Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Skicentrum

Kod oferty: WAK609032
Last minute
Kod oferty: WAK609032
1/7
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
pokój
pokój

Opis oferty

Region: Czeskie KarkonoszeOrganizator: Konsorcjum Biur PodróżyKod oferty: WAK609032

Położenie

3 hotel jest idealnym wyborem głównie dla osób, które lubią aktywny wypoczynek. Obiekt znajduje się w areale skoczni narciarskich, w pobliżu wyciągu krzesełkowego na Čertovu Horu.

Harrachov jest znany przede wszystkim jako miasto sportów zimowych. Na szczyt Čertovy Hory wożą narciarzy i snowboardzistów dwa krzesełkowe wyciągi. Dzięki nowemu systemowi sztucznego naśnieżania warunki są idealne przez 5miesięcy w ciągu roku.

W ciągu wiosny, lata i jesieni Harrachov jest znakomitym miejscem jeśli chodzi o aktywnie lub pasywnie spędzony czas. Dzięki swemu położeniu między Karkonoszami a Górami Izerskimi jest idealnym punktem wyjściowym w przypadku turystyki pieszej i rowerowej.

Pokój

Łącznie 24 pokoje.

Pokój dwuosobowy - De Lux z możliwością dostawki

Ok. 25m2 na parterze, wyposażony w centralne ogrzewanie, telewizję satelitarną, telefon, zestaw do kawy/herbaty, łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

Maksymalne obłożenie 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (do 18 lat)

Parking

Płatny 3 Euro/dzień.

Dostęp do internetu

Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu w całym hotelu.

Wyżywienie

Dwa posiłki.

Śniadanie w formie bufetu, kolacja w formie bufetu - wybór z codziennego menu + bufet sałatkowy.

Menu świąteczne - 26 Euro/os dorosła, 13 euro/ dziecko 6-12 lat, 8 Euro/ dziecko 3-5 lat

6-daniowe menu.

Menu sylwestrowe- 60 Euro/os dorosła, 30 euro/ dziecko 6-12 lat, 18 Euro/ dziecko 3-5 lat

Do dyspozycji gości

Lobby bar, tenis stołowy, narciarnia, (za opłatą) stół bilardowy, automaty do gier, fotel do masażu, centrum relaksu - whirlpool, sauna, masaże.

Karta Harrachov- bezpłatnie

Skipass w cenie- minimalny pobyt 4 noce

Dla dzieci - kącik gier, łóżeczko dla dziecka do 2 lat.

Zwierzęta - hotel akceptuje zwierzęta za dopłatą 10,50 Euro/ dzień.

Cena zawiera

5, 7, 11 lub 14 noclegów - w zależności od wybranej opcji, wyżywienie - 2 posiłki dziennie, ubezpieczenie Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG w wysokości 2 Zł/os, obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 2 zł/os

Cena nie zawiera

Podatku turystycznego, płatnego obligatoryjnie na miejscu dla osób od 18 do 70 roku życia (21 CZK),

Menu świątecznego - płatne obligatoryjnie na miejscu 26 EUR/os. dorosła, 8 EUR/ dziecko 3-5 lat, 13 EUR - dziecko 6-12 lat,

Menu sylwestrowego - płatne obligatoryjnie na miejscu 60 EUR/os. dorosła, 18 EUR dziecko 3-5 lat, 30 EUR dziecko 6-12 lat.

Uwagi

1. Dziecko do 2 lat - gratis, bez łóżka.

2. Hotel akceptuje zwierzęta. Dopłata 10,50 EUR/doba

3. Zniżki dla dzieci ważne przy rezerwacji minimum 2 os. pełnopłatnych.

4. Dziecko od 2 do 12 lat - 50% zniżki

5. Parking za opłatą 3 EUR/dzień.

6. Ski pakiet w cenie - karnet i przekąska na stoku

7. Karta Harrachov w cenie

8. W dniu 31.12 nie można się zakwaterować ani wykwaterować.

Warunki wjazdu i pobytu

COVID-19

Od 09.07.2021możliwe jest podróżowanie z Polski do Czech spełniając jeden z 3 warunków;

1. będąc po pełnej dawce szczepionki (od ostatniej dawki musi minąć 14 dni). Obowiązkowo należy posiadać Paszport Covid-owy

2. po odbyciu choroby (upłynęło nie więcej niż 180 dni)

3. po wykonaniu testu (antygenowy ważny 48h lub PCR ważny 72h - obowiązuje osoby powyżej 5 roku życia).

