Avala

Kod oferty: WAK648671
Kod oferty: WAK648671

Opis oferty

Region: Riwiera CzarnogórskaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK648671
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

10
SYLWIA
Pobyt - Sierpień 2021Rodzina z dziećmi
Mój pobyt w hotelu AVALA to ostatni tydzień sierpnia 2021 roku. Mieszkaliśmy w super willi nr 166 z cudownym widokiem na morze i starówkę w Budvie!!! To najpiękniejsze miejsce i hotel w jakim byłam! ZATOKA KOTORSKA CUDNA! CZARNOGÓRA PRZEPIĘKNA POLECAM!!!
ZaletyMój pobyt w hotelu AVALA to ostatni tydzień sierpnia 2021 roku. Mieszkaliśmy w super willi nr 166 z cudownym widokiem na morze i starówkę w Budvie!!! To najpiękniejsze miejsce i hotel w jakim byłam! ZATOKA KOTORSKA CUDNA! CZARNOGÓRA PRZEPIĘKNA POLECAM!!!
WadyBRAK!

10
Marianna vv
W mojej opinii jest to jeden z lepszych hoteli w basenie morza adriatyckiego. Świetne warunki do kwaterunku, nowocześnie, wspaniały design, spa. Załoga hotelowa była o dziwo uprzejma dobre jedzenie i wspaniały widok na stare miasto. Troszkę mała plaża. Blisko do wspomnianego starego miasta i portu. Nam w hotelu niczego nie brakowało i wam też nie powinno. Szczerze polecam.
7.1
Danthe
Pobyt - Czerwiec 2007Rodzina z dziećmi
Hotel pełen skrajności - z jednej strony fantastycznie położony basen, super lobby-bar, a z drugiej rozpadające się łóżko i kapiąca z sufitu woda przed recepcją. Ale obiekt jest w remoncie i gdy się zakończy pewnie te niedogodności znikną, choć jakość tego remontu (mimo bardzo wysokiej klasy materiałów) pozostawia wiele do życzenia. Przy rezerwacji warto zwrócić uwagę w jakiej części hotelu będzie oferowany pokój - nie polecam skrzydła bocznego ze względu na dużą ilość schodów i krętych korytarzy.
7.5
Ignacy Samul
Pobyt - Sierpień 2005Para

7.4
jacek
Pobyt - Kwiecień 2004Para

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
21°C
14°C
21°C
7

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularze nie są wymagane.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi zaświadczenie, które potwierdzi, że został w pełni zaszczepiony LUB został zaszczepiony pojedynczą dawką szczepionki covid-19
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi zaświadczenie, które potwierdzi, że dana osoba przeszła covid-19 (minęło nie mniej niż 14 dni i nie więcej niż 180 dni od pozytywnego testu PCR lub szybkiego testu antygenowego)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie, dzieci do 18 roku życia. Starsze osoby- PCR na 72h przed wjazdem lub antygenowy na 48h przed wjazdem. Należy posiadać zaświadczenie w języku angielskim. Nie dotyczy zaszczepionych i ozdrowieńców zgodnie z informacjami powyżej.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR na 72h przed wjazdem lub antygenowy na 48h przed wjazdem. Należy posiadać zaświadczenie w języku angielskim.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje;
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Czarnogóry Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ze względu na niejednoznaczne regulacje w kwestii dokumentów podróży wymaganych od nieletnich oraz niejednolitą praktykę straży granicznej, zaleca się, aby osoby nieletnie podróżujące do Czarnogóry posiadały paszport.
W Czarnogórze dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli czas pobytu nie przekracza 30 dni.
Szczepienia nie są wymagane.