Bardzo dobry27 opinii90% poleceń
8,5
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Babylon

Last minute
Kod oferty: WAK282788
obiekt, budynek główny, teren hotelu
teren hotelu
SPA
recepcja / lobby
recepcja / lobby
obiekt, budynek główny, teren hoteluteren hoteluSPArecepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójpokójpokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjateren hoteluteren hoteluSPASPAteren hoteluSPAzwiedzanie
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

07.03.2021 Niedziela

Wykwaterowanie

14.03.2021 Niedziela

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK282788Region: Góry IzerskieOrganizator: Karpatia

Miejscowość

Liberec

Covid info!

wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Opis obiektu

Komfortowy hotel przy największym w Czechach parku wodnym i kompleksie rozrywkowym

Do dyspozycji gości w cenie każdego pobytu

CENTRUM BABYLON - AQUAPARK (baseny i tobogany, unikalny adrenalinowy space-bowl dla odważnych, zjeżdżalnie, jacuzzi, wodotryski i gejzery, masaże wodne i podwodne, temperatura wody w basenach ok. 30°C, sauna sucha i parowa), codziennie 3D LASER SHOW, LUNAPARK, interaktywne muzeum - iQPARK, iQlandia, ADVENTURE GOLF, wi-fi, ZOO Liberec

Dodatkowo płatne wellness centrum

Sauna rzymska parowa, fińska, ziołowa, solna, jacuzzi, laconium, tepidarium, ścieżka Kneippa, studnia lodowa, tlenoterapia. KLUB AFRIKANA (sauny dla zamkniętych grup i gości o wysokich wymaganiach), masaże klasyczne i indyjskie (AYURWEDA), kąpiele borowinowe, jaskinie solne, kręgielnia, kawiarnie, restauracje, piwiarnia, parking, miasteczko zakupowe, kasyno "Las Vegas".

Zakwaterowanie

Pokoje 2, 3 os. z łazienkami, TV, mini barem, dostępem do internetu "FREE BABYLON" oraz przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Pokoje rodzinne 4 osobowe - z łóżkiem małżeńskim (lub 2 pojedynczymi) i łóżkiem piętrowym dla dzieci, lub 4 osobowe.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu.

Promocja rodzinna (nie dotyczy okresów świątecznych i sylwestrowego)

Dzieci do 12 lat GRATIS - zakwaterowanie (osobne miejsce do spania), śniadania, wstępy do AQUAPARKU, saunowego świata, iQlandii, iQparku, lunaparku, Adventure Golf, ZOO Liberec. Na 1 osobę pełnopłatną przypada 1 dziecko do 12 lat GRATIS. W przypadku zakwaterowania 1 osoby pełnopłatnej z 2 lub 3 dzieci - 1 dziecko do 12 lat GRATIS, kolejne dzieci cena ze zniżką - wg cennika.

Informacje dodatkowe

Pobyty min. 2 noce, w okresie świątecznym i sylwestrowym min. 3 noce. Obowiązkowa dopłata do wigilii - 175,-zł/os.dor., 90,-zł/dziecko 3-12 lat. Obowiązkowa dopłata do balu sylwestrowego 470,-zł/os.dor., 235,-zł/dziecko 3-12 lat. Obowiązkowa dopłata do Wielkanocy - 50,-zł/ os. Dopłata do obiadokolacji 75,-zł/os./dzień, 45,-zł/dziecko 3-12 lat. Możliwość przyjazdu z psem - 250,-Kc/doba. Łóżeczko dla dziecka - 250,-Kc/doba. Parking: 150,-

Dzieci do 3 lat bez świadczeń - GRATIS.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (KR) - 3% ceny imprezy.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od ryzyk związanych z amatorskim/rekreacyjnym uprawianiem sportów (np. jazda na rowerze, turystyka górska, aktywny wypoczynek, pływanie, jazda na nartach (SKI), jazda konna, itp.) - 5,-zł/os./dzień (ubezpieczenie dla dzieci - bez zniżek).

