Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Vienna House Diplomat Prague

Kod oferty: WAK609950
Last minute
Kod oferty: WAK609950
obiekt, budynek głównyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójpokójpokójrestauracjarestauracjalobby barsauna
obiekt, budynek główny
recepcja / lobby
recepcja / lobby
recepcja / lobby
pokój
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Promocja

Nekera - LATO 2022NOWOŚĆ: promocja na LATO 2022! Oferta z rabatem aż do 70% (wliczony w cenę) - liczba miejsc z maksymalnymi rabatami jest ograniczona.

Opis oferty

Region: Kraj ŚrodkowoczeskiOrganizator: NekeraKod oferty: WAK609950

Kraj

Czechy

Położenie

Hotel Vienna House Diplomat Prague położony jest zaledwie kilka kroków od stacji metra Dejvicka i 5minut od centrum Pragi. Zamek na Hradczanach oddalony jest od niego o około 600metrów. Przy głównym wejściu do hotelu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz przystanek autobusu kursującego na lotnisko.

Wyposażenie

Hotel oferuje 398 pokoi. Do dyspozycji Gości: hol powitalny, recepcja, przestronne lobby z miejscami do wypoczynku i TV, winda, restauracja główna Bull & Bonito, restauracja japońska Katsura, restauracja Loreta, lobby bar, przechowalni abagażu, sklepy, 22 sale konferencyjne.

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe: ok. 23m2; klimatyzacja, TV-sat., telefon, sejf, minibar (za opłatą), wanna lub prysznic, WC, suszarka. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis.

Sport i wellness

Siłownia. Za opłatą: strefa Spa i Wellness (na najwyższym piętrze hotelu): sauna, whirlpool, masaże.

Wyżywienie

Ze śniadaniem: śniadanie w formie bufetu.

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Parking

Miejsca parkingowe i garaż za opłątą ok. 28 EUR / dzień.

Zwierzęta domowe

Za opłatą.

Ważne informacje

Przyjazd do hotelu od godz. 14:00, wyjazd do godz. 12:00.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), A3 (Aegean), LO (Lot).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Środa
29.09.2021

Wykwaterowanie

Piątek
01.10.2021

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

superior
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy + dostawka

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżni z Polski mogą wjechać na terytorium. Przyjazd do Czech na okres powyżej 12 h wymaga: wypełnienia elektronicznego formularza lokalizacyjnego zobacz więcej i okazania negatywnego testu PCR wykonanego nie później niż do 72 h przed wjazdem lub antygenowego wykonanego nie później niż do 48h przed wjazdem.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- ozdrowieńcy (osoby, które przechorowały COVID-19, nie mają oznak zachorowania i posiadają przetłumaczone zaświadczenie od lekarza, o ile nie upłynęło więcej niż 90 dni od pierwszego pozytywnego testu PCR).
- osoby zaszczepione na terytorium: Czech, Słowacji, Polski, Niemiec, Węgier lub Słowenii co najmniej pierwszą dawką, posiadające certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID w tym kraju, o ile od przyjęcia pierwszej dawki szczepionki upłynęło co najmniej 22 dni.
- dzieci poniżej 5 roku życia.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).