Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Beethoven (Lazne Teplice)

Last minute
Kod oferty: WAK613901

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

28.09.2020 Poniedziałek

Wykwaterowanie

05.10.2020 Poniedziałek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK613901Region: Góry OrlickieOrganizator: Karpatia

Miejscowość

Lazne Teplice

Opis obiektu

Neobarokowy budynek, położony w otoczeniu parku uzdrowiskowego,

Do dyspozycji gości

Thermalium

Nowoczesny, termalny kompleks basenowy, świat saun, pełna baza zabiegowa, grota solna, fitness, sprzęt diagnostyczny do badań lekarskich, restauracja, dzienny bar, Internet wi-fi, winda.

Zakwaterowanie

Kilka budynków uzdrowiskowych połączonych ze sobą w jeden kompleks, ok. 320miejsc w pokojach 1, 2 os. z łazienkami, telefonem, lodówką i TV SAT. Za dopłatą możliwość rezerwacji pokoi typu COMFORT oraz apartamentów.

Wyżywienie

Śniadania

W cenie pobytu

Ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w Signal Iduna

Informacje dodatkowe

Pobyty hotelowe min. 2 noce.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (KR) - 3% ceny imprezy.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od ryzyk związanych z amatorskim/rekreacyjnym uprawianiem sportów (np. jazda na rowerze, turystyka górska, aktywny wypoczynek, pływanie, jazda na nartach (SKI), jazda konna, itp.) - 5,-zł/os./dzień (ubezpieczenie dla dzieci - bez zniżek).

Opis miejscowości

Lazne Teplice

Najstarsze uzdrowisko w centralnej Europie, a jednocześnie nowoczesne, położone w dolinie pomiędzy Górami Orlimi i górami środkowych Czech, blisko niemieckiej granicy. Największy rozwój uzdrowiska przypada na XVII w., kiedy powstały najbardziej znane budowle uzdrowiskowe. W XVIII w. Teplice zdobyły renomę nie tylko w Europie, ale również na całym świecie. W uzdrowisku leczone są choroby narządów ruchu (zwyrodnieniowe i pourazowe, stawów, mięśni), systemu krążenia, nerwowego, (leczy się tutaj również dzieci). Do zabiegów leczniczych wykorzystywane są wody termalne o ciepłocie 38 - 49°C - basen termalny 37-38°C, w Teplicach mieści się również centrum edukacyjne i kongresowe, a także miejskie AQUACENTRUM z wodami termalnymi (basen 25 x 12m, sauna, siłownia, solarium, jacuzzi, zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci), teatr, wiele klubów (np. jazzowy), dyskotek, kawiarni. Ok. 15km od Teplice znajdują się 2 pola golfowe oraz naturalne jezioro Barbora.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

Wizy

Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Szczepienia, służba zdrowia

Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 15 czerwca Czesi mogą swobodnie podróżować po krajach UE, a obywatele tych państw przybywać do Czech. W zależności od sytuacji epidemicznej w poszczególnych krajach może się to jednak łączyć z dodatkowymi restrykcjami. Wszyscy sąsiedzi Czech i większość krajów Europy Środkowej została uznana za bezpieczne rejony i ruch między nimi nie będzie w żaden sposób dodatkowo ograniczany.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00