Dobry2 opinie
5,8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Esprit (Spindleruv Mlyn)

Last minute
Kod oferty: WAK605368
obiekt
obiekt
restauracja
pokój
sauna
obiektobiektrestauracjapokójsauna

Nasi klienci docenili

 • Popularne centrum sportów zimowych o międzynarodowym charakterze.
 • Wiele restauracji, barów i dyskotek zapewnia atrakcje na każdy wieczór.
 • 4 km tor saneczkowy, tor łyżwiarski oraz dla najodważniejszych - loty paralotnią.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  03.10.2020 Sobota

  Wykwaterowanie

  10.10.2020 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK605368Region: KarkonoszeOrganizator: Nekera

  Kraj

  Czechy

  Położenie

  Spokojne, w dzielnicy Svatý Petr. Do centrum Szpindlerowego Młyna ok. 3,5km.

  Wyposażenie

  Kompleks hotelowy złożony z budynku głównego i 2 budynków bocznych (oddalonych o ok. 50m), oferujący 67 pokoi. W budynku głównym: recepcja, sejfy, restauracja, steak-bar, bar, kawiarnia. Na zewnątrz znaduje sie niewielki basen. Pokoje znajdują się tylko w budynkach bocznych.

  Dostęp do internetu

  WiFi w budynku głównym w restauracji i barze gratis.

  Zakwaterowanie

  Pokoje dwuosobowe (DBL): w budynkach bocznych, wyposażone w TV-sat, telefon, łazienkę z prysznicem, WC. Pokoje dwuosobowe (DBLK): przestronniejsze, z możliwością 1-2 dostawek. Pokoje rodzinne (FAM34): dwa pokoje dwuosobowe z drzwiami łączącymi. Dla 2 os. dorosłych i 2 dzieci. Maksymalne obłożenie w pokojach nie może być przekroczone o infanta. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat w cenie, wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

  Sport i wellness

  Siłownia i tenis stołowy. Przy pobytach powyżej 5 dób: whirlpool i sauna gratis. Za opłatą: bilard, piłkarzyki, rzutki, wynajem rowerów i rolek.

  Dzieci

  Niewielki brodzik w ogrodzie przy budynku głównym, plac zabaw.

  Wyżywienie

  Ze śniadaniem lub z dwoma posiłkami: śniadanie w formie bufetu. Kolacja w formie 3-daniowego menu.

  Parking

  Gratis (niestrzeżony)

  Zwierzę domowe

  5 EUR os./dzień, wymagane wcześniejsze zgloszenie

  Pokoje dwuosobowe (dbl)

  W budynkach bocznych, wyposażone w TV-sat, telefon, łazienkę z prysznicem, WC. Pokoje dwuosobowe (DBLK): przestronniejsze, z możliwością 1-2 dostawek. Pokoje rodzinne (FAM34): dwa pokoje dwuosobowe z drzwiami łączącymi. Dla 2 os. dorosłych i 2 dzieci. Maksymalne obłożenie w pokojach nie może być przekroczone o infanta. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat w cenie, wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

  • zakwaterowanie

  • śniadania lub dwa posiłki (zgodnie z rezerwacją)

  • ubezpieczenie

  • parking (niestrzeżony)

  - zwierzę domowe

  5 EUR os./dzień, wymagane wcześniejsze zgloszenie

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Październik

  Zobacz cały rok
  Temperatura w dzień
  14°C
  Temperatura w nocy
  5°C
  Liczba godzin słonecznych
  4

  Przewodnik

  Opis Obiektu

  Skipassy

  Skipas All Season Spindl + Tatry obowiązuje w Szpindlerowym Młynie oraz w ośrodkach TMR (Tatrzańska Łomnica oraz Jezioro Szczyrbskie).

