacyjno-sportowa: sauna, masaże wodne, łaźnia turecką, tenis, fitness.
 • Świetne możliwości komunikacyjne: przystanek autobusowy w odległości ok. 300 m.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  twin inland view
  2 dorosłych
  9 938 zł
  za pokój

  Pokój dwuosobowy

  boczny widok na morze, twin
  2 dorosłych
  10 378 zł
  za pokój

  Pokój dwuosobowy

  widok na morze, twin
  2 dorosłych
  10 798 zł
  za pokój

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

  174
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  2190
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny
  Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  16.07.2020 Czwartek

  Wykwaterowanie

  23.07.2020 Czwartek

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK595677Region: Cypr PołudniowyOrganizator: Prima Holiday

  Położenie

  Hotel położony w Protaras, 47km od międzynarodowego lotniska w Larnace i 175km od międzynarodowego lotniska w Pafos.

  Plaża

  Hotel położony jest bezpośrednio przy złotej piaszczystej plaży Protaras.

  Hotel

  Pięciogwiazdkowy Constantinos Hotel The Great Beach położony przy plaży Protaras. Wysokiej jakości zakwaterowanie, przyjazny personel i spokojna atmosfera sprawiają, że ten hotel jest chętnie odwiedzany. Zbudowany w 2001 roku i wyremontowany w 2017 roku.

  Do dyspozycji gości

  Recepcja, eleganckie lobby, bufetowa restauracja główna, 2 dwie restauracje a'la carte chińska i śródziemnomorska, 3 bary. Darmowy parking. Dodatkowo płatne: lekarz, pralnia, usługa parkingowego, wypożyczalnia samochodów.

  Internet

  Bezpłatny internet WiFi w miejscach ogólnodostępnych, w pokojach dodatkowo płatny, 10 euro za dzień lub 24 euro za tydzień. Dla klientów z All Inclusive Premium: internet gratis.

  Konferencje

  1 sala konferencyjna mieszcząca 135 osób z możliwością wynajmu sprzętu.

  Sport, rekreacja i rozrywka

  Basen zewnętrzny w kszatłacie litery L (głębokość 1,40m), leżaki i parasole, basen kryty (czynny sezonowo) (głębokość 0,50m), bogate program animacyjny. Centrum Spa i fryzjer dodatkowo płatne.

  Dla dzieci

  Basen dla dzieci z wodospadem (głębokość 0,40m).

  Zakwaterowanie

  Liczba pokoi: 192

  Hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach typu: twin z widokiem na ląd, twin z bocznym widokiem na morze i twin z widokiem na morze. Pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizor, balkon, urządzenie do przygotowania kawy i herbaty, suszarkę do włosów, produkty toaletowe, łazienkę z wanną i kabiną prysznicową, sejf dodatkowo płatny: 2,5 euro za dzień, lodówka dodatkowo płatna; 2 euro za dzień. Dla klientów z All inclusive Premium: lodówka i sejf gratis.

  Wyżywienie

  HB: śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Napoje serwowane przez kelnerów.

  Wymagany "dress code" dla panów.

  All inclusive Premium: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Przekąski między posiłkami, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, lody oraz kawa i herbata w godzinach 10.00-24.00.

  Informacje dodatkowe

  Adres

  33 Protanas Avenue, 5296 Protanas, Cyprus

  Www.tsokkos.com

  Cena

  Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10kg, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta (tylko Cypr Północny)/anglojęzyczny rezydenta (Cypr Południowy), ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.

  Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.

  Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego (ok. 300 PLN /os.), miejsc obok siebie, dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.

  Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

  Transfery indywidualne są usługą shuttle, co oznacza, że autobus zbiera klientów przylatujących wieloma różnymi lotami. Z tego powodu wyjazd autobusu nie odbywa się w momencie, w którym klient zostanie do niego zaprowadzony, ale kiedy wszystkie osoby znajdujące sie na jego liście znajdą się już na pokładzie.

  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  Przelot

  Połączenie oparte na LOT z wylotem z Wrocławia, Poznania, Katowic i Gdańska z przesiądką w Warszawie.

  Bagaż

  LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:

  Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!

  Usługa daje mozliwość

  • zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))

  • zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)

  • pierwszeństwo wejścia na pokład

  • Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.

  Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.

