Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Wakacje.plWczasyCzechyKraj ŚrodkowoczeskiPragaCorinthia (ex. Corinthia Towers)

Corinthia (ex. Corinthia Towers)

Last minute
Kod oferty: WAK606696
obiekt, budynek głównybasenpokójpokójłazienkarestauracjarestauracjarecepcja / lobby, teren hotelurestauracjarecepcja / lobby
obiekt, budynek główny
basen
pokój
pokój
łazienka

Opis oferty

Region: Kraj ŚrodkowoczeskiOrganizator: NekeraKod oferty: WAK606696

Kraj

Czechy

Położenie

Ok. 2,8km. os Rynku Staromiejskiego ze słynnym praskim zegarem astronomicznym, ok. 3km. od Mostu Karola oraz 3,8 od od Zamku na Hradczanach. Stacja metra Vysehrad w pobliżu hotelu (ok. 100m.).

Wyposażenie

Hotel oferuje 539 pokoi w 26-piętrowym budynku. Do dyspozycji Gości: hol pwoitalny z recepcją, miejsca do wypoczynku, sejfy, windy, 3 restauracje (główna - Let' s Eat, orientalna - Rickshaw, grillowa - The Grill), lobby bar Lounge 62, cocktail bar, Executive Lounge, kasyno, sklepy z pamiątkami, butiki, jubiler, 24 sale konferencyjne, mogące pomieścić 1500 osób. Hotel przystosowany do obsługi Gości niepełnosprawnych.

Dostęp do internetu

Wi-Fi ne trerenie hotelu i w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje Superior: ok. 23m2; klimatyzacja, TV-sat. (ekran LCD), telefon, minibar, zestaw do parzenia kawy / herbaty, sejf, wanna lub prysznic, WC, suszarka. Pokoje Deluxe: ok. 23m2; dodatkowo bezpłatny wstęp do Business Lounge (całodzienne przekąski i napoje) oraz bezpłatny wstęp do Apollo Day Spa (z wyjątkiem zabiegów i masaży). Pokoje Executive: ok. 23m2; dodatkowo bezpłatny wstęp do Executive Lounge (śniadania oraz całodzienne przekąski i napoje) oraz bezpłatny wstęp do Apollo Day Spa (z wyjątkiem zabiegów i masaży). Suite Deluxe: ok. 49m2: dodatkowo bezpłatny wstęp do Executive Lounge (śniadania oraz całodzienne przekąski i napoje) oraz bezpłatny wstęp do Apollo Day Spa (z wyjątkiem zabiegów i masaży).

Wellness

Apollo Day Spa, zlokalizowane na 26 piętrze hotelu. Za opłątą: ogrzewany kryty basen, sauna, łaźnia parowa, solarium, w pełni wyposażona siłownia, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, fryzjer oraz masaże. Wstęp do Spa dla Gości powyżej 18 lat.

Wyżywienie

Ze śniadaniem: śniadanie w formie bufetu

Kategoria nekera

5 gwiazdek, kategoria lokalna: 5 gwiazdek.

Parking

Miejsca parkingowe i garaż podziemny za opłatą.

Zwierzęta domowe

Hotel nie akceptuje zwierząt domowych.

Ważne informacje

Przyjazd do hotelu od godz. 14:00, wyjazd do godz. 12:00.

Podatek miejski

Ok. 21 CZK os./dzień, płatny na miejscu w hotelu.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Piątek
14.05.2021

Wykwaterowanie

Piątek
21.05.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżni z Polski mogą wjechać na terytorium Czech jedynie w uzasadnionych przypadkach (np. leczenie, podróż służbowa). Przyjazd do Czech na okres powyżej 12 h wymaga: wypełnienia elektronicznego formularza lokalizacyjnego zobacz więcej i okazania negatywnego testu PCR wykonanego nie później niż do 72 h przed wjazdem lub antygenowego wykonanego nie później niż do 24h przed wjazdem, a następnie poddania się 5-dniowej kwarantannie i powtórzenia testu w Czechach. Wyjazdy w celach turystycznych nie są możliwe.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).