Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Taurus (Prague)

Last minute
Kod oferty: WAK593741
pokój
pokój
pokój
pokój
pokój
pokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójłazienkarecepcja / lobbyrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjateren hotelu

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

04.12.2020 Piątek

Wykwaterowanie

11.12.2020 Piątek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK593741Region: Kraj ŚrodkowoczeskiOrganizator: Karpatia

Miejscowość

Praga

Covid info!

wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Opis obiektu

• położony ok 1km od historycznego centrum miasta (Praga 2), dojazd metro linia A - przystanek ‘Jiriho z Podebrad', kilka minut pieszo od Placu Vaclava, Muzeum Narodowego. W najbliższej okolicy Nowy Cmentarz Żydowski, centrum handlowe Flora.

Do dyspozycji gości

Przechowalnia bagażu, Wi-Fi w całym hotelu, wymiana walut na recepcji, hotelowy transport, winda, usługi biurowe, parking.

Zakwaterowanie

Pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe, komfortowo urządzone, z łazienkami, TV SAT LCD, minibarem, sejfem, suszarka do włosów, zestawem kosmetyków hotelowych, zestawem do przygotowania kawy lub herbaty. Wszystkie pokoje dla niepalących. W pokojach nie ma możliwości dostawek. Tańsze pokoje Economy, na poddaszu, ze skosami (na zapytanie).

Wyżywienie

Śniadania - ciepły i zimny bufet w godz. 7.00-10.00.

Informacje dodatkowe

Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Dzieci do 2 lat bez świadczeń - GRATIS. Dzieci 2-12 lat zniżka przy min. 2 pełnopłatnych osobach w pokoju. Możliwość zabrania psa - bez opłat. Parking na hotelowym dziedzińcu, zamykany lub parking przed Hotelem - płatny 300,-Kc/noc - konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsca. Parkowanie przy ulicy wg taryfy miejskiej. Pobyty min. 2 noce, w okresie świąt i długich weekendów min. 3 noce.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (KR) - 3% ceny imprezy.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od ryzyk związanych z amatorskim/rekreacyjnym uprawianiem sportów (np. jazda na rowerze, turystyka górska, aktywny wypoczynek, pływanie, jazda na nartach (SKI), jazda konna, itp.) - 5,-zł/os./dzień (ubezpieczenie dla dzieci - bez zniżek).

Opis miejscowości

Praga

Stolica Czech, siedziba władz czeskich, miasto będące ważnym węzłem komunikacyjnym Europy (port śródlądowy na Veltavie, lotniczy port międzynarodowy), ważny ośrodek przemysłowy oraz kulturalno-oświatowy w Europie. Praga słynie z zabytków takich jak - zamek na Hradczanach z katedrą Św. Vita., Złota Uliczka, praska Loreta, Mala Strana - dzielnica bogatych kupców niemieckich, Josefov - zabytkowa dzielnica żydowska, Rynek Starego Miasta z Ratuszem (zegar astronomiczny), Uniwersytet Karola, Wieża Prochowa, Pl. Wacława - będący centralnym punktem miasta.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

Wizy

Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Szczepienia, służba zdrowia

Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 9 listopada br., podróżni z Polski nie będą mogli wjechać na terytorium Czech w celach turystycznych. System oznakowania państw europejskich pod kątem bezpieczeństwa podróżowania tzw. Semafor umieścił Polskę na liście krajów wysokiego ryzyka zachorowania

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00