Przed przekroczeniem granicy podróżujący mają obowiązek wypełnienia formularza lokalizacyjnego - www.plf.uzis.cz/.

Z obowiązku testowania i wypełnienia formularza lokalizacyjnego zwolnione są m. in. dzieci do lat 6, osoby podróżujące do Czech z państw bezpośrednio sąsiadujących do 24h, osoby podróżujące tranzytem do 12h.

Niezależnie od celu podróży aby korzystać z infrastruktury hotelowej i restauracyjnej podróżujący z Polski muszą posiadać zaświadczenie o zaszczepieniu, przechorowaniu koronawirusa bądź negatywny wynik testu.

Informacje nt. powrotów do Polski z/przez Czechy aktualizuje Straż Graniczna www.strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny

Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest ważny, w dobrym stanie technicznym i pozwala na ustalenie tożsamości.

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza,że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut)

Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
06.12.2021

Wykwaterowanie

Poniedziałek
13.12.2021
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie dodane przez

8.0
Tadeusz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Listopad 2011Para
Generalnie OK.
8.4
Marek i Cecylia Klient Wakacje.pl
Jedzenie super Położenie tez.Niska cena.Dodatkowe gratisy od hotelu t.j sauna i bilety na wyciąg krzesełkowy oraz lancz po wcześniejszym zgłoszeniu zapotrzebowania.Trzy osoby siedem dni 1200.00 zł .Dwa posiłki i ten lancz.Jak komuś się to opłaca-nie wiem.

Mapa

Pogoda

4°C
-3°C
1

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz PLF należy wypełnić przed podróżą zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie, dzieci do 5 roku życia. Starsze dzieci- PCR na 72h przed wjazdem lub antygenowy na 48h przed wjazdem. Należy posiadać zaświadczenie w języku angielskim. Nie dotyczy zaszczepionych i ozdrowieńców zgodnie z informacjami powyżej.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR na 72h przed wjazdem lub antygenowy na 48h przed wjazdem. Należy przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: tak, dla osób niezaszczepionych i nie będących ozdrwieńcami 14 dniowa kwarantanna możliwa do skrócenia wykonując 5 dnia test na COVID-19.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Przewodnik

Opis obiektu

Harrachov to nie tylko centrum regionu ale przede wszystkim czeska stolica sportów zimowych. Wszystkie zbocza tutejszych gór połączone są dobrze skomunikowane przy pomocy sieci wyciągów. Daje to duży komfort i łatwość w dotarciu na stoki o każdym stopniu trudności. Stacja ta słynie jednak głownie dzięki znajdującej się tu jednej z największych na świecie skoczni narciarskiej. Dobre warunki do uprawiania narciarstwa panują tu przez okres około pięciu miesięcy. W przypadku ciepłej zimy stoki zabezpieczone są dodatkowo systemem sztucznego zaśnieżania.

Snowparki

Czeskie Karkonosze mają do zaoferowania wiele atrakcji - także dla entuzjastów freestyle'u. Funpark Harrachov położony blisko wyciągów narciarskich dostarcza wszystkim amatorom białego szaleństwa dużą porcję rozrywki i dobrej zabawy. Skocznie, poręcze, specjalna rampa w kształcie litery "U" to tylko niektóre z jego licznych atrakcji. Jedną z największych zalet snowparku jest dodatkowe naśnieżanie dzięki któremu sezon trwa tu znacznie dłużej.

Mapa tras

Kamery