  EasyJet: o wymiarach nie przekraczających 56x45x25 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki)

  LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)

  Ceny Dodatkowego Bagażu Rejestrowanego

  Wizzair: 10kg/20kg/32kg - 100-400 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu

  Ryanair: 20 kg - ok 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu

  EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN

  Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!

  LOT: 23KG - ok. 300 PLN

  Warunki wjazdowe

  • dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Cypru jest ważny paszport lub dowód osobisty.

  • Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  • każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  Covid-19

  W związku z zachorowaniami na Covid 19, w celu zapewnienia jak najlepszej ochrony Turystom, powzięto następujące środki ostrożności mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa:

  Od 20 czerwca obywatele Polski wylatujący na Cypr są zobowiązani do wykonania testu PCR na 72 godziny przed podróżą. Świadectwo badania PCR będzie wymagane przed wejściem na pokład samolotu oraz przy kontroli granicznej w miejscu docelowym. Dodatkowo należy pamiętać o wypełnieniu ankiety na stronie: https://cyprusflightpass.gov.cy/en/application-process

  W przypadku podróżnych, których kraj nie jest w stanie publicznie udostępnić testów PCR, obowiązkowe testy będą wymagane po przybyciu na lotniska na Cyprze.

  Koszt wykonania testu ponosi podróżny, a przewidywany koszt szacuje się na 60 euro na osobę (cena może ulec obniżeniu w miarę zwiększenia dostępności testów).

  Wyniki będą dostępne do 24 godzin od momentu wykonania testu. W czasie oczekiwania na wynik podróżni zostaną poproszeni o izolację w zarezerwowanym miejscu zakwaterowania (w hotelu). Klienci będą mieli mierzoną temperaturę przed wejściem do samolotu i przy przekraczaniu przejścia granicznego.

  Podczas lotu noszenie maseczek będzie obowiązkowe.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  32°C
  Temperatura w nocy
  22°C
  Temperatura wody
  25°C
  Liczba godzin słonecznych
  13

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Adam Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2019Para
  ZaletyPołożenie jedzenie plaża pokoje
  WadySłaba animacja ale my nie nastawialiśmy się na ten rodzaj rozrywki
  Wszystko super brak negatywów. Hotel godny uwagi faktycznie po remoncie.
  8.3
  Anna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2019Para
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu. W pobliżu dużo barów i sklepików. Praktycznie wszystko na plus. Wadą były monotonne śniadania ale obiady i kolacje już super. Przeszkadzała nam też trochę zbyt głośna animacja dla dzieci.
  9.1
  Łukasz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Listopad 2018Rodzina z dziećmi
  ZaletyBliskość do morza. Udogodnienia
  WadyWindy, stan korytarzy.
  Było super. Bardzo dobre jedzenie, hotel ogólne świetny poza małymi minusa i jak winda czy stan korytarzy(obite ściany i brudne dywany) ale pogoda rekompensuje wszystko.... Chętnie tam wrócimy.
  10
  Iwona
  Pobyt - Sierpień 2017Rodzina z dziećmi
  ZaletyPołożony przy pięknej plaży, w środku miło i przestrzennie.
  Super plaża, a jedzenie takie, że po urlopie musiałam zacisnąć pasa :)
  4.9
  Kasia
  Pobyt - Marzec 2017Para
  Zaletymiła obsługa, napoje z kartonów
  Wadyzaniedbane pokoje, rozpadające się meble, brak jakichkolwiek przekąsek w opcja ALL
  hotel zdecydowanie nie zasługuje na pięć gwiazdek, chociaż miła obsługa i piękne widoki wynagradzają pewne niedogodności

  Przed podróżą

  Paszporty

  Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.

  Wizy

  Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: w ramach procedury stopniowego przywracania międzynarodowego ruchu lotniczego władze cypryjskie określiły dwie kategorie państw (A i B), z których można będzie podróżować na Cypr. Osoby podróżujące z państw zaliczonych do kategorii B (w tym z Polski) zobowiązane są do przedstawienia przed wejściem na pokład samolotu negatywnego wyniku testu na obecność koronawirusa (PCR), wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przez podróżą, oraz wypełnionej ankiety (Cyprus Flight Pass) uprawniającej do odbycia lotu na Cypr. Skład obu grup państw (A i B) jest na bieżąco modyfikowany w oparciu o kryteria stopnia zagrożenia epidemicznego.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00