Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Wakacje.plNartyCzechyMorawyWellness Hotel Frymburk - KR

Wellness Frymburk

Last minute
Kod oferty: WAK652442
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek główny, teren hotelubasen, zjeżdżalniabasen, zjeżdżalniabasen, zjeżdżalniabasen, zjeżdżalniarecepcja / lobbypokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracjaSPASPASPAsport i rekreacjasaunaSPAbasen
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen, zjeżdżalnia
basen, zjeżdżalnia
basen, zjeżdżalnia
Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!

Opis oferty

Region: MorawyOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK652442

Region

Frymburk

Opis

Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę.

Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

4-gwiazdkowy obiekt Hotel Wellness Hotel Frymburk leży 600metrów od centrum Frymburk.

Goście obiektu Hotel Wellness Hotel Frymburk mają dyspozycji wyposażone pokoje, w których znajdują się m.in. telewizja kablowa, jak również parking niestrzeżony. Internet kablowy we wszystkich pokojach jest dostępny.

W obiekcie Hotel Wellness Hotel Frymburk jest strefa wellness, a w niej m.in. jacuzzi, bio sauna oraz łaźnia parowa. Warto z niej skorzystać po aktywnym dniu.

Hotel Wellness Hotel Frymburk jest położony w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Lipno, w którym do dyspozycji jest 8km tras narciarskich.

Pokój jednoosobowy standard

1 łazienka, 1 pokój, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, łóżko pojedyncze, ogrzewanie, pokój dla 1 osoby, powierzchnia 15m², suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

Dwójka standard dla 3

1 dostawka, 1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, ogrzewanie, pokój dla 2 osób, powierzchnia 15m², suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

Pokój wieloosobowy dla 4 osób

1 łazienka, 1 pokój, 1 salon, 2 podwójne łóżka, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, ogrzewanie, pokój z kilkoma łóżkami, powierzchnia 50m², suszarka do włosów, szlafrok, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

W cenie

Parking

Wysokie krzesło dla dziecka

Śniadania w formie bufetu

Fitness

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Łóżeczko dla dziecka

Zabiegi na ciało

Bilard

Masaże

Solarium

Tenis stołowy

Śniadania i obiadokolacje - opcjonalnie w rezerwacji

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 631m.

Wyciągi - 7km.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu, rodzaj wyżywienia- śniadania i obiadokolacje.

Parking

Parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

Usługi spa i wellness

Solarium, łaźnia parowa, cichy pokój do medytacji i relaksu, zabiegi kosmetyczne i pielęgnacja skóry, kabina z podczerwienią, bio sauna, sauna fińska, masaże, fitness.

Sport w hotelu

Tenis stołowy, bilard, basen z masażami i gejzerami.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka, pokój zabaw dla dzieci.

Usługi hotelowe

Restauracja, winiarnia, recepcja 24-godzinna, bar, pokój śniadaniowy, lobby hotelowe, zakaz palenia w hotelu.

Informacje o hotelu

Mastercard, visa, gotówka, karty debetowe, zakwaterowanie - od 15.00, wymeldowanie - do 11.00.

Lokalizacja hotelu

Stacja pkp - 12km, centrum miasta - 400m, lotnisko - 70km, wysokość (n.p.m.) - 700m, spokojna okolica, wyciągi - 12km, trasy narciarstwa biegowego - 2km, jezioro - 50m.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
16.05.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
23.05.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżni z Polski mogą wjechać na terytorium Czech jedynie w uzasadnionych przypadkach (np. leczenie, podróż służbowa). Przyjazd do Czech na okres powyżej 12 h wymaga: wypełnienia elektronicznego formularza lokalizacyjnego zobacz więcej i okazania negatywnego testu PCR wykonanego nie później niż do 72 h przed wjazdem lub antygenowego wykonanego nie później niż do 24h przed wjazdem, a następnie poddania się 5-dniowej kwarantannie i powtórzenia testu w Czechach. Wyjazdy w celach turystycznych nie są możliwe.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).