Opis miejscowości

Liberec

Miasto położone w północnych Czechach w kotlinie libereckiej pomiędzy górami Izerskimi i pogórzem Jested. Liberec bywa nazywany miastem pod Jestedem, którego wierzchołek, osiągający wysokość 1012m, zdobi nowoczesna wieża o oryginalnej konstrukcji. Atrakcją miasta jest Centrum BABYLON, ogród zoologiczny i botaniczny. Do Pragi ok. 100km, do Harrachova ok. 40km.

Zima

Pobliskie centra narciarskie to Jested i Bedrichov. 8,77km tras zjazdowych obsługiwanych przez 2 kolejki i 7 wyciągów o łącznej przepustowości 3960 os./h. Sztuczne naśnieżanie tras na odcinku 5,5km. Ośrodek narciarski Ještěd - kolejka kabinowa Hanychov - Ještěd, 2-osobowa kolejka krzesełkowa Hanychov - Černý vrch o długości 810m i przepustowości 1190 os./h, najdłuższy wyciąg Skalka o długości 1500m i przepustowości 450 os./h, 11 tras zjazdowych (7 czerwonych, 3 niebieskie i 1 czarna), skocznie narciarskie do skoków oraz kombinacji alpejskiej.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżni z Polski mogą wjechać na terytorium Czech jedynie w uzasadnionych przypadkach (np. leczenie, podróż służbowa). Przyjazd do Czech na okres powyżej 12 h wymaga: wypełnienia elektronicznego formularza lokalizacyjnego zobacz więcej i okazania negatywnego testu PCR wykonanego nie później niż do 72 h przed wjazdem lub antygenowego wykonanego nie później niż do 24h przed wjazdem, a następnie poddania się 5-dniowej kwarantannie i powtórzenia testu w Czechach. Wyjazdy w celach turystycznych nie są możliwe.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Opinie

Opinie dodane przez

5.1
karolina
Pobyt - Luty 2018Rodzina z dziećmi
Nigdzie nie pojawiła się opinia, o tym, że całe miejsce utrzymane jest w kulcie satanistycznym. Na każdym kroku malowidła i obrazy diabłów, pol-ludzi i pol- zwierząt, z kopytami zamiast nóg. Miejsce dla dzieci, a dekoracje rodem z piekła. Odradzam- dzieci po pobycie w hotelu miały koszmary w nocy. Popatrzcie na zdjęcia, trzeba zwracać uwagę na szczegóły.
ZaletyDużo atrakcji.
Wadyhotel cały zamknięty. brak możliwości wywietrzeniia pokoju. klimatyzacja bardzo średnia. Potwornie goroco w pokojach

10
Marcin Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2017Rodzina z dziećmi
Nie rozumiem innych dlaczego dają takie, a nie inne komentarze no ale mają prawo. Jedzenie bez zastrzeżeń widać jeśli jest do posiłku 4 rodzaje mięsa na obiad a na śniadanie jest pełny wachlarz to znaczy że mają .... 4 gwiazdki, a czy to jest ważne? czy jedziemy do hotelu ze względu tylko na gwiazdki. Powiem tak było super wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi - mnóstwo atrakcji.
5.8
MAREK Klient Wakacje.pl
Pobyt - Luty 2012Rodzina z dziećmi
Aquapark i wesołe miasteczko na miejscu , Małe pokoje, dawno nie remontowane
ZaletyAquapark i wesołe miasteczko na miejscu
WadyMałe pokoje, dawno nie remontowane

9.3
Beata Klient Wakacje.pl
Pobyt - Styczeń 2013Rodzina z dziećmi
Super hotel szczególnie dla rodzin z dziećmi, do centrum bardzo blisko, na stoki jeździ za darmo bus lub autokar. Byłam dwa razy i jeszcze się wybiorę.
ZaletyAquapark, lunapark, iqpark, dojazd z hotelu na stoki, tanie karnety ze zniżką hotelu
WadyPłaci się za parking

8.0
MIKES Klient Wakacje.pl
Pobyt - Luty 2010Para