Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Wellness Diana (Velke Losiny)

Last minute
Kod oferty: WAK27572
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu
restauracja
teren hoteluteren hoteluteren hotelurestauracjarestauracjarozrywkajacuzzisaunasport i rekreacjaSPAobiektobiekt

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

07.08.2020 Piątek

Wykwaterowanie

14.08.2020 Piątek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK27572Region: MorawyOrganizator: Karpatia

Miejscowość

Velke Losiny

Opis obiektu

Położony w spokojnym otoczeniu, na skraju lasu pod miejscowością Velke Losiny, z Hotelu rozciąga się widok na Jeseniky, a także na hodowlę danieli. Do centrum uzdrowiska spacerem ok 1,5km (drogą przez las oraz park uzdrowiskowy). Możliwy także transfer hotelowym transportem.

Do dyspozycji gości

Restauracja z wyśmienitą kuchnią, basen, jacuzzi, siłownia, kort do squasha, tenis stołowy, sauna, możliwość masaży, kąpieli perełkowych, aromatycznych,

Zabiegów relaksacyjnych, kawiarnia z parkietem tanecznym, dostęp do internetu Wi-Fi lub stanowisko komputerowe. Hotel otrzymał certyfikat akcji HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE.

Zakwaterowanie

Ok. 140miejsc w pokojach 1 i 2 os. z łazienkami, TV sat, lodówką, dostępem od internetu Wi-Fi, 15 apartamentów 2-4 os.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie - śniadania w formie bufetu, obiadokolacje - wybór z 3 rodzajów menu.

W cenie pobytu

Wolny wstęp na hotelowy basen, do jacuzzi i fitness centrum, sauny, tenis stołowy, dostęp do internetu Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych, 50% zniżki na wstępy do termalnego aquaparku oraz basenu termalnego w H. Eliska, wypożyczenie szlafroków dla os. dorosłych, parking przy hotelu.

Informacje dodatkowe

Dzieci do 5 lat bez świadczeń - gratis. Zniżki dla dzieci i os. dorosłych na dostawce tylko w apartamentach, pobyt bez zabiegów. Taksa klimatyczna płatna na miejscu przy zakwaterowaniu - ok. 20,-czk/os./dzień. Wyżywienie: śniadania w formie bufetu, obiadokolacje - wybór z 3menu. Możliwość przyjazdu z psem - opłata 300 Czk/doba - konieczne wcześniejsze uzgodnienie. Pobyty min. 2 noce.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (KR) - 3% ceny imprezy.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od ryzyk związanych z amatorskim/rekreacyjnym uprawianiem sportów (np. jazda na rowerze, turystyka górska, aktywny wypoczynek, pływanie, jazda na nartach (SKI), jazda konna, itp.) - 5,-zł/os./dzień (ubezpieczenie dla dzieci - bez zniżek).

Velke losiny - mała miejscowość należąca do najstarszych uzdrowisk morawskich, której główną atrakcją są baseny z wodą termalną (siarczaną, ze źródła zerotin) o temperaturze 36,2°c - kryty basen oraz letnie, odkryte kąpielisko (otwarte od początku maja do końca września). uzdrowisko specjalizuje się w leczeniu chorób neurologicznych i układu oddechowego oraz układu ruchu (artretyzm, reumatyzm, stawy, stany pooperacyjne i pourazowe). leczy się tutaj również dzieci - programy lecznicze obejmują już najmniejsze dzieci od 1 roku życia do 18 lat. do atrakcji miejscowości należy również renesansowy zamek otoczony pięknym parkiem - udostępniany do zwiedzania oraz manufaktura papiernicza - muzeum ręcznego wyrobu papieru, elektrownia wodna, liczne szlaki turystyczne i rowerowe, możliwość jazdy konnej oraz wędkowania, korty tenisowe. zima - tereny narciarskie - ok. 7-10km 2 centra narciarskie

Oaza, Kares i ok. 25-30km w okolicach Jesenika: (SKI Centrum Miroslav - Lipova Lazne), Ramzova, Petríkov, Ostruzna, Cervenohorske sedlo, Praded).

Na terenie parku uzdrowiskowego znajduje się PARK THERME VELKE LOSINY, całoroczny, kryty kompleks z 5 basenami termalnymi i atrakcjami wodnymi, zjeżdżalnią, brodzikiem dla dzieci, jacuzzi, saunami, restauracją oraz część odkryta z 4 basenami termalnymi, zjeżdżalnią.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

Wizy

Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Szczepienia, służba zdrowia

Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać do Czech.
- Nie dotyczy to obywateli Czech.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających czeskie zezwolenie na pobyt na pobyt dłuższy niż 90 dni lub na pobyt stały.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających czeską wizę długoterminową (z wyłączeniem naklejek wizowych z komentarzem krajowym D / VR / XX).
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego wydaną przez Czechy.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających paszporty dyplomatyczne i służbowe wydane przez Czechy.
- Nie dotyczy to pasażerów młodszych niż 18 lat, jeżeli ich rodzic jest obywatelem Czech; oraz rodzic małoletniego poniżej 18 roku życia, jeżeli ten małoletni jest obywatelem Czech.
- Nie dotyczy to członków misji objętych Konwencją wiedeńską o stosunkach dyplomatycznych oraz członków urzędów konsularnych na podstawie Konwencji wiedeńskiej o stosunkach konsularnych akredytowanych w Czechach oraz urzędników organizacji międzynarodowych z siedzibą w Czechach zarejestrowanych w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Czechy, w tym członkowie ich rodzin.
- Nie dotyczy to pasażerów, którzy są obywatelami innego państwa członkowskiego UE, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Szwajcarii lub Zjednoczonego Królestwa, którzy są małżonkami obywateli Czech i przedstawiają akt małżeństwa lub jego odpis.
- Nie dotyczy to pasażerów, którzy są obywatelami innego państwa członkowskiego UE, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Szwajcarii lub Wielkiej Brytanii, z oficjalnym potwierdzeniem przez ambasadę swojego kraju macierzystego lub przez ambasadę Czech potwierdzającą przyjęcie na lot dla cel repatriacji do państwa macierzystego i zorganizowany transfer lub ich zamiar przeniesienia z terytorium Czech do państwa macierzystego.
Decyzja pozostaje w mocy do odwołania.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00