Dobry23 opinie
7.9

2 241

za osobę
Podsumowanie ceny
18
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt, basen
basen, brodzik, plaża
basen, brodzik

Opis oferty

Region: Cypr PołudniowyOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK741148

Naszym zdaniem

Znakomity, lubiany hotel, dogodnie położony przy pięknej plaży odznaczonej Błękitną Flagą. Atrakcyjna okolica, pełna rozrywek, system all inclusive, malownicze widoki, gustowne wnętrza. Świetne miejsce dla par i rodzin z dziećmi, chcących spędzić komfortowe wakacje na Cyprze.

Położenie

W Protaras, przy słynnej, piaszczystej plaży Flamingo Beach (leżaki i parasole płatne), 100m od tętniącej życiem promenady, kilometr od zatoki Figs Tree, 10km od Ayia Napa, 50km od lotniska w Larnace. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy.

Wyposażenie

Eleganckie, obszerne lobby z recepcją, 2 windy, bezpłatne Wi-Fi, dwie restauracje główne, dwie restauracje a'la carte (kuchnia śródziemnomorska i azjatycka), bar w lobby, bar przy basenie, bar przy plaży, sala konferencyjna, zaplecze biznesowe, sklepiki, wypożyczalnia samochodów, room-service.

Pokoje

Standardowe - sypialnia, łazienka (wanna/prysznic, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana indywidualnie, telefon, TV sat, zestaw do parzenia kawy/herbaty, balkon (widok na ląd, częściowy widok na morze, widok na morze). Odpłatnie: sejf, Wi-Fi, minibar. Powierzchnia - ok. 26m kw.

Suite rodzinny - sypialnia i pokój dzienny z sofą, dodatkowo w łazience wanna z jacuzzi. Balkon z widokiem na morze. Powierzchnia -ok. 60m kw.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje, przekąski, słodki podwieczorek, kawa, herbata, napoje i alkohole lokalne serwowane od godz. 10.00 do północy, lody dla dzieci.

Sport i rozrywka

Basen o nieregularnym kształcie z mostkiem i tarasem słonecznym, basen kryty, tenis ziemny, tenis stołowy, siatkówka plażowa, siłownia, salon gier, zajęcia z animatorami, centrum spa (zabiegi pilęgnacyjne, sauna, łaźnia), sporty wodne oferowane przez agencje przy plaży.

Dla dzieci

Basen dla dzieci, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka niemowlęce (konieczna rezerwacja), możliwa odpłatna opiekunka, w sezonie okazjonalnie animacje.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Warunki wjazdowe

1 czerwca 2022 Cypr zniósł obostrzenia wjazdowe związane z Covid-19.

Nie ma wymogu okazywania certyfikatu szczepień bądź ozdrowieńca bądż wyniku testu.

Od 8 lipca 2022 r. obowiązuje używanie masek we wszystkich pomieszczeniach (np. transport, windy, teatry, centra handlowe itp.) dla wszystkich osób powyżej 12 roku życia. Obowiązek ten nie dotyczy lokali gastronomicznych.

Jeśli w trakcie pobytu na Cyprze turysta uzyska wynik dodatni testu - musi poddać się 7-dniowej izolacji. Zwolnienie z izolacji następuje bez konieczności uzyskania negatywnego wyniku testu. Izolacja może ulec skróceniu, jeśli wynik testu na koronawirusa, wykonanego 5. dnia po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, będzie negatywny (należy wykonać test PCR na własny koszt). Rząd Republiki Cypryjskiej zobowiązał się zaopiekować wszystkimi podróżnymi, którzy uzyskają wynik dodatni testu na koronawirusa podczas pobytu na Cyprze; zapewni tym osobom osobne obiekty hotelarskie i pokryje koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz leczenia. Podróżny będzie musiał jedynie ponieść koszt transferu na lotnisko oraz lotu powrotnego we współpracy z biurem podróży i/lub liniami lotniczymi.

http://www.visitcyprus.com

Email do Ministerstwa Turystyki: travel2021@visitcyprus.com

Telefony informacyjne: na terytorium Cypru - nr 1474, z zagranicy - nr +357 22 285 757

Powrót do polski

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Informacje o lotach liniami wizzair, ryanair,

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.

Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

//

Wizzair

Jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie).

Bagaż główny 10 kg, 20 kg, 32 kg za dopłatą. Koszt bagażu głównego jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

WIZZ Priority

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Koszt Wizz Priority jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Ryanair

Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny (max 40cm x 20cm x 25cm), który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym hotelem. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:

• pierwszeństwo wejścia na pokład - Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm). Koszt jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

• bagaż główny 10kg i 20 kg za dodatkową opłatą. Koszt bagażu głównego jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji potwierdzonej będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.

Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Transfer przez niemcy / wylot - powrót do niemiec

Pasażerowie korzystający z przelotów linii lotniczych easyJet na wszystkich lotach do i na terenie Niemiec zobowiązani są używać używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95).