  W ramach karnetu dzieci, które nie ukończyły 6 lat mogą bezpłatnie korzystać z wyciagów i tras narciarskich (pod warunkiem, że dziecku towarzyszy osoba dorosła z wykupionym karnetem). Wyżej wskazane ceny dla dzieci dotyczą dzieci w wieku 6-11 lat. Młodzież w wieku 12-17 lat oraz seniorzy w wieku 60+ zapłacą za karnet w sezonie niskim ok. 113 Euro i 132 Euro w sezonie wysokim. Wszyscy zobowiązani są do przedstawienia dokumentu tożsamości lub legitymacji szkolnej.
  Przy kasach Svaty Petr, Hromovka, Medvedin, Horní Misecky, Labska klienci mogą realizować zakup skipassów przy pomocy kart płatniczych: Eurocard/MasterCard a Maestro, VISA a VISA Electron i American Express. Kaucja za chip card to koszt ok. 2 Euro.

  Podane ceny skipassów są uśrednione i zostały ustalone w oparciu o informacje pochodzące bezpośrednio od ośrodków narciarskich. Ceny karnetów mogą ulec zmienianie w trakcie sezonu.

  Ceny skipassów

  Dni
  Wysoki sezon
  Niski sezon
  6
  Dorośli 165
  Dzieci 116
  Dorośli 142
  Dzieci 99

  Mapa tras

  Kamery

  Opinie

  Opinie dodane przez

  3.8
  Jarosław Felczykowski Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Rodzina z dziećmi
  Brud, wszystko się lepiło od brudu. W pokojach nieposprzątane, warstwa kurzu pod łóżkami, od dawna nie odnawiane ściany. Jedzenie wydzielane skąpo, ale może to i lepiej, bo było raczej niesmaczne. Wystrój z lat 70-tych. Niegrzeczna, wręcz arogancka obsługa. W liścikach rozłożonych któregoś ranka na stołach, kierownik obiektu porównał nas, gości do bydła. Powodem były zabrudzone po posiłku obrusy, których obsługa nie zmieniała. Jesteśmy w posiadaniu egzemplarza tego ?liściku? i z chęcią go udostępnimy. W efekcie wyjechaliśmy dzień wcześniej. Z prawdziwą ulgą. To nie opinia, to fakty.
  ZaletyPołożenie.
  WadyBrud, wszystko się lepiło od brudu. W pokojach nieposprzątane, warstwa kurzu pod łóżkami, od dawna nie odnawiane ściany. Jedzenie wydzielane skąpo, ale może to i lepiej, bo było raczej niesmaczne. Wystrój z lat 70-tych. Niegrzeczna, wręcz arogancka obsługa. W liścikach rozłożonych któregoś ranka na stołach, kierownik obiektu porównał nas, gości do bydła. Powodem były zabrudzone po posiłku obrusy, których obsługa nie zmieniała. Jesteśmy w posiadaniu egzemplarza tego ?liściku? i z chęcią go udostępnimy. W efekcie wyjechaliśmy dzień wcześniej. Z prawdziwą ulgą.

  7.7
  Karolina
  Pobyt - Sierpień 2016Para
  W tym hotelu spędzaliśmy minimum czasu , ponieważ okolica jest piękna .Szlaki rowerowe i piesze godne polecenia .Aquapark -jeden basen ,3 zjeżdżalnie i jacuzzi oraz rwąca rzeka.Warto pojechać do Pragi , zobaczyć Dolomitowe jaskinie oraz pojechać na Teplickie skały .
  Zalety-śniadanie w formie bufetu szwedzkiego -obiad do wyboru z listy -ładna okolica
  Wady-wnętrze pokoju powinno być bardziej bogatsze i zawierać internet -telewizja w języku polskim , a nie 3 kanały w tym jeden czeski , drugi niemiecki , a trzeci kaszka

  Przed podróżą

  Paszporty

  Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

  Wizy

  Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 15 czerwca Czesi mogą swobodnie podróżować po krajach UE, a obywatele tych państw przybywać do Czech. W zależności od sytuacji epidemicznej w poszczególnych krajach może się to jednak łączyć z dodatkowymi restrykcjami. Wszyscy sąsiedzi Czech i większość krajów Europy Środkowej została uznana za bezpieczne rejony i ruch między nimi nie będzie w żaden sposób dodatkowo ograniczany.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00