Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plNartyCzechyMorawyWellness Hotel Frymburk - KR

Wellness Frymburk

Kod oferty: WAK652442
Last minute
Kod oferty: WAK652442
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek główny, teren hotelubasen, zjeżdżalniarecepcja / lobbypokójpokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracjaSPASPASPAsport i rekreacjasaunaSPAbasen
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen, zjeżdżalnia
recepcja / lobby
pokój

Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!

COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Promocja

Europe Mountains - polisa COVID-19 gratisUbezpieczenie COVID-19 gratis - w razie rezygnacji z powodu zachorowania na COVID-19 lub skierowania na kwarantannę otrzymujesz kompleksową ochronę (obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka i wynikającą z niego konieczność hospitalizacji).

Opis oferty

Region: MorawyOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK652442

Region

Frymburk

Opis

Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę.

Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

4-gwiazdkowy obiekt Hotel Wellness Hotel Frymburk leży 600metrów od centrum Frymburk.

Goście obiektu Hotel Wellness Hotel Frymburk mają dyspozycji wyposażone pokoje, w których znajdują się m.in. telewizja kablowa, jak również parking niestrzeżony. Internet kablowy we wszystkich pokojach jest dostępny.

W obiekcie Hotel Wellness Hotel Frymburk jest strefa wellness, a w niej m.in. jacuzzi, bio sauna oraz łaźnia parowa. Warto z niej skorzystać po aktywnym dniu.

Hotel Wellness Hotel Frymburk jest położony w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Lipno, w którym do dyspozycji jest 8km tras narciarskich.

Pokój jednoosobowy standard

1 łazienka, 1 pokój, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, łóżko pojedyncze, ogrzewanie, pokój dla 1 osoby, powierzchnia 15m², suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

Dwójka standard dla 3

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, ogrzewanie, pokój dla 2 osób, powierzchnia 15m², suszarka do włosów, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

Pokój wieloosobowy dla 4 osób

1 łazienka, 1 pokój, 1 salon, 2 podwójne łóżka, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, ogrzewanie, pokój z kilkoma łóżkami, powierzchnia 50m², suszarka do włosów, szlafrok, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi

W cenie

Parking

Wysokie krzesło dla dziecka

Śniadania w formie bufetu

Rezerwacja zawiera - codzienne wejście do aquaparku i świata saun na 90minut od osoby 15% rabatu na wypożyczenie nart i wypożyczenie sprzętu sportowego w postaci rowerów i rowerów elektrycznych (w odległości 20m) 20% rabatu na wejście do groty solnej 10% rabatu na zabiegi SPA

Fitness

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Łóżeczko dla dziecka

Zabiegi na ciało

Bilard

Masaże

Solarium

Tenis stołowy

Śniadania i obiadokolacje - opcjonalnie w rezerwacji

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 631m.

Wyciągi - 7km.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu, rodzaj wyżywienia- śniadania i obiadokolacje.

Parking

Parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

Usługi spa i wellness

Solarium, łaźnia parowa, cichy pokój do medytacji i relaksu, zabiegi kosmetyczne i pielęgnacja skóry, kabina z podczerwienią, bio sauna, sauna fińska, masaże, fitness.

Sport w hotelu

Tenis stołowy, bilard, basen z masażami i gejzerami.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka, pokój zabaw dla dzieci.

Usługi hotelowe

Restauracja, winiarnia, recepcja 24-godzinna, bar, pokój śniadaniowy, lobby hotelowe, zakaz palenia w hotelu.

Informacje o hotelu

Mastercard, visa, gotówka, karty debetowe, zakwaterowanie - od 15.00, wymeldowanie - do 11.00.

Lokalizacja hotelu

Stacja pkp - 12km, centrum miasta - 400m, lotnisko - 70km, wysokość (n.p.m.) - 700m, spokojna okolica, wyciągi - 30km, trasy narciarstwa biegowego - 2km, jezioro - 50m.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
03.10.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
10.10.2021

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy + dostawka

standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżni z Polski mogą wjechać na terytorium. Przyjazd do Czech na okres powyżej 12 h wymaga: wypełnienia elektronicznego formularza lokalizacyjnego zobacz więcej i okazania negatywnego testu PCR wykonanego nie później niż do 72 h przed wjazdem lub antygenowego wykonanego nie później niż do 48h przed wjazdem.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- ozdrowieńcy (osoby, które przechorowały COVID-19, nie mają oznak zachorowania i posiadają przetłumaczone zaświadczenie od lekarza, o ile nie upłynęło więcej niż 90 dni od pierwszego pozytywnego testu PCR).
- osoby zaszczepione na terytorium: Czech, Słowacji, Polski, Niemiec, Węgier lub Słowenii co najmniej pierwszą dawką, posiadające certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID w tym kraju, o ile od przyjęcia pierwszej dawki szczepionki upłynęło co najmniej 22 dni.
- dzieci poniżej 5 roku życia.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).