Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plNartyCzechyMorawyHotel Wellness Hotel Frymburk

Wellness Frymburk

Last minute
Kod oferty: WAK653215
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen, zjeżdżalnia
basen, zjeżdżalnia
basen, zjeżdżalnia
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS

Nekera - LATO 2021

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS
Oferta promocyjna z rabatem do 40% (wliczony w cenę). Dodatkowo Gwarancja niezmienności ceny GRATIS (w przypadku ewentualnej zmiany ceny z powodu np. wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu cena nie ulegnie zmianie).
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

01.05.2021 Sobota

Wykwaterowanie

08.05.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK653215Region: MorawyOrganizator: Nekera

Kraj

Czechy

Położenie

Spokojnie, bezpośrednio nad jeziorem, do centrum miejscowości Frymburk ok. 400m.

Wyposażenie

Recepcja, hol z lobby, sala śniadaniowa, restauracja, bar, piwniczka z winami.

Dostęp do internetu

WiFi gratis w lobby.

Wyżywienie

Ze śniadaniami lub z dwoma posiłkami, w formie bufetu.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe standard (ok. 15m2): wanna lub prysznic, WC, suszarka, telefon, TV Sat, WiFi, ogrzewanie. Pokoje rodzinne (ok. 50m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe standard, pomieszczenie mieszkalne.

Sport

Siłownia, za opłatą: squash, tenis stołowy, bilard.

Wellness

Kryty basen, łaźnia parowa, kabina podczerwieni, sauna, sauna fińska, bio sauna, pokój relaksacyjny. Za opłatą: masaże, solarium, centrum urody.

Nekeraplus

Codziennie wstęp na 90minut do Aquaparku i saun. 15% zniżki na wypożyczenie nart (zimą) i rowerów (latem), 20% zniżki na wstęp do groty solnej, 10% zniżki na zabiegi odnowy biologicznej.

Dzieci

Plac zabaw.

Parkowanie

W cenie.

Zwierzę domowe

Hotel nie akceptuje zwierząt.

Opłata klimatyczna

Ok. 0,90 EUR/dzień.

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Przyjazd od godz. 15:00, wyjazd do godz. 11:00

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Mocne strony

• nad jeziorem

• aquapark

• bogata oferta wellness

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżni z Polski mogą wjechać na terytorium Czech jedynie w uzasadnionych przypadkach (np. leczenie, podróż służbowa). Przyjazd do Czech na okres powyżej 12 h wymaga: wypełnienia elektronicznego formularza lokalizacyjnego zobacz więcej i okazania negatywnego testu PCR wykonanego nie później niż do 72 h przed wjazdem lub antygenowego wykonanego nie później niż do 24h przed wjazdem, a następnie poddania się 5-dniowej kwarantannie i powtórzenia testu w Czechach. Wyjazdy w celach turystycznych nie są możliwe.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review