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

. twin room land view

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje
WylotWizz Air Hungary, W6 1551
14:40
19:15
WAW · 02.02 (Czw.)Warszawa - Chopin
LCA · 02.02 (Czw.)Larnaca
Przylot
20:00
22:40
LCA · 09.02 (Czw.)Larnaca
WAW · 09.02 (Czw.)Warszawa - Chopin
4 482 zł
za pokój

. twin room side sea view

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje
WylotWizz Air Hungary, W6 1551
14:40
19:15
WAW · 02.02 (Czw.)Warszawa - Chopin
LCA · 02.02 (Czw.)Larnaca
Przylot
20:00
22:40
LCA · 09.02 (Czw.)Larnaca
WAW · 09.02 (Czw.)Warszawa - Chopin
4 482 zł
za pokój

. twin room sea view

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje
WylotWizz Air Hungary, W6 1551
14:40
19:15
WAW · 02.02 (Czw.)Warszawa - Chopin
LCA · 02.02 (Czw.)Larnaca
Przylot
20:00
22:40
LCA · 09.02 (Czw.)Larnaca
WAW · 09.02 (Czw.)Warszawa - Chopin
4 874 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Parking Park for you, ul. Słowikowskiego 75, 05-092 Warszawa – Raszyn

277
za 1 auto
1 auto
Data od
02.02.2023
Data do
09.02.2023
277
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka4 482
Cena całkowita4 482
Cena całkowita4 482
lub

Opinie dodane przez

Joanna
Klient Wakacje.pl
Styczeń 2023 ·

Para

Dodano: 14.01.2023
8.0
Hotel piękny, przestronne lobby, dużo zieleni,leżaków wokół basenu, blisko morza,blisko promenady,którą można kilometrami spacerować,jedzenie dobre,obsługa miła
ZaletyBliskość morza,widoki z balkonu,czystość
Wadyza krótko czynna sauna tylko do 16

Marek
Klient Wakacje.pl
Styczeń 2023 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 22.01.2023
4.6
Hotel hmm, na pewno to nie było 5 gwiazdek jeśli chodzi o pokoje przestronny z widokiem na morze to na +. Łazienka z wanną przynajmniej w moim przypadku nie wiem jak w innych,napewno wymagająca odświeżenia baterie przeciekające, wanna widać już ząb czasu. Jeśli chodzi o jedzenie (byliśmy poza sezonem) śniadania kiepskie standardowo jajko sadzone, jajecznica, kiełbaski mało apetycznie wyglądające, ala tost w panierce (szynka, ser) naleśniki często przypalone, omlet, 3rodzaje wędlin ser biały i żółty, warzywa, płatki, owoce: gruszka, jabłko, pomarańcza, grejpfrut. Objady bardzo mały wybór potraw. Lokalizacja stołówki poziom - 1,kolacja poziom 0 już o wiele lepiej to wygląda acz kolwiek bez szału, dla dzieci jeśli chodzi o menu to oprócz frytek i ala nagetsow to nic nie bylo. Patrząc na te opinie to chyba goście byli w innym hotelu.
ZaletyOdległość do plazy
WadyJak na taki duży hotel to powodzenia życzę w sezonie podczas posiłków. Mały wybór jedzenia Jak dla mnie to 3*

Joanna
Klient Wakacje.pl
Styczeń 2023 ·

Para

Dodano: 27.01.2023
9.4
+2
Super hotel z pięknym widokiem. Bardzo dobre jedzenie . Obsługa wyśmienita.
ZaletyPołożenie, obsługa , wyżywienie.

Grażyna
Grudzień 2022 ·

Para

Dodano: 01.01.2023
6.2
Hotel naprawdę godny polecenia bardzo spokojna okolica jedzenie super pogoda w czasie naszego pobytu 22 grudnia do 1 stycznia codziennie było słoneczne były dwa były dni wietrzne więc trzeba mieć jakąś kurteczkę lub coś cieplejszego ale słońce było codziennie w zacisznym miejscu dzień w dzień było około 30 stopni. My mieliśmy pokój z balkonem na morze więc na balkonie do godziny 14:00 słońce można się opalać wtedy gwarantowane 28-30 stopni o jedzeniu o innych rzeczach nie będę pisać bo inni już się wypowiedzieli Jesteśmy już w drugim hotelu tej sieci Więc to samo za siebie mówi że obsługa jest naprawdę dobrym poziomie. Pokoje przestronne wygodnie umeblowane.

Rafał
Klient Wakacje.pl
Grudzień 2022 ·

Para

Dodano: 10.01.2023
8.6
Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, przy samej plaży piaszczystej. Blisko lidl, supermarkety, bary. Pokój bardzo ładny i czysty z widokiem na morze i basen.
ZaletyObsługa bardzo miła i pomocna, kelnerzy na wysokim poziomie. Śniadanie i Kolacje bardzo dobre, duży wybór jedzenia jak, słodkości i owoców. Duży i piękny Hotel, do dyspozycji sauna, silownia, basen wewnętrzny duży jak na Hotel.
WadyPrzepiękny duży basen zewnętrzny niestety woda zimna, cieplejsza była w morzu niż w basenie. Basen wewnętrzny krótko do dyspozycji gości bo tylko do 18.00 niestety.

Mapa

Pogoda

17°C
6°C
17°C
6

Przed podróżą

Cypr Północny:

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
Cypr Północny
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.Cypr Południowy:
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.
Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane.