Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Chevron

Kod oferty: WAK602852
Last minute
Kod oferty: WAK602852
budynek głównyteren hotelupokójpokójpokójpokójpokójpokójłazienkałazienkarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjazwiedzanie
budynek główny
teren hotelu
pokój
pokój
pokój
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Promocja

Nekera - LATO 2022NOWOŚĆ: promocja na LATO 2022! Oferta z rabatem aż do 70% (wliczony w cenę) - liczba miejsc z maksymalnymi rabatami jest ograniczona.

Opis oferty

Region: Kraj ŚrodkowoczeskiOrganizator: NekeraKod oferty: WAK602852

Kraj

Czechy

Opis

Chevron Hotel to czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w czeskiej Pradze, oddalony o ok 2km od katedry św. Wita. Położenie pośród klimatycznych uliczek i bliska odległość do centrum miasta, pozwala zarówno na relaks jak i łatwe dotarcie do większości atrakcji turystycznych. Do dyspozycji Gości obiekt oddał przestronne, klimatyzowane pokoje.

Wszystkie wnętrza utrzymane są w jasnej kolorystyce i urządzone w nowoczesnym stylu. Z okien rozpościera się widok na park lub miasto, a w wyposażeniu zadbano o telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Każdy pokój dysponuje też prywatną łazienką z kabiną prysznicową lub wanną, suszarką do włosów i ręcznikami.

Hotel dysponuje dodatkowo bazą gastronomiczną, gdzie Goście mają zapewnione codzienne, pożywne śniadania.

Lokalizacja

Chevron Hotel położony jest w zachodniej części Czech w Pradze, nad Wełtawą.

Dojazdu samochodem

Jadąc od południa należy podążać ul. Strakonicka i dalej Horejsi nabr., aż do Janockovo nabr. Następnie należy skręcić w lewo w Botanice, po czym w prawo w Elisky Peskove. Hotel znajduje się przy ul. Holeckova, po lewej stronie.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Pragi można dojechać np. Flixbusem. Przystanek oddalony jest ok. 3,5km od hotelu.

Atrakcje

Praga to jedna z najpiękniejszych stolic Europy, co każdego roku nie umyka uwadze rzeszom turystów z całego świata. Zachwycająca architektura, liczne muzea i zabytki, a także bogata oferta kulturalna, rozrywkowa i kulinarna, potrafi zachwycić każdego.

Warto zobaczyć:

• Most Karola - jedna z głównych atrakcji Pragi. Gotycki, zabytkowy most z poustawianymi figurami świętych na tle panoramy miasta, dosłownie zapiera dech w piersiach.

• Stare Miasto - zabytkowa zabudowa została wpisana na listę UNESCO. Jednym z ciekawszych punktów jest rynek z gotyckim ratuszem z zegarem astronomicznym oraz pomnik Jana Husa.

• Kościół Tyński - charakterystyczna, gotycka budowla, świetnie widoczna z centrum miasta dzięki dwóm, monumentalnym wieżom. W świątyni znajduje się grobowiec słynnego astronoma Tycho Brahe.

• Dawny Klasztor Agnieszki Czeskiej - oddział Galerii Narodowej z eksponatami sztuki średniowiecznej.

Pokój 2-os. standard

Klimatyzowany pokój z prywatną łazienką z prysznicem, suszarką do włosów i ręcznikami. W wyposażeniu: TV, WiFi, sejf, lodówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P2S-B, 10345)

Oferta zawiera

• Codzienne śniadania serwowane w Red & Blue Design Hotel 50m od Hotelu Chevron (w godz. 7:30-10:30)

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

Oferta nie zawiera

• Opłata miejscowa 1 eur/os./doba

• Pozostałe usługi hotelu

Pokój 3-os. standard

Klimatyzowany pokój z prywatną łazienką z prysznicem, suszarką do włosów i ręcznikami. W wyposażeniu: TV, WiFi, sejf, lodówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P3S-B, 10345)

Oferta zawiera

• Codzienne śniadania serwowane w Red & Blue Design Hotel 50m od Hotelu Chevron (w godz. 7:30-10:30)

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

Oferta nie zawiera

• Opłata miejscowa 1 eur/os./doba

• Pozostałe usługi hotelu

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Czwartek
30.09.2021

Wykwaterowanie

Czwartek
07.10.2021

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżni z Polski mogą wjechać na terytorium. Przyjazd do Czech na okres powyżej 12 h wymaga: wypełnienia elektronicznego formularza lokalizacyjnego zobacz więcej i okazania negatywnego testu PCR wykonanego nie później niż do 72 h przed wjazdem lub antygenowego wykonanego nie później niż do 48h przed wjazdem.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- ozdrowieńcy (osoby, które przechorowały COVID-19, nie mają oznak zachorowania i posiadają przetłumaczone zaświadczenie od lekarza, o ile nie upłynęło więcej niż 90 dni od pierwszego pozytywnego testu PCR).
- osoby zaszczepione na terytorium: Czech, Słowacji, Polski, Niemiec, Węgier lub Słowenii co najmniej pierwszą dawką, posiadające certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID w tym kraju, o ile od przyjęcia pierwszej dawki szczepionki upłynęło co najmniej 22 dni.
- dzieci poniżej 5 roku życia.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).