Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plNartyCzechyKarkonoszeMiramare (Luhacovice)

Miramare (Luhacovice)

Kod oferty: WAK282790

Nasi klienci docenili

 • Blisko położone, dobrze skomunikowane i świetne przygotowane stoki.
 • Kilkadziesiąt wyciągów do dyspozycji narciarzy.
 • Wspaniałe trasy z widokiem na panoramę Śnieżki (1602 m n.p.m.)
 • Doskonałe możliwości do uprawiania nie tylko snowboardingu i narciarstwa zjazdowego, ale też biegowego.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  04.12.2020 Piątek

  Wykwaterowanie

  11.12.2020 Piątek

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK282790Region: KarkonoszeOrganizator: Karpatia

  Miejscowość

  Luhacovice Lazne

  Covid info!

  wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

  Opis obiektu

  • położony w pobliżu centrum uzdrowiskowego, składa się z 3 połączonych ze sobą budynków - wszystko pod jednym dachem (MIRAMARE I , MIRAMARE II, VILA HELENA) oraz 2 budynków obok służących tylko do zakwaterowania (VILA RITA, NASTA - budynki bez windy).

  Do dyspozycji gości

  Baza zabiegowa wykorzystująca 2 własne źródła wód mineralnych, Wellness Centrum: 2 baseny, sauna, solarium oraz salon kosmetyczny i fryzjerski, 2 restauracje (z możliwością wyżywienia dietetycznego), bar dzienny, dostęp do Internetu wi-fi - gratis.

  Zakwaterowanie

  W sumie ok. 200miejsc w pokojach 1 i 2 os. standard - z łazienkami, TV sat, telefonem (Miramare I, V. Rita, Nasta) oraz 1 i 2 os. superior (S) - dodatkowo z lodówką (za dopłatą, na zapytanie, Miramare II, V. Helena).

  Wyżywienie

  3 posiłki dziennie

  W cenie pobytu relaksacyjnego

  7 nocy, 3 posiłki dziennie, limit 2800,-czk/os./pobyt - na zabiegi lecznicze i wizytę lekarską, wolny wstęp na basen oraz do infrasauny. Pobyt zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem.

  Informacje dodatkowe

  Zamykany parking - 50,-czk/noc - pobyty pow. 6 nocy lub 100,-czk/noc - pobyty do 6 nocy, winda. Taksa klimatyczna dodatkowo płatna ok. 15,-czk/os./dzień. Dopłata do pokoju z balkonem.

  Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (KR) - 3% ceny imprezy.

  Możliwość wykupienia ubezpieczenia od ryzyk związanych z amatorskim/rekreacyjnym uprawianiem sportów (np. jazda na rowerze, turystyka górska, aktywny wypoczynek, pływanie, jazda na nartach (SKI), jazda konna, itp.) - 5,-zł/os./dzień (ubezpieczenie dla dzieci - bez zniżek).

  Opis miejscowości

  Luhacovice Lazne

  Czwarte co do wielkości uzdrowisko w Czechach, uważane za jedno z najpiękniejszych (zgłoszone do wpisania na listę UNESCO), położone w południowo-wschodniej części kraju, słynące z wód mineralnych (14 źródeł w tym jedno z wodą siarkową) używanych do celów leczniczych, m.in. kuracje pitne, inhalacje, zabiegi balneologiczne. Leczy się tutaj przede wszystkim choroby górnych i dolnych dróg oddechowych, przewodu pokarmowego, narządów ruchu, cukrzycę. Miejscowość polecana jest również turystom i wczasowiczom. Wiele terenów spacerowych (rozległy park zdrojowy), liczne zabytki architektury (m.in. barokowy zamek, stare miasto, kolumnada), teatr, kawiarnie, wiele piwnic winiarskich, w które obfituje rejon południowych Moraw oraz wiele innych możliwości spędzenia wolnego czasu czyni to miejsce atrakcyjnym dla wypoczynku (trasy turystyczne i piękna przyroda Białych Karpat, w sezonie letnim Luhacovicke jezioro, a w zimie wyciągi i trasy narciarskie)

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  4°C
  Temperatura w nocy
  -3°C
  Liczba godzin słonecznych
  1

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Przed podróżą

  Paszporty

  Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

  Wizy

  Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 15 czerwca Czesi mogą swobodnie podróżować po krajach UE, a obywatele tych państw przybywać do Czech. W zależności od sytuacji epidemicznej w poszczególnych krajach może się to jednak łączyć z dodatkowymi restrykcjami. Wszyscy sąsiedzi Czech i większość krajów Europy Środkowej została uznana za bezpieczne rejony i ruch między nimi nie będzie w żaden sposób dodatkowo ograniczany.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00